Přejít na obsah

Reštarty infotainmentu


Doporučené příspěvky

před 7 minutami, Bubaq napsal:

Chápu správně, že my s H58 máme zatím smůlu...?

Jinak po poslední aktualizaci se restarty ustálily tak, že pokud se infotainment restartuje, je to hned po nastartování (do minuty), pak už je klid. Ale restartuje se po téměř každém nastartování...

To je fakt velká ostuda.

co jsem pochopil tak novy soft je pro vsechny od H56  a vyse...takze ty ho muzes mit taky..

 

add inkognito - dobry napad..zkusim.

Editováno: , autor: maxo24
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Ahojte. Ja som nejakú dobu tiez maval tie reštarty  infotainmentu ako píšete, az dnes to ostalo cele čierne a odvtedy to nefunguje vôbec.  Auto sice jazdi, ale žiadne funkcie napojené na infotainment nefungujú. Na palubovke pise kopu chýb systemov ktoré nefungujú. Najkrajšie na tom je, že sa mi to stalo v Chorvátsku na dovolenke. Mal niekto podobný problem? Mán vyhľadať lokálny servis, alebo to vydrží domov? Diki

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Zdarec,

 

Mám

Octavia 4 koupená někde 06/2023. Jízdou z PHY do BRNO se to aktualizovalo celkem  as 5x a finálně to skončilo na :

 

HW H61

SW 1940

ABT HW H47

ABT SW 2103

 

Pak už , samovolný restart během jízdy s Android auto i bez něj. Většinou hned do 2 minut jízdy. Je jedno jestli sáhnu na IT nebo ne stejně se resne.

 

Volal jsem do servisu a že je na to prý svolávačka tak v pondělí 16.10.2023 tam jedu tak dám vědět. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 36 minutami, petr.podzimek napsal:

@KalimBrno "se to aktualizovalo" znamená nějakou OTA aktualizaci co na tebe vyběhla po nastartování? 

Ano, OTA - vzdálená aktualizace. Teď mi tam ale smrdí nějaká aktualizace, která se zřejmě motá furt dokola a není schopna se dokončit. Mno uvidím jak pochodím až zasáhne servis.

ADCreHcXMstz4SNmtEqgQFbmTIvuvKo5vRZmtmgIc-9wHAh6b-Hc1l93oKTfpUl1EV40MPFJIiXfFW9CJJZbEozPx547mR88C6NqPOU5O0zob6CCmABrcIqezaVFWCQJM4jykU-aQIkBO7-_qrPDIhj3_8PexiXcMPcSUUAPrpBfmmGbRdsPfnP4t3VEkmsPrFMcKxLuz_ZjrOtkJ4DYHkFYD2CVPmNwx7-Fd95ChWNyVljxK-69eV5pVkPYt_Baec4ylHOnN2iVAW1_RxJq-TROFwWDxskyH132Bsx8dqPmtCo3jubsW8cyfQMYfjej2l4GA4MvfnIIDm9ckU4y_tqjkk3uaWLfPyKunvAfIoRjX0e5hMrLTmIkcZ-2_Mbyg36O_hsBQlfnDmNPikYrgn8zteFL7os_1403mtNwL8LIBJVj3PvfStiPS446lfhFf0Z-VciWA7m_vUT9N2ikB-uKqhk6nB7cwFoRtcymVbO37lxnOP9NrxWqBsK32QQSjPMbEu_BmQTjNQxuNecKp767PyHYt3yClKbcUGkmgODUS1M4t1svRcR719z3DRRcnTuADpowbrLQrcXdnnrHDQoNxU0vvzQBNuEcSOnBnGkHAhxvht5ZLg-YkF0O-TrCwhigseUVW_VRkCqHzc8UdQ0U5ReCERSeHyduhWcR9aI7XGLayJdPVDOHxkJq0ceT3Ba4XzctRwS3sD1m0tzHVk3f1cWM35R9rwGdyumN7iKeBlIBYI_lleiTCqUfhSGld8LJ-iNHJeuCg11UQuSfg6EvcJG0OUqaNQNo3jhCHsDO0ftmvb0eJ1NTwifhKdl7lWvy5xyL0tUo4tO3YP_ChD4oUJ4FBEdlUryWmysIrf_pr-fcu1eqXwZX7RsuqTmxLQWuYHsPjPb84VC7viu-e1fs1-k=w1298-h974-s-no?authuser=0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
V 31. 5. 2023 na 22:16, NemesiSK napsal:

Golf MK8 práve dostal SW verziu 1941.

Používa ten istý SW čo Octa a ľudia pindajú na reštarty úplne rovnako.

Do pár týždňov sa hádam objaví aj pre O4.

Revízia je celkom skok od 1896/1900 tak dúfam že to bude viditeľná zmena k lepšiemu.

 

Iba sem pre zaujimavost doplnim,na com fici uplne vpohode bez restartov a problemov  Discover media/Skodovacky Amundsen Golf 8 vyrobeny 02/2021

20231024_202736.jpg

Editováno: , autor: Patrik1971
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den, zhruba měsíc zpátky jsem koupil octavia 4. Rs trápí mě neustále restarty systému když jsem přihlášený pod svým účtem myškoda. Mám verzi SW1896, jak mohu získat 1941? Musím do AS? nebo lze verze stáhnou nějakým způsobem v autě?

 

poradte někdo, kdo si tím prošel?

Auto mám stále v záruce, stálo by to něco v AS?

 

DĚKUJI

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Hamman napsal:

Jak jsem posilal ty fotky, tak od te doby se mi postup zmenil zpet na 0MB a auto neni pripojene k internetu.. nejde to zrusit ani nic jinyho, takze tak :D

Me se to sice zaktualizovalo na 1941, ale presne jak rikas, od te doby neni auto pripojene k internetu a hlasi to, ze se nedokoncila instalace navodu, coz by mi bylo celkem ukradene na rozdil od toho, ze se najednou tvari a asi i je offline.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Murphy1 napsal:

Mě to přišlo vzduchem , a  myslím že nejsem sám

Taky vzduchem, ale nejak se to nedodelalo nebo podelalo 😞

EDIT: Tak po dalsi aktualizaci vse ok. Jestli ustanou restarty, poznam casem. 

Editováno: , autor: Mirax42
Doplneni
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...