Přejít na obsah

Kolik vám to jede


michalkot

Doporučené příspěvky

Možná to zní neuvěřitelně, ale dneska mě na dálnici předjíždělo HTPčko, alespon 230-250 a toho na laně tahlo Ferrari Enzo lol lol lol

Ještě na ulehčení situace by se sem hodilo asi tohle http://freehry.doupe.cz/recenze/trabant/play

Nemoh jsem si pomoct :D

poznam to je to cool, a to je vystraha pre vsetkych HTP-ckarov co jazdia 200 ze to autona to nieje stavane a v pripade bzdenia, manevru dopadnu podobne ako ten trabant ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

poznam to je to cool, a to je vystraha pre vsetkych HTP-ckarov co jazdia 200 ze to autona to nieje stavane a v pripade bzdenia, manevru dopadnu podobne ako ten trabant ;)

jako, že fábka není stavěná na 200km/h ????,

zase bych to tak nehrotil :feve: ,

problémy s bržděním z 200 bude mít zrovna tak HTP jako TDI či 16V 100PS, takže trochu rozvahy,

koneckonců origo brzdy i u OIIRS mají dost - viz Steve v Mimoni, kdy je utavil a to po dvou bržděních z 220km/h

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne je jedno nech si mysli kazdy co chce, len podotykam ze fabia je kategoria male auto a urcite nie je stavana na 200km/h (tym nemyslim ze sa rozpadne ale ze s hladiska bezpecnosti).

nechapem majitelov HTP (cest vynimkam) to su na to tak zle a maju depku s toho ze maju ten motor ze musia najst dolekopec kde pretacaju motor a potom to tu dokladaju fotkami kolko im to ide. naco je im taketo skusanie co si tym dokazuju ? inak je im to nic platne kolko to ide dole kopcom ale ked je to pre ich lepsie a spokojnejsie spanie tak nech to praktizuju branit im v tom nebudem.

p.s.: natocne video, fotky ako to ide a poslite vyrobcovi. nastanu dve veci. bud vas vysmeje a presvedci o opaku alebo to pouzije ako reklamu na zvysenie propagacie a predaja HTP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta fotka je na heveru ne Badboji?

Co ti mám na to říct? Myslím si o tobě svoje.

Jinak gps mám v autě a na 100 tacho mám 94 na gps a při 180 tam je 170.

A auto nemám na to, abych ho lechtal. Nebudu ho mít do smrti.

Editováno: , autor: badboy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne je jedno nech si mysli kazdy co chce, len podotykam ze fabia je kategoria male auto a urcite nie je stavana na 200km/h (tym nemyslim ze sa rozpadne ale ze s hladiska bezpecnosti).

nechapem majitelov HTP (cest vynimkam) to su na to tak zle a maju depku s toho ze maju ten motor ze musia najst dolekopec kde pretacaju motor a potom to tu dokladaju fotkami kolko im to ide. naco je im taketo skusanie co si tym dokazuju ? inak je im to nic platne kolko to ide dole kopcom ale ked je to pre ich lepsie a spokojnejsie spanie tak nech to praktizuju branit im v tom nebudem.

p.s.: natocne video, fotky ako to ide a poslite vyrobcovi. nastanu dve veci. bud vas vysmeje a presvedci o opaku alebo to pouzije ako reklamu na zvysenie propagacie a predaja HTP.

No ty si chytrolín :) Kdyby tu někdo napsal, že má upravenou FRS a jede mu to 240 nebo kdyby sem napsal schlumpf, že mu to jede 250km/h tak by sis řekl, hmm to sou slusny hodnoty, ale HTP když má na tachu 190, nehledě na to jak toho dosáhne, tak už je to nebezpěčný auto. Chlape.... :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím s tebou. Navíc já to dělám z legrace. Nemusím si nic dokazovat. Vím, že je to

slabý motor a na rovině max 170. A hlavně u nás si to můžu dovolit, neomezuje mě předepsaná

rychlost na dálnicích.

Je mi jedno, jak kdo jezdí. Baví mě dostávat z věcí a lidí maximum, ikdyž to nedělám často.

Bral jsem ty moje příspěvky jako zpestření a ne soutěž nebo něco jiného.

