Přejít na obsah

reakce na plynovy pedal


Leonin

Doporučené příspěvky

houmr: Neni to uplne pravda.

Leonin: Pouzij funkci "Vyhledat" a procti si temata, kde se tohle resilo. Nekdo rika, ze prodlevu ma, nekdo ze nema, je to podle toho, jak to kdo vnima.

Obecne plati, ze auto s eletronickym plynem bude mit vzdy prodlevu - podle typu nekdy mensi, nekdy vetsi, nekdo to vnima vic, nekdo min.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem přešel z š105 do fabie 1.4mpi a reakce plynoveho pedalu mě dost překvapila

ted už jsem si zvykl na to že plyn chce sešlapnou vždy o chvilku dřiv ale začatky byly takové že jsem se rozjižděl poskakovanim a nekdy mi motor i zhasl

Taky sem presel nedavno ze 120tky na fabii 1.4 16V r.v.04 a mam stejny problemy jako popisujes. Plyn reaguje dyl, rozjezdy poskakovanim a parkrat mi to taky zdechlo. Zatim sem s tim najezdil okolo 3tis km a porad sem si jeste nezvyk. Ale uz je to lepsi:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zravim.Zajimalo by me jak vam reaguje motor na sešlapnuti plynoveho pedalu?me přijde že je tam nejaka vule než to zareaguje mam 1.4 16V.Firemni 1.4 MPI reaguje uplne bez vule.Je to normalni?

Tat tak ,r.v 2000 a tiez mam tu dieru v plyne,asi to poriesim chipom...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zravim.Zajimalo by me jak vam reaguje motor na sešlapnuti plynoveho pedalu?me přijde že je tam nejaka vule než to zareaguje mam 1.4 16V.Firemni 1.4 MPI reaguje uplne bez vule.Je to normalni?

Tat tak ,r.v 2000 a tiez mam tu dieru v plyne,asi to poriesim chipom...

mysliš že to chip vyřeší?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cimbu bude asi o dost drahsie, ale aj vysledok bude lepsi, lebo ti upravia cely priebeh, urcite budes spokojny... -_-

V skodovke to bude lacnejsie a ked si v zaruke, tak o nu nedojdes...

Tak si vyber :t

Tak fabia je to rok 2000, a tak o záruku tak jako tak nepřijdu. a nejde mi ani o cenu, pokud se to zlepší, tak je to fuk, hlavně aby to jelo a bylo to v pořádku.

Ale aby to cimbu nepokonili no

Uvidím, nejdřív se s tím nějak sžiju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zravim.Zajimalo by me jak vam reaguje motor na sešlapnuti plynoveho pedalu?me přijde že je tam nejaka vule než to zareaguje mam 1.4 16V.Firemni 1.4 MPI reaguje uplne bez vule.Je to normalni?

mam taky 1.4 74kW a reakce plynu je docela dobra, ale predtim jsem mel favorita a plyn byl sakra citlivej, lepsi nez u te fabie, ale najednu stranu fabka stovku da za par vterin a favoritek se hooodne tahne. Mel jsem tu moznost se jednou svest oct 1.8 20V turbo kombi, to letelo vzduchem, jedna z nejsilnejsich skodovek, RS se muze zahrabat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mikosar: tak toto uz jsem vazne nepochopil. Myslim, ze by te mel nekdo svezt RSsem. A jen to, ze te potahala octavule, to neznamena, ze RSso se muzu jit zahrabat  :doh

Hadzim:

JohnyS:

rikam octavia 1.8 20V turbo 110kW 150koni leti vzduchem, jel jsem s ni, zkusil jsem si a byl to combi, takze tezke jak "krava" pri 650m jizdy to valil hned 160km/h, nevim za kolik sekund to zrovna bylo, ale slo to velmi rychle, no jo benzinak + turbo dela divy, to aby clovek za sebou vozil cisternu s benzinem. Nechcu podceneovat RS 132kW, ale ta octavka jede lepsi a jeste, kdyz to neni combi. Chtel sem si ji koupit, ale moc papa benzinu.

Editováno: , autor: Mikosar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...