Jump to content
Sign in to follow this  
sanyo151

Velikost kufru

Recommended Posts

Posted (edited)

Ahoj lidičky  uvažuji o koupi škoda KAMIQ  ale nevím jetli je kufr dostatečně velkej ještě jsem neměl možnost vidět auto naživo  proto se chci zeptat tady  Vlezou se do kufru 18ti palcová kola všechny 4 a pak kolik centimetru je v kufru prostor po sklopení zadních sedašek k předním sedačkám?? děkuji za odpověd 

Edited by Pawouk
Upraven název tématu.

A proč se neuajdeš podívat do autosalonu? Vzdyt když něco chci, tak si na to musím sáhnout. 18 kola tam asi nedaš. Ja do Karoqu s bídou dám 17.

před 1 hodinou, sanyo151 napsal:

já tam dal 3 kola 16,víc se tam nevejde.Po sklopení sedaček ,je tam 1,4m k přední sedačce

Jenom potvrzuji, pokud chces nalozit 4 kola, tak se musí sklopit sedacky. Bohuzel zadní lavice není posuvna. Pokud byste chteli prevazet delsi predmety, a sklopit predni sedadlo spolujezdce, tak pozor, sportovni sedadla nejdou sklapet.  

V 25. 3. 2020 na 20:49, maxipess napsal:

Jenom potvrzuji, pokud chces nalozit 4 kola, tak se musí sklopit sedacky. Bohuzel zadní lavice není posuvna. Pokud byste chteli prevazet delsi predmety, a sklopit predni sedadlo spolujezdce, tak pozor, sportovni sedadla nejdou sklapet.  

děkuji za informaci.... deska nebo dvojte dno nebo jak se to jmenuje aby vyška kufru a sklopených sedaček byla na stejné urovni je za příplatek?

Na Kamiqa jsem přešel z Octavie kombi a tam je kufr hodně velký. Ale protože jsem chtěl kratší auto a Kamiq se mi zdál vhodný a taky se mi líbil, tak jsem si ho pořídil. Mám tam za příplatek mezipodlahu a zatím jsem ji nezvedal. Převoz tašek s  nákupem, batohy, nářadí na zahrádku. Mám za příplatek sklopné přední sedadlo a už jsem převážel koupený stromek 2,4 metru, v pohodě se tam vešel. Na lyže jsem koupil příčníky a držáky na lyže od fa Hakr za dobrou cenu. Když pojedu na dovolenou a nebude místo stačit, tak na střechu hodím střešní box. Dá se půjčit. 

před 22 hodinami, Zdepel napsal:

Na Kamiqa jsem přešel z Octavie kombi a tam je kufr hodně velký. Ale protože jsem chtěl kratší auto a Kamiq se mi zdál vhodný a taky se mi líbil, tak jsem si ho pořídil. Mám tam za 

moc děkuji za informaci :)

můžeš mi prosím  do soukromé zprávy napsat  jestli sis Kamiqa konfiguroval podle sebe a nebo jestli si kupoval předváděcí vůz a pokud si konfiguroval jak asi dlouho si na něj čekal? chci to vědět jen pro představu děkuji