Přejít na obsah

2.0 MPI spotřeba a zkušenosti


pet

Doporučené příspěvky

neukazuj tady na mě fakáče... Máme demokracii a hlavně svobodu slova, takže to co jsem řekl je můj vlastní názor a zkušenost s 2.0 kol114

Se svobodou slova souhlasím, celkově se mi tenhle smajlík tu nelíbí.

A co ty máš tiskárno ? 1.8T ?

Celkem mě ale překvapuje, že 2.0FSI u OII výkonově také nic moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neukazuj tady na mě fakáče... Máme demokracii a hlavně svobodu slova, takže to co jsem řekl je můj vlastní názor a zkušenost s 2.0  kol114

Se svobodou slova souhlasím, celkově se mi tenhle smajlík tu nelíbí.

A co ty máš tiskárno ? 1.8T ?

Celkem mě ale překvapuje, že 2.0FSI u OII výkonově také nic moc.

Já mám 1,6, ale viz tady http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=14898

.. není to all day car ani sprinter :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neukazuj tady na mě fakáče... Máme demokracii a hlavně svobodu slova, takže to co jsem řekl je můj vlastní názor a zkušenost s 2.0  kol114

Se svobodou slova souhlasím, celkově se mi tenhle smajlík tu nelíbí.

A co ty máš tiskárno ? 1.8T ?

Celkem mě ale překvapuje, že 2.0FSI u OII výkonově také nic moc.

Já mám 1,6, ale viz tady http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=14898

.. není to all day car ani sprinter :)

tak ten fakac byl myslenej s nadsazkou, smerodatny bylo to, co tam bylo napsano....mezi nama, 1.6 sem mel taky a ta se neda s 2.0 srovnavat a jestli ti prijde lina???no tak 1.8T to neni, ale silu to rozhodne ma...to spis 1.6 je mrcha lina, tot zase muj nazor... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1.6 a děláš tu machra .. no nevím.

S ní jsem také jezdil, náhodou není vůbec špatná, ale rozhodně je 2.0 dost lepší.

Jinak nikdo tu machra nedělá, pokud umíš číst, tak sis mohl přečíst že to není na ježdění. A navíc jsem tu 1,6 dostal, kdyby bylo na mě, tak ted mám úplně jiný auto... Jezdím tátovejma autama a s mnohem silnější motorizací, než něaký 2,0.. Takže vím o čem je řeč a pořádný svezení.. takových chytráků co si myslí že je nikdo nepojede obzvlášt octavie a fabie na*eru kýbl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To byl jenom dodatek, protože mi to tady přijde, že když má někdo 2,0 tak je velkej king.. A když řeknu že sem od 2,0 čekal víc tak sem za špatnýho

vubec ne, 2.0 rozhodne neni zadny auto na machrovani, ale neokomentoval bych ho slovama NEBRAT....je to na uvazeni kazdyho, kdo co chce, ja se proste s timdle motorem spokojenej...... ;)

btw....taky mame jak ve firme, tak v rodine silnejsi a lepsi auta (audi A6, PASIKA B6 a firemni medak 500 E), takze mam moznost srovnani s o hodne lepsima autama, ale sam sem spokojen se svym 2.0mpi!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1.6 a děláš tu machra .. no nevím.

S ní jsem také jezdil, náhodou není vůbec špatná, ale rozhodně je 2.0 dost lepší.

Jinak nikdo tu machra nedělá, pokud umíš číst, tak sis mohl přečíst že to není na ježdění. A navíc jsem tu 1,6 dostal, kdyby bylo na mě, tak ted mám úplně jiný auto... Jezdím tátovejma autama a s mnohem silnější motorizací, než něaký 2,0.. Takže vím o čem je řeč a pořádný svezení.. takových chytráků co si myslí že je nikdo nepojede obzvlášt octavie a fabie na*eru kýbl

btw co mam tatik za auta, vemu sluzeniho medaka a muzem videt, kdo koho na*ere..... :smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1.6 a děláš tu machra .. no nevím.

S ní jsem také jezdil, náhodou není vůbec špatná, ale rozhodně je 2.0 dost lepší.

Jinak nikdo tu machra nedělá, pokud umíš číst, tak sis mohl přečíst že to není na ježdění. A navíc jsem tu 1,6 dostal, kdyby bylo na mě, tak ted mám úplně jiný auto... Jezdím tátovejma autama a s mnohem silnější motorizací, než něaký 2,0.. Takže vím o čem je řeč a pořádný svezení.. takových chytráků co si myslí že je nikdo nepojede obzvlášt octavie a fabie na*eru kýbl

btw co mam tatik za auta, vemu sluzeniho medaka a muzem videt, kdo koho na*ere..... :smich::smich::smich:

Kdyztak s tim pockejte az budu mit pujcenou 645ku od BMW :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je srovnatelný vs nesrovnatelný :) Ted je to ta poslední Omega 2,5TD, ale dřív byla čest s MB E220 cdi ... A pak taky audi A6 2,5TD, ale to byla firemní.. Jinak co měl benzín tak to byl Renault Laguna 2,0 ale to byl hroznej šunt, celkově jako auto, motor držel , ale všecko se v něm sypalo elektrika atd.. a byl to hroznej tvaroh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tu A6 ma tata tu samou, to nejezdi az tak spatne, ale nic nema na toho MB 500, to je teprve svezeni.....no a pak sem mel este tu cest s Cayene a to je taky husty...!! ;)

Hustý ? Spíš libový, ne? Já měl tu čest jezdit Wartburgem a taky "Záporožcem". A to je tedy teprve hustota. Zvlášť ten Záporožec. Motor vzadu a hluk - to nebyl hluk, to byl úděsnej rachot. Stará škodárna "litr" nebo "stovka" jsou proti tomu luxusně odhlučněný vozy :palec::palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Když jsem zakládal toto téma ,tak jsem si ji zrovna přivezl domů.Dnes mám na ní najeto 3000km.Průměrná spotřeba-8,2l plynu+nějaký benzín,který projedu ,než se to zahřeje.Není to závoďák,ale,líná mrcha to v žádném případě není.Takže celkově SPOKOJENOST!!!--A oleje na ty 3000km ani kapku. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem zakládal toto téma ,tak jsem si ji zrovna přivezl domů.Dnes mám na ní najeto 3000km.Průměrná spotřeba-8,2l plynu+nějaký benzín,který projedu ,než se to zahřeje.Není to závoďák,ale,líná mrcha to v žádném případě není.Takže celkově SPOKOJENOST!!!--A oleje na ty 3000km ani kapku. lol

Asi mě budeš muset naučit řídit, poslední dobou pod 13 nejdu :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...