Přejít na obsah

Funkce MAXIDOT


Seiger86

Doporučené příspěvky

  • o 1 rok později...
  • o 4 týdny později...
Taky jsem si všiml, že maxík dokáže ukázat nápis : Zatáhnutá ruční brzda

ano ukáže nápis. ruční brzda, kapalina ostřikovače, hladina oleje apod. záleží také na výbavě auta z výroby. osazené čidla na ostřikovače, olej apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 4 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Jenom takovej dotaz - píše se zde, že horní třetina maxiku zůstane černá když nemám origo rádio - našel jsem zde:

121909170723.jpg

zdroj: http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...3550&st=100

dá se to nějak udělat? aby to nebyla vypnutá část ale zobrazovalo se třeba něco takovýho? nebo nějaká jiná funkce? na F1 2006 elegance

díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
No, tak pár posledních příspěvků mě konečně potěšilo. A chytrolínům, co psali předtím, tak koukněte se do návodu, tam není žádná hláška kromě oleje a ještě to tam mají v angličtině, tak jsem nevěděl, jestli to třeba ve fabii není v angličtině. No a takovej blbec, abych se tady ptal na něco, co si můžu přečíst v návodu taky nejsem, takže kluci nejdřív pořádně čtu a potom odpovídám :p

Chtěl bych doplnit, že jsem se mrkl do návodu a opravdu jsou tam i dlaší hlášky. Bohužel, člověk musí hledat a nesmí se hned spokojit, jen s tím co nejde s obrázkem maxiku. Další hlášky najdete při vysvětlování všech kontrolek, které jsou na přístrojové desce vždy je prvně znak kontrolky a náledně je vysvětlena jeji funkce, co signalizuje a zda se rozsvítí při závadě. Na konci je také uvedeno tučným písmem, v případě, že místo středového panelu kontrolek je maxík, jak se ta či ona závada projevuje a jaká hláška se napíše (strana č. 27 až 36, - návod k obsluze z roku 2004 -Fabia česky 08.04 S54.5610.07.15 6Y0 012 003 HM) To jen pro pořádek.

Jinak kvůli tomu sem nepíši. Přihodím další hlášku, a to "EMISE DO SERVISU" a chtěl jsem se zeptat, zda s tímto nemáte někdo nějaké zkušenosti. Zítra jedu za kamošem z wagem a dozvím se tedy co to je. Sám si myslím, že bude asi špatná JEDNA Z lambda sond, ale to jen dedukuji.

Předem díky za odpověď Chemik.

post-21842-1266159322_thumb.jpg

post-21842-1266159376_thumb.jpg

Editováno: , autor: chemik1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj tohle je lambda sonda... buď je vadná, nebo máš děravý výfuk nebo něco takového...

Díky, mám děryavý přední díl výfuku a tak to budu muset vyměním. Teď jen doufám, že lambdy jsou v poho. Ale počítam s výměnou přední části výfuku a jedou lambdou. Taku vidíme co zítra na to WAG.

Chemik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...