Přejít na obsah

Dodělání ABS


Mustafa

Doporučené příspěvky

  • o 6 měsíců později...
a co EDS a ESP? :) k vozum vybavenym ABS + ASR ? Uz se to tu nekde resilo, ale k nicemu se nedoslo, jen ze by to "mohlo jit" :)

Je třeba vyměnit ŘJ s hydraulikou, takže taky nic levného...

EDS by mělo být součástí ASR, pokud se nepletu.

Jsou tři varianty:

ABS

ABS+ASR+EDS

ABS+ASR+EDS+ESP

S MSR si nejsem jistý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. je to nedovoleny zasah do auta (abs je zapisane aj v malom technickau, takze legalne to nejde dorobit )

2. je to tak draha zalezitost ze lacnejsie ta vyjde predaj a nasledna kupa motorizacie s ABS

přesně tak musí se toho měnit hodně i např. ložiska v kolech jsou rozdílné pro verze s ABS a bez ABS, určitě se to nevyplatí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja jsem se dival do etky, a podle vseho ta ridici jednotka se musi vymenit kvuli EDS a ESP cela (cena kolem 18k), takze je to docela palka.. ale kdyby se sehnala nekde za rozumny peniz (do 10k) tak by to nemuseo byt zas tak nerealne.. no kazdopadne kdyby to nekdo delal, tak by mu zustala jednotka na ABS/ASR coz by se taky dalo prodat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja jsem se dival do etky, a podle vseho ta ridici jednotka se musi vymenit kvuli EDS a ESP cela (cena kolem 18k), takze je to docela palka.. ale kdyby se sehnala nekde za rozumny peniz (do 10k) tak by to nemuseo byt zas tak nerealne.. no kazdopadne kdyby to nekdo delal, tak by mu zustala jednotka na ABS/ASR coz by se taky dalo prodat :)

Nejsou taky u jednotky s ESP větší průměry brzd. trubek? Něco takového tu tuším jednou někdo říkal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám jen ABS, auto předfacelift. Prý se to nevyplatí, ale ale konkrétní čísla jsem neslyšel. Na kolik by mě vyšla výměna všeho potřebného (ŘJ,snímač natočení,čidlo zrychlení - nevím zda ještě něco???) k funkci ESP+ASR+EDS? Jestli to nejdi rychle zjistitelný tak se s tím nezdržuj..

Nebyl bys ochotný mi někam ETKU 7 uploadnout?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
Ahoj, mam Fabku 1,2 HTP bez ABS a rad bych ho tam dodal. Hodlam vymenit zadni napravu za kotoucovou atd. Nevite na kolik by takova vymene mohla prijit a co vsechno je nutno udelat? Diky

Zdravím, jelikož prodáváš zadní bubnovou nápravu... dodělal jsi to ABS? Co jsi vše vyměnil?

Nebo dodělával jste někdo jiný?

Editováno: , autor: Viktor X
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...