Přejít na obsah

Octavie combi -lamino.cz


Dave-lamino

Doporučené příspěvky

A proč sem tedy nedat finální verzi..nebo tohle už se nebude upravovat?

Finální fotky budou po laku doplněny .Upravovat se to už nebude neboť jako celek je to hotové .Ta diskuze byla myšlena všeobecně na doposud neupravenou Octavii II ;)

těmhle umělcům by měl někdo zlámat ruce.. za takovej paskvil.. :ph34r:

třeba Laurin s Klementem :-D

Editováno: , autor: superfatty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, kdyz bys to bral takhle, tak pak bys musel lámat ruce všem tunerům

klíííííííííííííííííííd je to jeho názor :D .Aspoň není nuda

dyt ja mu ho neberu, jenom píšu svuj názor. jako mě se to taky dvakrát nelíbí, ale uz jsem videl horší věci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, kdyz bys to bral takhle, tak pak bys musel lámat ruce všem tunerům

klíííííííííííííííííííd je to jeho názor :D .Aspoň není nuda

dyt ja mu ho neberu, jenom píšu svuj názor. jako mě se to taky dvakrát nelíbí, ale uz jsem videl horší věci

no jo já jsem hroznej extremista a radikál..

no nejhorší to není ale když se snažíte udělat něco na krásný auto, SNAŽTE se trochu chlopi.. :palec2:

toho Roomstera jsem neviděl ale na tom se snad už nedá nic "zkazit"..

Ale aby si zase Lamino David nemyslel, že jen pomlouvám.. vážím si lidí, co něco vymyslí, já tak kreativní nejsem.. :-(

Editováno: , autor: superfatty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, kdyz bys to bral takhle, tak pak bys musel lámat ruce všem tunerům

klíííííííííííííííííííd je to jeho názor :D .Aspoň není nuda

dyt ja mu ho neberu, jenom píšu svuj názor. jako mě se to taky dvakrát nelíbí, ale uz jsem videl horší věci

no jo já jsem hroznej extremista a radikál..

no nejhorší to není ale když se snažíte udělat něco na krásný auto, SNAŽTE se trochu chlopi.. :palec2:

toho Roomstera jsem neviděl ale na tom se snad už nedá nic "zkazit"..

Ale aby si zase Lamino David nemyslel, že jen pomlouvám.. vážím si lidí, co něco vymyslí, já tak kreativní nejsem.. :-(

Taky se nehádám .Jen dělám dle návrhu klienta a taky do toho vnáším svou invenci .Jo prahovky jsou stejné jako u Roomstera .Zadek je upraven s ohledem na odtrhovou hranu kdy se to bude méně špinit (otestovano z BMW1 Cupu ) a předek se dělal dle nápadu majitele a jeho kamaráda .Na tomto projektu se šlo cestou někdy méně je více .Takže pohoda :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny touto cestou, hlavně dvorního plastického chirurga této černé octávie, jsem rád, že se tak hojně zapojujete do diskuze k tomuto projektu, věrte že na otevírání kapoty se pracuje a věřím že ve finále Vám dáme nahlédnout i pod kapotu!.-)) a co se týče laku, již brzy již brzy!!.-)) takže třeba po neděli se fotečky zaktualizují a budeme se moci zase o čem bavit, kde udělali přátelé z NDR chybu!!.-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A taky by vypadalo lépe kdyby v předním nárazníku byly ty zkosené strany zkoseny naopak by to líp ladilo s linií auta takhle vede ta línie od kufru a najednou je skosena na druhou stranu.

Takhle by mi to přišlo hezčí: ( doufám, že nevadí, že jsem použil vaši fotku)

post-59-1172840029.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...