Přejít na obsah

Kolik vám to jede


michalkot

Doporučené příspěvky

Ozaj ste uz poculi, ze do HTP idu montovat omezovace na 250 km/h ,?? lol lol lol lol

OKA, OKA, OKA, OKA, UZ MLCIIIIIM

Idem sa sam potrestat. :kol-43:-_-:rolleyes:

jogofogo: ale ty si tomu pekne šliapal na krk, ty na 16kach a ja na 14kach....šmykol som sa v jednej.....

Páni som rád že sa to tu nezvrhlo úplne na: HTP jazdí 230 pri priemere 5,6L a že všetci predavajme 1,4ky a tak ďalej....také téma tu už bolo....a toto druhé nebude

:smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mám fabiu 1.2 HTP 47 kW mr2004 185/60R14 classic a NIEJE PROBLEM IST 180 km/h

rekord je niekde 190km/h....

stale tankujem EVO-benzin ale ajked neviem ci ten benzin niecomu prispieva :D lebo ajkeby som tam natankoval UNI 91 tak sfúknem kopu ostaných fabii :D:D:D

mas pravdu sfuknes vela fabii HTP 40kW :)dufam ze uz si to ukazal aj 2,0MPI a 1,9TDI, boze dalsi, to snad nie, nie je problem 180km/h. asi som spravil chybu, idem predat auto a kupim ten supersport. a to sa tu robila sranda ze HTP bude mat obmedzovac na 250, mne skor prijde ze skoda by mala urychlene vymienat HTP-ckam tacha a nahradit ich tachami s RS lebo tych 200 je malo a uz to bolo pokorene a co ak to da aj viac a ked uz nebude ani RS-ovy stacit tak potom ten obmedzovac :))

p.s.: preco majitelia spominanej motorizacie pisu vsade taketo bludy ze bezproblemov 180 a ide 200, potom sa cudujme ze su na posmech ked si taketo veci cita majitel auta s motorom 1,8 alebo 2,0 ked on ma rychlost maximalku cca 200. objavy sa niekde test HTP a prve prispevky su ze cakaju na tych co zacnu pisat ze to ide 200 a zrychlenie to ma za 10s.

este jedna vec trochu mimo. tym ze som dost aktivny bajker tak sa stretavam s tym ze vodici dost nehladia a podcenuju situacie a precenuju schopnosti auta. stava sa ze fabiatici vyletia s vedlajsej v domneni ze stihaju a ich auto dostatocne rychlo zrychli. v tomto su najhorsi HTP to co niekedy urobia nema obdobu neviem ci chce ukazat ako mu to taha ale uprimne to je len jeho predstava o zrychleni ja by som mu doprial aby si tu situaciu vymenil aby videl na vlastne oci. v tomto maju vyhodu ropaky TDI da 1,2,3 a je prec nebrzdi. potom sa cuduje ze ako je mozne ze som musel brzdit a som za nim, zeby bolo auto ze je slabsie a nedokaze tak zrychlit :) uz si mnohi vysluzili jednoprste gesto len raz ma to nastve a zacnem nosit v drese kluc ale tak 32 popripade 36 :))) preto ziadam kto toto robi aby pouzival hlavu a rozum, mne je jedno nech mi vyleti ale nech slapne na to a nie je ho a nie ze musim brzdit kvoli nemu ze je pomaly tak ked na to nemam tak to nerobim, takymto prajem aby pred nim 20m vyletel a nedal mu prednost nakladak.

Pokud mu HTP jede bez problému 180km/h tak nám to musí je bez problému 230km/h a rekord 250km/h :D (PS: nemám nic proti HTP ale všeho moc škodí jak se říká)

Editováno: , autor: Tonny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jogofogo: ale ty si tomu pekne šliapal na krk, ty na 16kach a ja na 14kach....šmykol som sa v jednej.....

Páni som rád že sa to tu nezvrhlo úplne na: HTP jazdí 230 pri priemere 5,6L a že všetci predavajme 1,4ky a tak ďalej....také téma tu už bolo....a toto druhé nebude

Milo, kua co to na tebe slysim, ty zavodniku=))

Hlavne jak jedem nekam spolu, tak me porad umravnujes=)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mám fabiu 1.2 HTP 47 kW mr2004 185/60R14 classic a NIEJE PROBLEM IST 180 km/h

rekord je niekde 190km/h....

stale tankujem EVO-benzin ale ajked neviem ci ten benzin niecomu prispieva :D lebo ajkeby som tam natankoval UNI 91 tak sfúknem kopu ostaných fabii :D:D:D

Jak tak koukam, tak mozno sfuknes aj FRS a ORSI, II=))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mám fabiu 1.2 HTP 47 kW mr2004 185/60R14 classic a NIEJE PROBLEM IST 180 km/h

rekord je niekde 190km/h....

