Přejít na obsah

Zimní pneu


StandaO

Doporučené příspěvky

Já si taky koupil ty 185/60 14 s ET 43 - myslel jsem že když jsou z Fabie I tak to bude pasovat. Tak mám trochu obavy co to udělá až je obuju...

Není to ale náhodou tak že když jsou podle techničáku povolený disky 6J 15 s ET 43 tak 6J 14 s ET 43 budou "zalezý naprosto stejně tudíž by měli pasovat? Navíc na 15 je pneu 195/55 a to má větší obvod než 185/60 na čtrnáctkách... - Nebo uvažuju špatně?

Editováno: , autor: martin 1_2 HTP
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mne prišli včera nové zimné pneu na diskoch. Objednával som presne podľa technického preukazu. Vyšlo ma to komplet na nejakých 320€. Pneu Matador MP59 M+S 185/55 R15, ET 43 6Jx15......

Problém mám či to prezuť hneď alebo ešte počkať....v BA dnes slnečno, celkom teplo 10 stupňv. No v piatok v noci idem do Talianska cez Alpy a tam by som asi mal mať zimné.....čo poviete?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsi mě potěšil že to sedí v pohodě. :palec2:

Problém by moh bejt se sněhovejma řetězama. Ale to by se možná poznalo podle toho jestli byly řetězy povolený na Fabii I těmito disky a pneu (6J 14 ET43 + 185/60)...

prdim na řetězy. a když se něco stane tak se vždycky najde někdo, kdo do mě strčí :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam retezy na 195/55 R15 a myslim ze je muzu vklidu pouzit, zkousel jsem je a nikde to nema sanci drhnout

Ja mam v navode uvedene presne rozmery na ktore je mozne retaze zalozit. Verim ze pasuju aj na ine rozmery, ale neviem ako zareaguje skoda servis pri pripadnom poskodeni bletnika, resp. dosticiek pri pouzivani retazi. Aj ked si myslim ze viem ako zareaguju aj pri spravnom rozmere. :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam v navode uvedene presne rozmery na ktore je mozne retaze zalozit. Verim ze pasuju aj na ine rozmery, ale neviem ako zareaguje skoda servis pri pripadnom poskodeni bletnika, resp. dosticiek pri pouzivani retazi. Aj ked si myslim ze viem ako zareaguju aj pri spravnom rozmere. :smich:

zkousel jsem to ted a nikde nemaji sanci drhnout, jsou to specialni retezy pro rozmer 195/55 R15 je tam tento rozmer primo napsany... Blatniky jsou ok je tam dostatecna vule ve vsech smerech...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...