Přejít na obsah

Scala - Bolero - Wireless CarPlay


Doporučené příspěvky

Zdravím všechny zde,

sice tím nikomu (asi) nepomůžu, ale jen konstatuji, že i na starý HW se dá nainstalovat novější SW. Včera jsem převzal vůz po lakování předního nárazníku a požadoval jsem záruční přehrání nového SW z důvodu občasného zasekávání přehrávání hudby z USB. Výsledek vidíte v přílohách. Dokonce jsem se dočkal i verze, po které jsem prahnul, tj. především nastavování intenzity větráku ve 3 stupních a zobrazení asistentů ve 3D. I celkový chod systému a AA mi přijde svižnější, 

DSC_0244.JPG

DSC_0243.JPG

Editováno: , autor: marskama
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@marskama ved 3 stupnove nastavenie bolo od prvopočiatku. V nastaveni sa nic nezmenili, lrn dposob vyberu, ze to nevyberas tou ciarkou na kraji. A ake 3d asistentov? Co tam pribudlo? Lebo ja som nic neregistroval, len ine zobrazenie. Ja ako plus beriem to zatmievabie displaya, ze konecne netreba hodiny vypinat cez menu s je hned tmava obrazovka. Plus este nieco bolo co ma potesilo, no nepamatam si teraz co

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem tedy třístupňové nastavení větráku neměl - ve všech režimech klimatizace pouze posuvník na pravé straně infotainmentu (nebo že bych si toho nevšiml 🤔?). A mluvil jsem o tom, že jsou to jen vizuální změny, nikoli ve funkčnosti.

A ještě jednu změnu jsem zaznamenal - při vypnutí se hudba jakoby ztišuje, zatímco před aktualizací bylo zastavení hudby naráz.

Editováno: , autor: marskama
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten posuvnik nastavoval presne 3 stupne intenzity automatickej klimy. Pri manuali tusim 5 ci 6 intenzit. Cele co sa zmenilo je, ze posuvnik nahradili 3 tlacidlami pre intenzitu. Okrem toho v manuali sa dali nastavit smery fukania manualne

Editováno: , autor: csabac
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mna aktivacia WLAN neuspesna aj napriek tomu som si zaplatil tento produkt a dostal som aktivacne kódy. Myslel som ze to bude SWAP kod ale su to 2 kody 1 aktivacny kod a jeden PIN. Po pripojeni OBD wifi nezapnuta ani siet 5Ghz ani 2,4Ghz. Takze typujem ze niekde sa stala chyba. Pozporovany 70070 stale vyblednuty. Posielam navod na aktivaciu. Vie niekto co s tym v OBD eleven? Slo by to?

20230929_185647.jpg

20230929_185827.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nuz v servise sa bohuzial s kktmi nenahadas. pritom ta sluzba sa vola aktivacia smartlink ale oni to chuji beru tak ze maju akoze zadat len SWAP kod a vybavene. bohuzial takto to na vsetkych autach nefunguje. sak si normalne podaj u nich reklamaciu a oni to poslu čechačkom  na centralu na diagnostiku a budes vediet...cez OBD si neviem predstavit ze by si to rozchodil,,,iba VCDS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aj po aktivacii toho smartlink balika v Skoda servise sa zapne iba ta 5GHz,2,4 zostava stale off,aj to iba za predpokladu,ze aktivacia a zadavanie kodov prebehlo korektne.U mna tiez na 2hy pokus.2,4GHz pre starsie modely telefonu som si uz musel poriesit sam.

Editováno: , autor: Patrik1971
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

1/ nemáš povolený bezdrát

2/ nemáš podporovaný telefon

3/ jiná příčina 🙂

Podle VINka se nechá zjistit jaký druh připojení má auto povolené(funkční).

 

Včera jsem řešil Kamiqa 2023, Samsung S23 ultra. Hláška Toto příslušenství není podporováno. Jiný 3 telefony fungovaly v poho.

Editováno: , autor: lucky.jack
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 5 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Mas ho funkcny ci sa ti zasekava, restartuje? Ak nie bud rad. Mne pred zarukou ramci reklamacie natlacili toto. Ale zase mne menili i jednotku, mozno preto tam siel ten soft. Ale predtym som mal tiez ten novy design softu uz. Vydrzalo mesiac a pol a zase zamrza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@csabac nekdy se seklo, spis jako kdyz se pouzivalo vice funkci najednou na delsi cesty, ale dalo se s tim zit. 
Ja jen, ze to jeste stoji v servisu a bylo mi receno, ze u me je 469 strop. 
Mozna to u tebe je tou vymenou jednotky.

Delalo se vice veci, tak budu zkouset a popripade mam na to jeste jeden rok zaruky. 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...