stale tankujem EVO-benzin ale ajked neviem ci ten benzin niecomu prispieva :D lebo ajkeby som tam natankoval UNI 91 tak sfúknem kopu ostaných fabii :D:D:D

Dnes jsem jel s kamošem co má 1.4 MPI 50KW po dálnici D11 na prahu z kopce to dalo 190tacho ale na rovince to pak hned stratilo rychlost na 170 tachometrovejch jakmile přišel menší kopeček pochybovalo se to kolem 150-160 vše na plný plyn. Takže co píšeš ty je možné tak s pořádným větrem v zádech a dávkou štěstí.........

presne tak HTP v zivote nema rychlost 180 bez problemov to je rychlost za priaznivych poveternostnych podmienok a dole kopcom :)

skusenost po dialnici od povazskej na blavu v stupani na zamarovce fabia combi 1,4 16V 55kW hm. auta 1175kg + 4 osoby +50kg batoziny cize celkova hmotnost nieco cez 1500kg auto pod kopcom na 5-ke 140km/h a v kopci na takmer plny plyn udrzalo 135km/h cize s toho vyplyva ze si moze kazdy urobit obraz o tom kolko by islo HTP do toho kopca pri tej hmotnosti ak by to bolo 120km/h tak by bolo rado ale skor tak 110km/h. zalezi kolko by sa to rozbehlo je jasne ze pokial by to niekto rozbiehal od povazskej tak aj trochu viac ale normalne by to klesalo ako blazon.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

citacia s

http://moje.auto.cz/Libor-89/hatepecko.html

Pod kapotou je verze pohonné jednotky 1,2 12V. Na tří-válec slušně zatahuje. Při akceleraci se auto ochtoně vytáčí až do zásahu omezovače (6200 ot/min.) Vytáčení je ale tak jediné co dělá....je sice pravda, že když se při 5400 ot/min pustí rychle spojka a dá se tam dvojka tak to zahrábne, ale to bude spíše již zmíněným puštěním spojky. Do 90 km/h auto dobře zrychluje, ale pak už mu to trvá.. Na dálnici max. rychlsot 180km/h, ale motor byl už v omezovači a bylo to z mírného kopce.... Stačilo by ubrat na váze několik desítek kilo a hned by to jelo jinak. Na druhou stranu by to ale ubralo na bezpečnosti, která je u fábií na velmi dobré urovni.... Stejně přdpisy jsou 50km/h, 90km/h a 130km/h..a to fábka udělá i s rezervou.

p.s.:

podotykam ze je to combi HTP 47kW, cobi ma lepsiu aerodynamiku a dole kopcom na plny plyn maximalne 180km/h. to pisal realisticky majitel, ktory prizna a vie kolko to ide a nerobi s toho raketu ako ostatny a nezosmiesnuje ten motor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím maximum 161km/h dle GPS. Další zvyšování rychlosti bylo pro rostoucí protesty manželky coby spolujezdkyně přerušeno... 1,4MPi kombi.

kolko si mal na tachu ked si na gps-ku mal 161km/h ?

U nás to bylo při 190km/h (jak jsem psal výšše) na GPS 178km/h na pneu 165/70/R14

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím maximum 161km/h dle GPS. Další zvyšování rychlosti bylo pro rostoucí protesty manželky coby spolujezdkyně přerušeno... 1,4MPi kombi.

kolko si mal na tachu ked si na gps-ku mal 161km/h ?

Kousek pod 180km/h, tak 175

diki mne pri tacho 180 ked prepocitam podla otacok motora by mala byt 170 (samozrejme iba orientacne)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

40 kW z kopce 196. dle gps mi tacho ukazuje přesně od 10 méně. na rovině max 180 tacho, takže 170. a není to za 20 vteřin.

bože kolik 40KW HTP točí při 196km/h.........to se ty hrnky sakra potí :D

HTP 40kW 196cize real 186km/h :)) tonny ved to ty mas u svojej 101 HP udavanu maximalku vyrobcom :) a to mas skoro raz taky vykon presne o 34kW viac.

ja neviem ale mne prijde ze na HTP neplati asi neplati fyzika. ved 170km/h ma moja 1,4 a to ma o 15kW viac, tak potom HTP 47kW musi ist lepsie ako 1,9 TDI a 2,0MPI :))))))))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mnoho ľudí to nevie zniesť :D že 1.2 HTP vypotí 190km/h

pozrite si youtube..... aaa ked chcete tak zajtra si natočím maximálku....na mobil a môžte sa potom odbavovať na tom že je to zas nejaký podvod :D

