Přejít na obsah

Klicky od auta


Tomica

Doporučené příspěvky

Ty zelene jsou od zámku zpátečky. Já mám k autu dva klíče + štítek.

Otec na GTI mí taky 2 klíče + štítek + ten plast.klíč

jo ten plastovej máme k Pašíkovi taky ... myslím, že se s ním dostaneš do auta, ale nemá v sobě immo, takže neodjedeš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty zelene jsou od zámku zpátečky. Já mám k autu dva klíče + štítek.

Otec na GTI mí taky 2 klíče + štítek + ten plast.klíč

jo ten plastovej máme k Pašíkovi taky ... myslím, že se s ním dostaneš do auta, ale nemá v sobě immo, takže neodjedeš...

takze je temer k h*vnu :D

jo a ty mas taky 2 klice k autu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty zelene jsou od zámku zpátečky. Já mám k autu dva klíče + štítek.

Otec na GTI mí taky 2 klíče + štítek + ten plast.klíč

jo ten plastovej máme k Pašíkovi taky ... myslím, že se s ním dostaneš do auta, ale nemá v sobě immo, takže neodjedeš...

takze je temer k h*vnu :D

jo a ty mas taky 2 klice k autu?

No já měl k autu 3... ale byly obyč a když jsem předělával na 3G a vystřelováky, tak už mám jenom 2 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja dostal nove Octe 2klicky co se zamku a zapalovani tyce. Jeden se svetylkem a druhy bez... ;)

njn... voni asi aby ukazali ze superb je neco extra tak k nemu daj 3klice :smich:

Protoze 2 plnohodnotne jsou tvoje a treti s logem servisniho klicku (ten bez dalky) pouzijes kdyz das auto do servisu. Svyma plnohodnotnyma klickama si zamknes prihradku u spolujezdce, sklapeni zadnich sedadel a kufr, no a kdyz auto odevzdas do servisu a das jim k tomu ten neplnohodnotny klic, tak muzou jen jezdit a otvirat dvere, ale do prihradky nebo do kufru, kde muzes mit svoje osobni veci se s tim klickem nemaji sanci dostat a prohrabovat se ti v tom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja dostal nove Octe 2klicky co se zamku a zapalovani tyce. Jeden se svetylkem a druhy bez... ;)

njn... voni asi aby ukazali ze superb je neco extra tak k nemu daj 3klice :smich:

Protoze 2 plnohodnotne jsou tvoje a treti s logem servisniho klicku (ten bez dalky) pouzijes kdyz das auto do servisu. Svyma plnohodnotnyma klickama si zamknes prihradku u spolujezdce, sklapeni zadnich sedadel a kufr, no a kdyz auto odevzdas do servisu a das jim k tomu ten neplnohodnotny klic, tak muzou jen jezdit a otvirat dvere, ale do prihradky nebo do kufru, kde muzes mit svoje osobni veci se s tim klickem nemaji sanci dostat a prohrabovat se ti v tom.

Díky za vysvětlení, že je to takhle vychytaný - to jsem netušil. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja dostal nove Octe 2klicky co se zamku a zapalovani tyce. Jeden se svetylkem a druhy bez... ;)

njn... voni asi aby ukazali ze superb je neco extra tak k nemu daj 3klice :smich:

Protoze 2 plnohodnotne jsou tvoje a treti s logem servisniho klicku (ten bez dalky) pouzijes kdyz das auto do servisu. Svyma plnohodnotnyma klickama si zamknes prihradku u spolujezdce, sklapeni zadnich sedadel a kufr, no a kdyz auto odevzdas do servisu a das jim k tomu ten neplnohodnotny klic, tak muzou jen jezdit a otvirat dvere, ale do prihradky nebo do kufru, kde muzes mit svoje osobni veci se s tim klickem nemaji sanci dostat a prohrabovat se ti v tom.

Díky za vysvětlení, že je to takhle vychytaný - to jsem netušil. :palec2:

jj to je ale stejne bych si tam nenechaval svy veci :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Stitek obsahuje PIN kod immobilizeru normalne davaj klice dva plus stitek pro pozdejsi prizpusobeni klicu treba vagem.Kolega ma jeste navic u golfa plastovy klic a to je myslim pro vybrouseni novehoklice, takova maketa.Jinak k autu je mozno mit vice klicu a presny pocet prizpusobenych klicu zjistite vagem.Ja osobne pri koupi auta ihned prizpusobim klice znovu a mam jistotu ze prave me dva klice jsou od imma a pokud si nekdo dal tu praci a ma nekde jeste dalsi klic aby mi treba nedejboze ukradl pozdeji vuz tak ma smulu.Protoze, tim ze jsem prizpusobil znova klice tak to immo pozna ze tam neni klic se spravnym nakodovanim.I kdyz se zamky pasuje, docela dobra vychytavka.A pak se nemuze stat ze si treba v bazaru daj tajne klice do zrcatka, ze s tim i odjedou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...