Přejít na obsah

ukazovatel hladiny kvapaliny v nadrzke ostrekovaca


Tissot

Doporučené příspěvky

Když se kouknu do Etky, přijde mi,že jsou tam všechny bandasky 5.5 litru..dokonce když ji mně měnili, někdy před rokem, tak čekali, až dorazí nějaké ucpávky..že by to byly ucpávky místo čidla hladiny a druhého čerpadla pro ostřiky světel? Tehdy si tak vybavuju,že prý Škodovka už dodává jen jeden typ bandasek, ale jde o to,jestli jim věřit B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě tak mi přijde,že mi to tenkrát vysvětlovali..dokonce jim přišla bandaska a oni, že mi ji nemůžou ještě dát, protože jsou v ní nějaké díry navíc a že tedy musí ještě objednat ty ucpávky.. A pak se v tom vyznejte..každopádně je to ta větší..

Jinak v Etce jich je rozepsaných asi milion, právě s ostřiky, bez nich, tuším i s nez.topením a tak..ale všechny 5.5 litru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Áno, všetky majú uvedených 5,5 L. Ale určite to nie je správne. A tie diery by mala mať len tá väčšia, lebo sa do nej inštaluje navyše čerpadlo na ostrek svetiel.

na ostřik světel je třeba další čerpadlo? ja že mam ostřik světel, senzor a to všechno na malý nádržce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Áno, všetky majú uvedených 5,5 L. Ale určite to nie je správne. A tie diery by mala mať len tá väčšia, lebo sa do nej inštaluje navyše čerpadlo na ostrek svetiel.

na ostřik světel je třeba další čerpadlo? ja že mam ostřik světel, senzor a to všechno na malý nádržce

Ale to dolejváš každých 100 metrů, ne ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano ma to samostatne cerpadlo,Okna i svetla maji sve ostrikovaci moturky a v dalsim otvoru je senzor hladiny.....

pak ale musí mít přípravu na senzor a druhý čerpadlo i malá nádržka, pochybuju, že by mi to v servisu nějak dobastlovali

JirikDC: tak tak, ale nevim, cemu se divis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano ma to samostatne cerpadlo,Okna i svetla maji sve ostrikovaci moturky a v dalsim otvoru je senzor hladiny.....

pak ale musí mít přípravu na senzor a druhý čerpadlo i malá nádržka, pochybuju, že by mi to v servisu nějak dobastlovali

JirikDC: tak tak, ale nevim, cemu se divis

Já se nedivil..navíc aspoň nás ty servisy udržují pořád ve střehu..mně taky trvalo, než jsem si je vyškolil, teď už se neschovávají do skříní, když přijede na parkoviště červená O II ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Jej, proč jsem tuhle diskuzi neobjevil dřív ... ušetřil bych spoustu nervů. Taky jsem si toho všiml a docela se vylekal a jel kvůli tomu se poptat do dvou autorizovaných dealerů Škoda, kde mě ihned chtěli už objednat na servis bez pořádného vysvětlení, kterého jsem se dočkal až na internetu a ne přímo u Škodovky, ale na to už si začínám pomalu zvykat, že v autosalonech se toho moc nedovim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
Ano ma to samostatne cerpadlo,Okna i svetla maji sve ostrikovaci moturky a v dalsim otvoru je senzor hladiny.....

pak ale musí mít přípravu na senzor a druhý čerpadlo i malá nádržka, pochybuju, že by mi to v servisu nějak dobastlovali

JirikDC: tak tak, ale nevim, cemu se divis

A tahali ti novou elektriku nebo je tam na to připraveny kabel??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Taky jsem dneska při návštěvě servisu požádal servismana, ať se mi laskavě koukne na to, proč mi nefunguje kontrola hladiny vody v ostřiku. Když se vrátil s otázkou "Vám to někdy fungovalo?" (ano, poprvé po 8 měsících mi došla voda v ostříku) a ja na to "Ne!?", zlomil se v pase a po uklidnění mi vysvětlil, že to v autě vůbec nemám (OIIFL 12/08 Elegance). Chvíli jsem na ně čuměl, co je to za debilní srandu... Předchozí Fabka, také v eleganci to měla, tak proč by to němělo být v autě, které bylo o 200tis. dražší. Jako mimořídná výbava určitě v konfigurátoru nebyla, kdo by zkoumal, že nění ani ve výbavě Elegance. No udělal jsem ze sebe dost trubku, ale proti tomu, co si teďka myslím o té bandě v MB, je to hovno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

jj, nám centrála nakoupila bezvadnou směs do ostřikovačů. Je prý do -40. Smrdí ale jak bolavá noha a v -8 zamrzla. Já bych je někdy nakopal do zadku. Hlavně že se v rámci společnosti ušetřilo. Řešení bylo pouze jediné, rychle do garáže a pak novou směs z benzínky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...