Přejít na obsah

ukazovatel hladiny kvapaliny v nadrzke ostrekovaca


Tissot

Doporučené příspěvky

Octavku ktoru som kupil je vybava Elegance datu vyroby 06.11.2006, ossahuje i MaxiDot.

V nadrzi ostekovacov mam uz uplne sucho a ziadna kontrolka mi neukazuje hladinu... nic sa nerosvieti, nic nepipa, ako by sa nic nedialo..

V autorizovanom servise Skoda mi povedali ze kontrola hladiny kvapaliny v nadrzke ostrekovaca nieje seriovo nontovana, ale zalezi to od vybavi vozidla.

Moja otazka teda znie: Aka vybava? Mam elegance! A nemam poznatky ze by sa to dalo dokupit...

kde je chyba...

Editováno: , autor: Tissot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem se divil, že auto za 3/4 mil. nemá takovou věc jako je čidlo v nádržce ostřikovače. Bohužel to nevěděli ani když jsem auto objednával a když jsem tam přijel s tím že došla voda a nic nesvítí tak 1/4 hodiny hledali čidlo v motoru a 1/4 hodiny v papírech aby mi řekli, že musím mít ostřikovače světel (myslím že tehdy šli jenom s xenony). SUPER - odborníci na svá místa. Ono těch věcí bylo víc, ale je to na delší povídání vlastně psaní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zial nieje to tak presne...

V rodine mame este 2 Octavky II jedna rok vyroby 2004 Ambiente a ta tu kontrolku ma a funkcnu...

Potom rok vyroby 2005 Elegance aj ta tu kontroklku ma na Maxidote a funkcnu..

Obidve vozidla nemaju xenony ani ostrekovace svetlometov...

Tak preco Ja, rok vyroby 11.2006 to uz nemam...

Editováno: , autor: Tissot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cakal som tuto odpoved od niekoho...

Tak nech mi niekto vysvetli preco moj kolega s prace ktori si kupil Skodu Octaviu 2 rok vzroby 04.12.06 tu kontrolku ma a funkcnu...

Viete aku som dostal odpoved zo autorizovaneho servisu Skoda...

Nevedia preco, ani kedy sa to tam montuje, ani preco to nemam, ani ci by som to mal mat, ani ci je to v serii auta, a neda sa to ANI DOKUPIT KU VYBAVE...

A co vlastne chcem...ved Skoda ako vyrobca ma pravo menit technicke zariadenie vo vozidle a vybavu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes mi povedali, ze domontovat sa to da.. cidlo plus kablovacka, nieje to problem...

Ano,pokial mate xenony a ostrekovace svetlometov tak to tam mate isto kontrolku...

Ostatne auta to vraj nemavaju ale najdu sa i VYNIMKY...preco, a ktore auta a vybava je to to uz nevedia predajci mi povedat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na to bude vediet naozaj odpovedat len technik z MB. Kazdy predajca Skodovky vam povie ze to Octavia II ma seriovo..pritom to vobec tak nieje.. netusia co vlastne predavaju... ako som povedal su auta co ju maju i bez ostrekovacov svetlometov a xenonov a su auta co ju nemaju.. preco??? Zahada!

Editováno: , autor: Tissot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Nechaval jsem si to dodelat jde o to vymenit nadobku kapaliny za tu co ma moznost toho senzoru,a pote koupit senzor hladiny a natahnout kabel do palubni desky kde se pripoji na svorkovnici maxi dotu a druhy konec se ukostri nekde v motoru.Jeste nevim presne cenu ,jakmile bude tak pisnu,jinak to funguje bez problemu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechaval jsem si to dodelat jde o to vymenit nadobku kapaliny za tu co ma moznost toho senzoru,a pote koupit senzor hladiny a natahnout kabel do palubni desky kde se pripoji na svorkovnici maxi dotu a druhy konec se ukostri nekde v motoru.Jeste nevim presne cenu ,jakmile bude tak pisnu,jinak to funguje bez problemu

jo napis sem cenu servisu - zajimalo by me kolik si za toto reknou - kdyz jim dodam dily........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...