Přejít na obsah

Kolik vám to jede


michalkot

Doporučené příspěvky

1,9 Tdi - max 210km/h - to bylo jen jednou, asi dobrý vítr v zádech :palec2:

normálně 205km/h bez problému - ale od těch 190 to už na to auto je moc, chtělo by to 6st domontovat a jelo by to 220-230 - pokud bych se nevyrejpal na nějaké díře ,

Myslis, ze domontovanim 6stupne skocis z 190km/h na 220-230km/h??? :doh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Maximálka 210 tachometrových, podotýkám, že z dost prudkého kopce. A najednou se kolem mně prohnalo Hovno To Pojede obrovskou rychlostí. :) Nechápu lidi, kteř se tu motorem ze sekačky vytahují nad 77kW a 240 Nm u TDi. Jasně, že Tdi je mnohem silnější už jen ten mamutí krouťák, ale ta cena :angry: .

tak ne kazdy co ma HTP se pysni tim jak to jede s vetrem o zavod,ja jsem realista a vim kolik mi to jede a kdyz je to bavi tak co s tim nadelas. Ono s tim HTP nevim co furt vsici blbnete,od roku 2002 - 2003 se tyhle motory oznacovaly MPI,to byste zadne kecy nemeli bo tohle oznaceni mate taky co lol a ze sekacky to rozhodne neni lol:p

Souhlas,jsem uplně vysazenej na typy co haněj HTP.

Pokud ho máš tak je to jenom tvá věc,a těm lojzum co to haněj do toho nic neni.

Máca.jstli chce furt někdo prudit do HTP tak ať přijede v pátek na sraz s anglánama a my mu to asi vysvětlíme fuck:aggressive: viď.....a ne jenom my... :p:p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1,9 Tdi - max 210km/h - to bylo jen jednou, asi dobrý vítr v zádech :palec2:

normálně 205km/h bez problému - ale od těch 190 to už na to auto je moc, chtělo by to 6st domontovat a jelo by to 220-230 - pokud bych se nevyrejpal na nějaké díře ,

Myslis, ze domontovanim 6stupne skocis z 190km/h na 220-230km/h??? :doh

Kéž by.... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Maximálka 210 tachometrových, podotýkám, že z dost prudkého kopce. A najednou se kolem mně prohnalo Hovno To Pojede obrovskou rychlostí. :) Nechápu lidi, kteř se tu motorem ze sekačky vytahují nad 77kW a 240 Nm u TDi. Jasně, že Tdi je mnohem silnější už jen ten mamutí krouťák, ale ta cena :angry: .

tak ne kazdy co ma HTP se pysni tim jak to jede s vetrem o zavod,ja jsem realista a vim kolik mi to jede a kdyz je to bavi tak co s tim nadelas. Ono s tim HTP nevim co furt vsici blbnete,od roku 2002 - 2003 se tyhle motory oznacovaly MPI,to byste zadne kecy nemeli bo tohle oznaceni mate taky co lol a ze sekacky to rozhodne neni lol:p

Souhlas,jsem uplně vysazenej na typy co haněj HTP.

Pokud ho máš tak je to jenom tvá věc,a těm lojzum co to haněj do toho nic neni.

Máca.jstli chce furt někdo prudit do HTP tak ať přijede v pátek na sraz s anglánama a my mu to asi vysvětlíme fuck:aggressive: viď.....a ne jenom my... :p:p

Přesně tak :punk::clap::smich::smich::skoda:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Takže pro ty, co si klepali na čelo u mých příspěvků:

Včera večer jsem trochu pospíchal:

Na 195/15, sám a úplně prázdný. Není to moc čitelné, ale bylo

tam 197 km/h.

Připomínán, že vlastním 1.2 HTP 40 kW.

ale ti premeriava tacho, hlavne ze v technicaku a v dokumentacii od auta mas 151km/h. no dajme tomu fukal vietor a bolo to dole kopcom tak sa ti to podarilo zozbehnut na 160-165km/h.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže pro ty, co si klepali na čelo u mých příspěvků:

Včera večer jsem trochu pospíchal:

Na 195/15, sám a úplně prázdný. Není to moc čitelné, ale bylo

tam 197 km/h.

Připomínán, že vlastním 1.2 HTP 40 kW.

I kdyby to jelo 197, jak ti to dlouho trvalo než tos rozdýchal na tu rychlost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže pro ty, co si klepali na čelo u mých příspěvků:

Včera večer jsem trochu pospíchal:

Na 195/15, sám a úplně prázdný. Není to moc čitelné, ale bylo

tam 197 km/h.

