Přejít na obsah

Odprýsklý lak po kamínku


pmultimix

Doporučené příspěvky

Ahoj, všiml jsem si, že na pravé straně auta, na straně spolujezdce, je čím dál víc stop, miniaturních promáčklin, třeba 0,5x0,5cm odprýsklého laku, a jen na téhle straně. Ptal jsem se dědy, co s autem (sice málo) jezdil předtím, a moc jich neměl. Ani u jiných aut třeba na parkovišti jsem si toho nevšiml, že by někdo měl tolik rýh od kamínků, jestli to není špatným stylem jízdy, moc předjíždění v levém pruhu, že by to jako odletovalo od aut zprava ... taky to máte?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rekl bych, ze spis to bude jizdou vpravo, po nevymetene krajnici.

Mas predni zasterky?

asi ne ...

Asi? :unsure: To nevíš, jestli je máš nebo ne? :huh:

Ale jinak důležitější, než ty zástěrky je právě jízda po štěrku a bordelu na kraji silnice, jak píše oct. Prostě se zřejmě moc tlačíš na pangejt...

Nemám zástěrky

Jo a spíš je to tím, že když auto odbočuje doprava, tak já se na něj nalepím, jakmile on zabočí, tak na to šlápnu a jsem na úrovni jeho zadku, a když on zahrabe, tak jsem v pozici, že kdyby vylétl kamínek, akorát do mě. Jen mě to tak napadlo ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde parkujes? Videl jsem borce (technicke sluzby mesta) sekat travu krovinakem a auta, ktera stala podelne u chodniku a travnateho pasu to pekne odnesla. Prave jejich pravej bok.

Ale to jen takovej napad z jineho soudku...

Máš pravdu Mavericku na to bacha!! mě takhle při kolmém stání k trávníku rozbil "sekáč" mlhovku, naštěstí jsem to viděl a řekl jsem mu to, on zavolal šéfa a ten mi to na místě zaplatil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, všiml jsem si, že na pravé straně auta, na straně spolujezdce, je čím dál víc stop, miniaturních promáčklin, třeba 0,5x0,5cm odprýsklého laku, a jen na téhle straně. Ptal jsem se dědy, co s autem (sice málo) jezdil předtím, a moc jich neměl. Ani u jiných aut třeba na parkovišti jsem si toho nevšiml, že by někdo měl tolik rýh od kamínků, jestli to není špatným stylem jízdy, moc předjíždění v levém pruhu, že by to jako odletovalo od aut zprava ... taky to máte?

Dírky půl centimetru na půl centimetru? To jsou pořádný díry...nemyslel jsi náhodou milimetry? A co foto? Možná by pomohlo :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde parkujes? Videl jsem borce (technicke sluzby mesta) sekat travu krovinakem a auta, ktera stala podelne u chodniku a travnateho pasu to pekne odnesla. Prave jejich pravej bok.

Ale to jen takovej napad z jineho soudku...

No, to mi ani neříkej. vždy, když projíždím kolem sekáče s motorovou kosou u krajnice, tak se mi ježí všechny chlupy na těle. Jednou nám též takto sekali trávu kolem aut a známej měl celou půlku auta zaflákanou od té odlétávající trávy. Když to zaschlo, tak to šlo z té jeho bílé barvy náramně dolů. Jsou to bezohledná hovada... :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...