Přejít na obsah

SW verzie a aktualizácie infotainmentu


Doporučené příspěvky

Ano, auto je v zaruce; mam ho od 26.6.2023 :-) 

Edit: od 26.5.2023

 

Nechtelo se mi cekat na termin, travit cas cestou a v servise + usetreny benzin :-)))) Tak jsem to risknul, protoze obcas se mi stalo, ze info padnul po startu 3x, obcas drzel celou cestu :-)

Editováno: , autor: zdenal_cz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Rapid1.0Logičtější by bylo, kdyby ŠA pro své servisy připravil distribuované úložiště těch instalačních souborů. Tzn. stahovalo by se jen 1x pro celý servis, při každé další potřebě stejného souboru se použije ověřená kopie souboru. Takhle se to dělá v IT úplně běžně. Potom by ti ten update trval mnohem méně času a použil bys úplně stejné soubory které pořád dokola stahují. 

Editováno: , autor: petr.podzimek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@petr.podzimek Zabředávat do tématu jak by to Škodovka měla dělat jinak nebudu. Ani já, ani ty do toho nevidíme. Mají to zavedené tak jak mají, každý si o tom můžeme udělat názor.

 

Já Ti pouze odpovídal, že je logické, že to v servisu trvá déle (stažení + instalace), než jen domácí instalace (bez stažení), které si ty porovnával... 

 

 

A ještě doplním, že je mi úplně buřt, jestli Škodovka dělá ten update 2 hodiny, nebo 4 hodiny. Já, a dovolím si tvrdit i 99% lidí, nečeká v servisu, než jim auto dokončí. Pro mě každá návštěva znamená ráno auto odevzdat, odpoledne vyzvednout. Většina lidí má auto v záruce, takže neplatíš za update hodinovou sazbu, tak ať se s tím klidně perou 4 hodiny, když jsem v práci. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemyslím si, že aktualizačný súbor bude len tak niekde oficiálne k stiahnutiu.

Obvykle ho zverejní niekto, kto má k tomu prístup.

 

Premyslite si, či pri aute ako Octavia 4, ktorá je plná problémov s elektronikou, chcete riskovať, že niečo skape pri aktualizácii, ktorú budete robiť doma.

Servis bude mile rád hľadať spôsob, ako vás to nechať zaplatiť, lebo ste to robili sami.

  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, jop, na briskoda jsem napsal private message jednomu uzivateli (uveden v prispevku jako kontakt, co ma ten file), ktery mi odpovedel behem hodiny a poskytnul link pro stazeni. Soubor mam stale na disku, ale nevim, zda jej muzu nekam uploadovat. 

 

Doplnuji jeste nick toho uzivatele:

varooom

Editováno: , autor: zdenal_cz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...