Přejít na obsah

Pneumatiky 175/70R14 jízdní vlastnosti - zkušenosti na Rapidu od r.v.: 2012


935Baby

Doporučené příspěvky

Zdravím vás,

 

jezdíte někdo z vás v zimě (případně v létě) na pneumatikách 175/70R14 na Rapidu (generace od r.v.: 2012)? Jaké máte zkušenosti?

Mám Rapid Liftback s motorem 1.2 66kW. Mám dojem, že to dost plave a hůř brzdí. A při rozjezdu to moc nezvládá přenášet sílu - snadno se protočí. A na dálnici to není moc stabilní. Přijde mi, že jsou dobré tak do hlubokého sněhu a to je v našich podmínkách málokdy. Mám to auto krátce (cca od dubna), najeto jen pár tisíc km. 

 

Asi koupím na zimu alespoň 185/60R15.

 

Ty zimní pneu 175/70R14 jsem sice testoval teď v létě, takže je mi jasné, že to mělo horší vlastností vlivem teploty a typu vzorku. V zimě jsem je netestoval, protože jsou dost sjeté a staré (pneu byly na autě, když jsem ho kupoval koncem dubna, jako jediná sada kol). 

 

Nedávno jsem to s těmi 175/70R14 poslal ostřeji ve vesnici do jedné pomalé zatáčky a přišlo mi, že to levou přední pneu svlékne z disku.

Editováno: , autor: 935Baby
grafické chyby
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...