Přejít na obsah

Zimní pneu


StandaO

Doporučené příspěvky

já mám v techničáku 165/70-1481T :palec2: sem si ale oddychl, bych asi nespal. Tu hmotnost nevím jak se počítá, ale ta rychlost musí být vyšší jak konstrukční?Já pamatuji dobu, kdy zimáky byly všechny do 160km/hod.Tuším, že v německu dávali samošku na tachec při montáži zimáků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

opravte me jestli se pletu, Fabie je lehci nez Roomster, a myslim ze hmotnost na kolo se pocita s celkove hmotnosti vozidla / 4, priznavam ze polaris ci matador nejsou top gumy, ale dostal jsem polaris2 v sade k R a udelala se mi na jedne boule (guma pryc) index mela 82 T a to je mozna ten problem... pravdou je ze jsem nejezdil plne nalozen, ted vybiram nove pneumatiky... a nevim ktere.... kdyz dodrzim index vyber se zuzuje na conti, semperit, nokian, matador a nejake ty asijske slupky ty brat nebudu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozmer 6J - 185/60 R14 - Na FI je ET43, na FII ET37. Vcera mi ich pre zmenu obuli na disk 5J - ma skoro je... . Takze az na treti raz to prezuli na spravne disky :kuk:

nám se stalo s Fábkou něco podobného, dali tam jiný rozměr (profil 65 místo 60), po odježdění jedné zimní sezóny sem to řešil a vyměnili komplet celé komplety :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...