Připomínán, že vlastním 1.2 HTP 40 kW.

I kdyby to jelo 197, jak ti to dlouho trvalo než tos rozdýchal na tu rychlost?

pravdepodobnost udrzania tejto rychlosti pri motorizacii HTP je taka ako ze HTP je rychlejsie ako porsche.

p.s.: keby proti nemu fukol vietor tak mu to padne o 20km/h dole a aj to by bol rad a o miernom stupani ani nehovorim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, že z kopce, ale těch 160-165 jsi přehnal. Tacho jde o 10 km více, dle GPS. Ale zase to bylo z kopce

a gps ubírá.

Šlo o to, že někdo nevěřil, že tě omezovač pustí tak daleko.

Jinak je jasné, že jsem se na tu rychlost dostával dlouho, na rovině ji neudržíš a ani nedostaneš.

Zase to neberte tak vážně. Na rovině se s htp víc jak na 170 člověk nedostane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, že z kopce, ale těch 160-165 jsi přehnal. Tacho jde o 10 km více, dle GPS. Ale zase to bylo z kopce

a gps ubírá.

Šlo o to, že někdo nevěřil, že tě omezovač pustí tak daleko.

Jinak je jasné, že jsem se na tu rychlost dostával dlouho, na rovině ji neudržíš a ani nedostaneš.

Zase to neberte tak vážně. Na rovině se s htp víc jak na 170 člověk nedostane.

to s tym premeriavanim si trosku podcenil. je to cca 10%. Ked som mal na GPS 197 tak rucicka bola na 220... ked je na tacho 190 na GPS vidim cca 170.Gumy mam 195/15. Takze ty si mohol ist nieco cez 170...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže pro ty, co si klepali na čelo u mých příspěvků:

Včera večer jsem trochu pospíchal:

Na 195/15, sám a úplně prázdný. Není to moc čitelné, ale bylo

tam 197 km/h.

Připomínán, že vlastním 1.2 HTP 40 kW.

by mě zajímalo kolik 40KW točí při 197km/h............

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže pro ty, co si klepali na čelo u mých příspěvků:

Včera večer jsem trochu pospíchal:

Na 195/15, sám a úplně prázdný. Není to moc čitelné, ale bylo

tam 197 km/h.

Připomínán, že vlastním 1.2 HTP 40 kW.

by mě zajímalo kolik 40KW točí při 197km/h............

:palec2::palec2::):) ,

jak už jsem psal HTP 12V má při 185km/h tacho - což je max, víc prostě nejede a otáčkoměr je na začátku červeného pole, takže max to vidím na 170, ale nemám gps, abych mohl podat přesný údaj, nějaké max rychlosti z kopce s větrem v zádech jsou k ničemu, 160 tacho u HTP je v klidu, na 180 to už trvá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže pro ty, co si klepali na čelo u mých příspěvků:

Včera večer jsem trochu pospíchal:

Na 195/15, sám a úplně prázdný. Není to moc čitelné, ale bylo

tam 197 km/h.

Připomínán, že vlastním 1.2 HTP 40 kW.

by mě zajímalo kolik 40KW točí při 197km/h............

:palec2::palec2::):) ,

jak už jsem psal HTP 12V má při 185km/h tacho - což je max, víc prostě nejede a otáčkoměr je na začátku červeného pole, takže max to vidím na 170, ale nemám gps, abych mohl podat přesný údaj, nějaké max rychlosti z kopce s větrem v zádech jsou k ničemu, 160 tacho u HTP je v klidu, na 180 to už trvá.

jasný bylo mi divné že by 40KW dala i z kopce skoro 200km/h i když je to udaj tacho tj asi 192km/h reálně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže pro ty, co si klepali na čelo u mých příspěvků:

Včera večer jsem trochu pospíchal:

Na 195/15, sám a úplně prázdný. Není to moc čitelné, ale bylo

tam 197 km/h.

Připomínán, že vlastním 1.2 HTP 40 kW.

by mě zajímalo kolik 40KW točí při 197km/h............