Ale netušil jsem, jaká se strhne debata a hlavně příspěvky některých mě velmi překvapují.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne je jedno nech si mysli kazdy co chce, len podotykam ze fabia je kategoria male auto a urcite nie je stavana na 200km/h (tym nemyslim ze sa rozpadne ale ze s hladiska bezpecnosti).

nechapem majitelov HTP (cest vynimkam) to su na to tak zle a maju depku s toho ze maju ten motor ze musia najst dolekopec kde pretacaju motor a potom to tu dokladaju fotkami kolko im to ide. naco je im taketo skusanie co si tym dokazuju ? inak je im to nic platne kolko to ide dole kopcom ale ked je to pre ich lepsie a spokojnejsie spanie tak nech to praktizuju branit im v tom nebudem.

p.s.: natocne video, fotky ako to ide a poslite vyrobcovi. nastanu dve veci. bud vas vysmeje a presvedci o opaku alebo to pouzije ako reklamu na zvysenie propagacie a predaja HTP.

No ty si chytrolín :) Kdyby tu někdo napsal, že má upravenou FRS a jede mu to 240 nebo kdyby sem napsal schlumpf, že mu to jede 250km/h tak by sis řekl, hmm to sou slusny hodnoty, ale HTP když má na tachu 190, nehledě na to jak toho dosáhne, tak už je to nebezpěčný auto. Chlape.... :wallbash:

ty si myslis ze vsetky fabie maju rovnake brzdy len motor je iny, ak si to myslis tak nema ti cenu nieco vysvetlovat. ty si myslis ze junior a fabia classic maju rovnake brzdy, fabia HTP vs 1,9 alebo 2,0MPi a to uz nehovorim o RS.

p.s.: schlumpf ma podla teba brzdy s HTP a pri tych upravach upravene brzdy su uplne o inom ako klasika.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne je jedno nech si mysli kazdy co chce, len podotykam ze fabia je kategoria male auto a urcite nie je stavana na 200km/h (tym nemyslim ze sa rozpadne ale ze s hladiska bezpecnosti).

nechapem majitelov HTP (cest vynimkam) to su na to tak zle a maju depku s toho ze maju ten motor ze musia najst dolekopec kde pretacaju motor a potom to tu dokladaju fotkami kolko im to ide. naco je im taketo skusanie co si tym dokazuju ? inak je im to nic platne kolko to ide dole kopcom ale ked je to pre ich lepsie a spokojnejsie spanie tak nech to praktizuju branit im v tom nebudem.

p.s.: natocne video, fotky ako to ide a poslite vyrobcovi. nastanu dve veci. bud vas vysmeje a presvedci o opaku alebo to pouzije ako reklamu na zvysenie propagacie a predaja HTP.

No ty si chytrolín :) Kdyby tu někdo napsal, že má upravenou FRS a jede mu to 240 nebo kdyby sem napsal schlumpf, že mu to jede 250km/h tak by sis řekl, hmm to sou slusny hodnoty, ale HTP když má na tachu 190, nehledě na to jak toho dosáhne, tak už je to nebezpěčný auto. Chlape.... :wallbash:

ty si myslis ze vsetky fabie maju rovnake brzdy len motor je iny, ak si to myslis tak nema ti cenu nieco vysvetlovat. ty si myslis ze junior a fabia classic maju rovnake brzdy, fabia HTP vs 1,9 alebo 2,0MPi a to uz nehovorim o RS.

p.s.: schlumpf ma podla teba brzdy s HTP a pri tych upravach upravene brzdy su uplne o inom ako klasika.

