Přejít na obsah

typ převodovky DQ250 0ES 4x4 2.0 TSI 206 kW


LukasHv

Doporučené příspěvky

Dobrý den,

mám vypsanou výbavu auta (superb 3 2.0 tsi 206 kW), kde je u převodovky DQ250 uvedený typ 0ES.

Chtěl jsem koupit sadu na výmenu oleje do převodovky ale problém je, že všude je uvedený typ 02E nebo 0D9. Nikde nefiguruje 0ES.

Ani google mi neporadil. 

Máte někdo tušení jestli se jedná o stejnou převodovku nebo tam je nějaký háček.

 

image.thumb.png.338f98089c5a61d4b42f3caee82fb750.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem si na 99%, že mám DQ250 :D. Děkuji Pawouk budeš mít pravdu. Nechám si poradit v autorizáku. 

Cosby - v kurfu ta nálepka není proto jsem si nechával v loni vyjet výbavu přes VIN do PDF ale tím pádem nevím jestli je všechno validní. Taky je to 6 stupňové DSG a byl jsem už pod tím autem několikrát a vypadá to stejně jako každá jiná DQ 250. Nevím o tom, že by škoda dávala do supa něco jiné.

 

Děkuji všem za odpovědi. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak si to musíte pamatovat špatně. Protože, všude na internetu je DQ250 mokrá 6 stupňová. Včetně všech stránek na díly od mlparts.cz po autokelly. 

Osobně si myslím, že si to pletete s DQ200. Ta je do 250NM.

https://autobible.euro.cz/vse-chteli-vedet-dvouspojkove-prevodovce-dq200/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...