P.S. Načo by som klamal ?! ked mi to ide 190 tak ide...ja tiez newem jaq to je mozne :D

a v tom ze tachac premeriava to asi nebude....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mnoho ľudí to nevie zniesť :D že 1.2 HTP vypotí 190km/h

pozrite si youtube..... aaa ked chcete tak zajtra si natočím maximálku....na mobil a môžte sa potom odbavovať na tom že je to zas nejaký podvod :D

P.S. Načo by som klamal ?! ked mi to ide 190 tak ide...ja tiez newem jaq to je mozne :D

a v tom ze tachac premeriava to asi nebude....

věřím že 190 to pojede ale z prudkého kopce na rovince asi těžko a nebo ti fakt proměřuje tacho a o dost. 40KW má maximálku tuším 155km/h 1.9TDI 74kw a 1.4 16 74KW má 187km/h takže pokud to tobě jede 190 tak mě by muselo cca 225km/h............

Editováno: , autor: Tonny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mám fabiu 1.2 HTP 47 kW mr2004 185/60R14 classic a NIEJE PROBLEM IST 180 km/h

rekord je niekde 190km/h....

stale tankujem EVO-benzin ale ajked neviem ci ten benzin niecomu prispieva :D lebo ajkeby som tam natankoval UNI 91 tak sfúknem kopu ostaných fabii :D:D:D

mas pravdu sfuknes vela fabii HTP 40kW :)dufam ze uz si to ukazal aj 2,0MPI a 1,9TDI, boze dalsi, to snad nie, nie je problem 180km/h. asi som spravil chybu, idem predat auto a kupim ten supersport. a to sa tu robila sranda ze HTP bude mat obmedzovac na 250, mne skor prijde ze skoda by mala urychlene vymienat HTP-ckam tacha a nahradit ich tachami s RS lebo tych 200 je malo a uz to bolo pokorene a co ak to da aj viac a ked uz nebude ani RS-ovy stacit tak potom ten obmedzovac :))

p.s.: preco majitelia spominanej motorizacie pisu vsade taketo bludy ze bezproblemov 180 a ide 200, potom sa cudujme ze su na posmech ked si taketo veci cita majitel auta s motorom 1,8 alebo 2,0 ked on ma rychlost maximalku cca 200. objavy sa niekde test HTP a prve prispevky su ze cakaju na tych co zacnu pisat ze to ide 200 a zrychlenie to ma za 10s.

este jedna vec trochu mimo. tym ze som dost aktivny bajker tak sa stretavam s tym ze vodici dost nehladia a podcenuju situacie a precenuju schopnosti auta. stava sa ze fabiatici vyletia s vedlajsej v domneni ze stihaju a ich auto dostatocne rychlo zrychli. v tomto su najhorsi HTP to co niekedy urobia nema obdobu neviem ci chce ukazat ako mu to taha ale uprimne to je len jeho predstava o zrychleni ja by som mu doprial aby si tu situaciu vymenil aby videl na vlastne oci. v tomto maju vyhodu ropaky TDI da 1,2,3 a je prec nebrzdi. potom sa cuduje ze ako je mozne ze som musel brzdit a som za nim, zeby bolo auto ze je slabsie a nedokaze tak zrychlit :) uz si mnohi vysluzili jednoprste gesto len raz ma to nastve a zacnem nosit v drese kluc ale tak 32 popripade 36 :))) preto ziadam kto toto robi aby pouzival hlavu a rozum, mne je jedno nech mi vyleti ale nech slapne na to a nie je ho a nie ze musim brzdit kvoli nemu ze je pomaly tak ked na to nemam tak to nerobim, takymto prajem aby pred nim 20m vyletel a nedal mu prednost nakladak.

Pokud mu HTP jede bez problému 180km/h tak nám to musí je bez problému 230km/h a rekord 250km/h :D (PS: nemám nic proti HTP ale všeho moc škodí jak se říká)

Další neveříci tomáš hele mam tu 40 htp která se tahá s 16 kolama a taky mi to jede pres 180 syce na 140 prestane zrychlovat a pak už se vleče jak smrad hrozne to trvá než se dostane na 170 a pak už je to tragédie ale když je dost dlouhá rovina a příznivý povětrnostní podmínky....výtr v zádech :D tak se pres tech 180 dostrane a ani se nebudu zminovat o tom kolik to jede s kopce....

Bez prdele-na pětku sem to vytočil do omezovače tj.6100 nák tak a rucka tacho zlechka prelezla pres 200

A ten kdo nevěří...Tak ať teď hned mu vyleze z prdele OPICE. lol

Jo nic proti možné je vše.........když to u Poděbrad na dálnici rozjedeš z kopce možná u Hradce Králové vypotíš 200km/h.Už jen při představě jakou dostává pecku ten motor.........nemám nic proti HTP ale chlapy všeho z mírou. 1.4 50KW vypotila na rovince v 2 lidech 170km/h

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://forum.skodahome.cz/index.php?s=&amp...st&p=525319

budú varovania....