No tak třeba htp a 1,4 16v 55kw maj stejny brzdy. A 16v jede vic jak htp a neni to nebezpecny auto. Jinak pokud mas rovinku, na který se to většinou zkouší, tak po dosáhnutí maximálky stačí jen pustit plyn a ono to zpomalí samo hele. Brzdy bys potřeboval při razantnim brzdění a při agresivní jízdě třeba v serpentinách a tam s htp těch 160km/h těžko dostaněš hele. Pochybuju, že by někdo zkoušel maximálku v hustym provozu. A když ti prdne při 190km/h guma, tak nenaděláš nic i kdyby si měl na autě brzdy třeba z ferarri. btw, já sám mam na svý fabce brzdy z RS a nemužu si je vynachválit. Ale prostě 190km/h neni pro obyč brzdy problém zpomalit. To bys musel takhle brzdit 2x a víc aby citelně uvadly a stejně, než by si se na tu rychlost dostal s timhle motorem, tak by se zase ochladily :-D takže... nemužu říct, že s brzdama říkáš nesmysly, ale prostě strašně přehánís.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne je jedno nech si mysli kazdy co chce, len podotykam ze fabia je kategoria male auto a urcite nie je stavana na 200km/h (tym nemyslim ze sa rozpadne ale ze s hladiska bezpecnosti).

nechapem majitelov HTP (cest vynimkam) to su na to tak zle a maju depku s toho ze maju ten motor ze musia najst dolekopec kde pretacaju motor a potom to tu dokladaju fotkami kolko im to ide. naco je im taketo skusanie co si tym dokazuju ? inak je im to nic platne kolko to ide dole kopcom ale ked je to pre ich lepsie a spokojnejsie spanie tak nech to praktizuju branit im v tom nebudem.

p.s.: natocne video, fotky ako to ide a poslite vyrobcovi. nastanu dve veci. bud vas vysmeje a presvedci o opaku alebo to pouzije ako reklamu na zvysenie propagacie a predaja HTP.

Se zamysli vole :palec2: a co kdyz tam ma 1,4-16V 74Kw ???? čo nie stavena na rychlosť 200Km/h??? :t

A rozdil tam asi moc nebude...az na zadni kotouce lol

Max rychlost je na nic...kolik vam to papa panove?to zrovna resim tedka co u nas podrazil benzinek:( nejaka maximalka....srat na to na zabiti staci i 50Km/h lol

Ale sranda tady je :) jen co je pravda a pokud ze mam na svoji fabce HTP chip 47@53Kw na tacho 200 po rovine...jsem v klidu realnych nejakych 178Km/h a motor je na omezovaci a spotreba jak hajzl!!!dle navi jsem speed nezkousel :)

Editováno: , autor: xtrack
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se zamysli vole :palec2: a co kdyz tam ma 1,4-16V 74Kw ???? čo nie stavena na rychlosť 200Km/h??? :t

A rozdil tam asi moc nebude...az na zadni kotouce lol

Max rychlost je na nic...kolik vam to papa panove?to zrovna resim tedka co u nas podrazil benzinek:( nejaka maximalka....srat na to na zabiti staci i 50Km/h lol

Ale sranda tady je :) jen co je pravda a pokud ze mam na svoji fabce HTP chip 47@53Kw na tacho 200 po rovine...jsem v klidu realnych nejakych 178Km/h a motor je na omezovaci a spotreba jak hajzl!!!dle navi jsem speed nezkousel :)

No hele, bud ti při chipu posunuli omezovač otáček, což pochybuju nebo to s těma 200 zas tak horký nebude. Páč při 190 u 47kw už to brnká o omezovač. A víc to prostě ani nemuže jet. Ta 40ka možná jo, protože má těžší stálej převod, ale ne ta 47čka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne je jedno nech si mysli kazdy co chce, len podotykam ze fabia je kategoria male auto a urcite nie je stavana na 200km/h (tym nemyslim ze sa rozpadne ale ze s hladiska bezpecnosti).

nechapem majitelov HTP (cest vynimkam) to su na to tak zle a maju depku s toho ze maju ten motor ze musia najst dolekopec kde pretacaju motor a potom to tu dokladaju fotkami kolko im to ide. naco je im taketo skusanie co si tym dokazuju ? inak je im to nic platne kolko to ide dole kopcom ale ked je to pre ich lepsie a spokojnejsie spanie tak nech to praktizuju branit im v tom nebudem.

p.s.: natocne video, fotky ako to ide a poslite vyrobcovi. nastanu dve veci. bud vas vysmeje a presvedci o opaku alebo to pouzije ako reklamu na zvysenie propagacie a predaja HTP.