:palec2::palec2::):) ,

jak už jsem psal HTP 12V má při 185km/h tacho - což je max, víc prostě nejede a otáčkoměr je na začátku červeného pole, takže max to vidím na 170, ale nemám gps, abych mohl podat přesný údaj, nějaké max rychlosti z kopce s větrem v zádech jsou k ničemu, 160 tacho u HTP je v klidu, na 180 to už trvá.

konecne mudra veta teraz vam napisal Jakr ako to vlastne je htp fabia 160km/h v pohode

ale do 180Km/h to trva takze asi tak :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, že z kopce, ale těch 160-165 jsi přehnal. Tacho jde o 10 km více, dle GPS. Ale zase to bylo z kopce

a gps ubírá.

Šlo o to, že někdo nevěřil, že tě omezovač pustí tak daleko.

Jinak je jasné, že jsem se na tu rychlost dostával dlouho, na rovině ji neudržíš a ani nedostaneš.

Zase to neberte tak vážně. Na rovině se s htp víc jak na 170 člověk nedostane.

O 10% na 100Km/h na 200Km/h mozna i 20% prima umera na 50km/h 5km-5%

Pekne sity zasrene nam tam montuji!!!!!!!!!!!!!!!

Editováno: , autor: xtrack
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se zase trochu zasmal prispevkum v tomhle tematu...

Myslim, ze realna maximalka je psana v tecnicaku a jeji odchylka od reality je pramala...

Myslim, ze s 40kW dosahnout Fabii 200km/h je konina...

Jen podotykam, ze tachomatrovych 220 je realnych mene nez 200..

H.

jj...je tu asi 90% lidí co to roztáhnou z kopce a ručičku tlačí i očima jen proto aby mohli říct že jim to jede 200,210,220...ale to že kurví motor a ubývá mu výkon a životnost ruzných součástek jim trochu nedochází... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se zase trochu zasmal prispevkum v tomhle tematu...

Myslim, ze realna maximalka je psana v tecnicaku a jeji odchylka od reality je pramala...

Myslim, ze s 40kW dosahnout Fabii 200km/h je konina...

Jen podotykam, ze tachomatrovych 220 je realnych mene nez 200..

H.

jj...je tu asi 90% lidí co to roztáhnou z kopce a ručičku tlačí i očima jen proto aby mohli říct že jim to jede 200,210,220...ale to že kurví motor a ubývá mu výkon a životnost ruzných součástek jim trochu nedochází... ;)

Přesně tak nechápu proč tu někdo normálně nenapíše mám HTP 40KW jede 160tacho přece mu hlavu nikdo neutrhne a je jasné že fabka něco váží. Kdyby to bylo před 30 lety bylo by tu zajímavé sledovat jak se tu většina vychloubá š120LS /40KW/ jede 200km/h.......a to je dost lehčí než fabka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady je debata o tom, kolik ste s tim autem nejvic jeli ne? Takže sem muže psát kdokoliv i ten s HTP. Badboy vám ukazuje důkaz (foto + info z gps), to že mu nevěříte spíš ukazuje, kdo je tady zabedněnej. Jestli řidič htp nebo ty, co s tim v životě nejeli. Já ten motor nevyzdvihuju, sám ho mam a říkám, že je to ksindl. Grygy muj názor na ten motor moc dobře ví :) Ale jde o to, že z kopce tu uplnou maximálku jde udělat. Se 47kw je to 190tacho a u 40kw kvuli těžsímu stálýmu převodu asi těch 197nebo kolik s tim jel. To že ten motor jede chvilku v omezovači nevadí, chvilku to vydrží... tady je max s 47kw na 205/40/17, taky z kopce.

post-2276-1190575458_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady je debata o tom, kolik ste s tim autem nejvic jeli ne? Takže sem muže psát kdokoliv i ten s HTP. Badboy vám ukazuje důkaz (foto + info z gps), to že mu nevěříte spíš ukazuje, kdo je tady zabedněnej. Jestli řidič htp nebo ty, co s tim v životě nejeli. Já ten motor nevyzdvihuju, sám ho mam a říkám, že je to ksindl. Grygy muj názor na ten motor moc dobře ví :) Ale jde o to, že z kopce tu uplnou maximálku jde udělat. Se 47kw je to 190tacho a u 40kw kvuli těžsímu stálýmu převodu asi těch 197nebo kolik s tim jel. To že ten motor jede chvilku v omezovači nevadí, chvilku to vydrží... tady je max s 47kw na 205/40/17, taky z kopce.

Spíš by se to mělo přejmenovat na:kolik jste z toho vytáhly.Pod nadpisem: z kopce,po rovině,s vychřicí v zádech :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...