Mnoho ľudí to nevie zniesť :D že 1.2 HTP vypotí 190km/h

pozrite si youtube..... aaa ked chcete tak zajtra si natočím maximálku....na mobil a môžte sa potom odbavovať na tom že je to zas nejaký podvod :D

P.S. Načo by som klamal ?! ked mi to ide 190 tak ide...ja tiez newem jaq to je mozne :D

a v tom ze tachac premeriava to asi nebude....

věřím že 190 to pojede ale z prudkého kopce na rovince asi těžko a nebo ti fakt proměřuje tacho a o dost. 40KW má maximálku tuším 155km/h 1.9TDI 74kw a 1.4 16 74KW má 187km/h takže pokud to tobě jede 190 tak mě by muselo cca 225km/h............

Super mam se skym hádat

je to jasný mam sračkoví auto a vym to ale sáms to řek že to VYPOTÍ... trvá to a trvá to věčnost ale ta rychlost tam je a rozjede se na tech magickejch 180 porovine a možná by jela i výc,ale zas tak dlouhá rovyna u nás nikde není.

A to že tobe nejede víc jak 190 je divný když muj služebák v kombiku ten samej motor co máš ty VYpotí 200 jen to fikne.A to má za sebou už 210000 km.

Jo a už stebe vyběhla ta vopice--------- NE,tak to čekej každou chvíly!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mnoho ľudí to nevie zniesť :D že 1.2 HTP vypotí 190km/h

pozrite si youtube..... aaa ked chcete tak zajtra si natočím maximálku....na mobil a môžte sa potom odbavovať na tom že je to zas nejaký podvod :D

P.S. Načo by som klamal ?! ked mi to ide 190 tak ide...ja tiez newem jaq to je mozne :D

a v tom ze tachac premeriava to asi nebude....

věřím že 190 to pojede ale z prudkého kopce na rovince asi těžko a nebo ti fakt proměřuje tacho a o dost. 40KW má maximálku tuším 155km/h 1.9TDI 74kw a 1.4 16 74KW má 187km/h takže pokud to tobě jede 190 tak mě by muselo cca 225km/h............

Super mam se skym hádat

je to jasný mam sračkoví auto a vym to ale sáms to řek že to VYPOTÍ... trvá to a trvá to věčnost ale ta rychlost tam je a rozjede se na tech magickejch 180 porovine a možná by jela i výc,ale zas tak dlouhá rovyna u nás nikde není.

A to že tobe nejede víc jak 190 je divný když muj služebák v kombiku ten samej motor co máš ty VYpotí 200 jen to fikne.A to má za sebou už 210000 km.

Jo a už stebe vyběhla ta vopice--------- NE,tak to čekej každou chvíly!!!

Hele napsal jsem že se nechci hádat a ty napíšeš tohle........neříkám že to můj motor nevypotí jen nemám potřebu to hnát na dálnici na maximum výkonu.Jak už jsem psal nemám nic proti HTP máme ho v práci jako služební a do města a okresky stačí. Víc reagovat nebudu za varování to nestojí a psal jsem výše že tohle téma uzavřeme.Takže HTP zdar a nemyslím tim nic zlého

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mnoho ľudí to nevie zniesť :D že 1.2 HTP vypotí 190km/h

pozrite si youtube..... aaa ked chcete tak zajtra si natočím maximálku....na mobil a môžte sa potom odbavovať na tom že je to zas nejaký podvod :D

P.S. Načo by som klamal ?! ked mi to ide 190 tak ide...ja tiez newem jaq to je mozne :D

a v tom ze tachac premeriava to asi nebude....

mne je to uprimne jedno a mozem to zniest. ba naopak ja ti prajem aby ti to jazdilo tych 190 a nech aj 250 ja mozem kvoli tomu spavat. konkretne ma nezaujima maximalna rychlost auta tu mam ukradnutu ked chcem vediet jeho hodnotu pozrem sa do udajov vyrobcu a mam a nic nemusim skusat a ani nikomu dokazovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

teraz troska svetla do merania vmax: vyrobca udava max. rychlost pri najvyssom vykone a zaradeni 5.stupna, co je pri 1.2 6V pri 4000ot/min => 151km/h cize pri 6100 pojde urcite viac, dalo b sa to aj vypocitat, ale nechce sa mi :p

PS prve 40kW mali dlhsi 5. stupen ako 47kW, teda teoreticky mozu dosiahnut vyssiu vmax

PS2 samo ze tacho ukazuje naprd, uz pri 60km/h tach GPS ukazuje 56-57km/h

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...