No ty si chytrolín :) Kdyby tu někdo napsal, že má upravenou FRS a jede mu to 240 nebo kdyby sem napsal schlumpf, že mu to jede 250km/h tak by sis řekl, hmm to sou slusny hodnoty, ale HTP když má na tachu 190, nehledě na to jak toho dosáhne, tak už je to nebezpěčný auto. Chlape.... :wallbash:

ty si myslis ze vsetky fabie maju rovnake brzdy len motor je iny, ak si to myslis tak nema ti cenu nieco vysvetlovat. ty si myslis ze junior a fabia classic maju rovnake brzdy, fabia HTP vs 1,9 alebo 2,0MPi a to uz nehovorim o RS.

p.s.: schlumpf ma podla teba brzdy s HTP a pri tych upravach upravene brzdy su uplne o inom ako klasika.

No tak třeba htp a 1,4 16v 55kw maj stejny brzdy. A 16v jede vic jak htp a neni to nebezpecny auto. Jinak pokud mas rovinku, na který se to většinou zkouší, tak po dosáhnutí maximálky stačí jen pustit plyn a ono to zpomalí samo hele. Brzdy bys potřeboval při razantnim brzdění a při agresivní jízdě třeba v serpentinách a tam s htp těch 160km/h těžko dostaněš hele. Pochybuju, že by někdo zkoušel maximálku v hustym provozu. A když ti prdne při 190km/h guma, tak nenaděláš nic i kdyby si měl na autě brzdy třeba z ferarri. btw, já sám mam na svý fabce brzdy z RS a nemužu si je vynachválit. Ale prostě 190km/h neni pro obyč brzdy problém zpomalit. To bys musel takhle brzdit 2x a víc aby citelně uvadly a stejně, než by si se na tu rychlost dostal s timhle motorem, tak by se zase ochladily :-D takže... nemužu říct, že s brzdama říkáš nesmysly, ale prostě strašně přehánís.

a myslis ze 1,4 16V 55kW ide 200km/h, konkretne combi ma maximalku 170km/h. ale mne je jedno nech ti tu pise kto chce co chce. ked to opre o strom alebo zvodidla a prizabije sa pri brzdeni tak mi je to fuk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a myslis ze 1,4 16V 55kW ide 200km/h, konkretne combi ma maximalku 170km/h. ale mne je jedno nech ti tu pise kto chce co chce. ked to opre o strom alebo zvodidla a prizabije sa pri brzdeni tak mi je to fuk.

já myslím že by bylo vhodné, aby se každý kdo tu pořád zkouší kolik to dá, podíval jak zkončil Eflik a jak dopadla jeho Fábka

tím nechci říci že on musel zrovna zkoušet maximálku, ale má to tak jako tak chlapec za sebou... bohužel

Editováno: , autor: Malta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a myslis ze 1,4 16V 55kW ide 200km/h, konkretne combi ma maximalku 170km/h. ale mne je jedno nech ti tu pise kto chce co chce. ked to opre o strom alebo zvodidla a prizabije sa pri brzdeni tak mi je to fuk.

já myslím že by bylo vhodné, aby se každý kdo tu pořád zkouší kolik to dá, podíval jak zkončil Eflik a jak dopadla jeho Fábka

tím nechci říci že on musel zrovna zkoušet maximálku, ale má to tak jako tak chlapec za sebou... bohužel

si prvy kto pochopil na co narazam aj v tej teme som spomenul ze sa ma jazdit rozumne a srat na maximalky co to da dole kopcom. ked potom niekto zalozi temu obdobnu tak sa budu vsetci cudovat ze to ani nie je mozne. nuz ale ked niekto precenuje schopnosti toho auta. fabia ako take auto nie je vobec stavana na cestovnu rychlost 180km/h +. na to nema motor ani brzdy.

p.s.: vztahujem to na motorizacie uzivatelo na fore kde 60% tvori HTP, 30% 1,4 MPI a ostatok sa deli medzi ostatne motorizacie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se zamysli vole :palec2: a co kdyz tam ma 1,4-16V 74Kw ???? čo nie stavena na rychlosť 200Km/h??? :t

A rozdil tam asi moc nebude...az na zadni kotouce lol

Max rychlost je na nic...kolik vam to papa panove?to zrovna resim tedka co u nas podrazil benzinek:( nejaka maximalka....srat na to na zabiti staci i 50Km/h lol

Ale sranda tady je :) jen co je pravda a pokud ze mam na svoji fabce HTP chip 47@53Kw na tacho 200 po rovine...jsem v klidu realnych nejakych 178Km/h a motor je na omezovaci a spotreba jak hajzl!!!dle navi jsem speed nezkousel :)

No hele, bud ti při chipu posunuli omezovač otáček, což pochybuju nebo to s těma 200 zas tak horký nebude. Páč při 190 u 47kw už to brnká o omezovač. A víc to prostě ani nemuže jet. Ta 40ka možná jo, protože má těžší stálej převod, ale ne ta 47čka...

kdybys to četl aspon pořádně....o 200píšu jako že to ukázala nějaká ručička...real je někde kolem kolem 178 ;) příště čti všechno....ale jinak ok :palec2: ten omezovač je asi 6300 ot..jen tak

no a jak tady píšete že maximalka je na zabiti ...souhlasim to že to někdo zkouší třeba jako ja jednou za zivotnost auta tj cca 5let neznamena ze tak jezdim porad a ve 150km/h ti nepomuze ani nejnovejsi BMW nebo Volvo s 15bagama lol

A neodpustim si: než sem koupil fabku chtel sem O I 1,8T 4X4 za 320 byla pekna ale ta spotreba.... :) jak vidim mel sem si koupit ne 47Kw fabku ale 40Kw pac to "jezdi 200" protoze ma tezsi prevod :doh vidim ze sem prohloupil no...to se stava

Jo Mustafo...mas cool kola na aute :palec2: a nemas nahodou sedou stone barvu?

Editováno: , autor: xtrack
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a myslis ze 1,4 16V 55kW ide 200km/h, konkretne combi ma maximalku 170km/h. ale mne je jedno nech ti tu pise kto chce co chce. ked to opre o strom alebo zvodidla a prizabije sa pri brzdeni tak mi je to fuk.

já myslím že by bylo vhodné, aby se každý kdo tu pořád zkouší kolik to dá, podíval jak zkončil Eflik a jak dopadla jeho Fábka

tím nechci říci že on musel zrovna zkoušet maximálku, ale má to tak jako tak chlapec za sebou... bohužel

Hmm a tendle typek zrovna nikdy nezkoušel a bylo mu uplně jedno kolik jede HTP na plny knedlik . ( takove ty sebevrahy co pusti fabku na 165 gumach pekne z kopecka bych nakopal do zadku !!! plave to pak na kazdym vymolu jako letadlo naklani se to jako moskvic a stycna plocha je stejne mala tak je jedno jestli tam ma FSII, nebo FSIII oder RS trmeny plus koutouce.... kdyz sem kupoval auto jakekoliv tak prvni co jsem vzdycky vymenil byly kola a pokud mozno co nejvetsi !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zhnme to asi nasledovne

Fabia - maximalna rychlost:

Z utesu - 280 km/h (bez vodica lol )

fabia - minimalna rychlost:

Na benzinke - 5 km/h (tlacil blby vodic a manzelka lol )

lollol

47kW

z kopce - 190 m/h

po rovine - 175 km/h

Dalnice - 130 km/h 4000 ot/min 40,5 kW

A co takhle Fabia uvazaná lanem(ocelovým) :p za CONCORDE???? :D myslíš že by to dalo aspon těch 450km/h????(bez vodiča)? a třeba na volnoběh bez kvaltu :palec2: (ten vodič je jak chladič)

Editováno: , autor: xtrack
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1,9 TDI / 19°C / německá dálnice / pneu 185/60 R14 / dle tacho cca 210 km/h

njn téDÉÍ :palec2: v německu si to můžeš dovolit tady na D1 by sis asi vylámal zuby lol

PS: kua asi taky drapnu mobil do ruky natanku V-POWER a jdu měřit :D alah semnou a zle pryč...kdybych se dlouho neukazal tak asi budete tušit jak sem dopad(nebo dojel) :doh ... to bude signal pro zruseni vsech mych objednavek ND lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...