Přejít na obsah

Čištění interiéru


michal_1

Doporučené příspěvky

na palubku : Turtle Wax Fresh Shine Vanilla

na všetky plastové časti v aute: Cif Cream(fantasticky to odstránilo všetku špinu)

sedačky: nejaký tepovací prostriedok čo som mal doma(chystám sa aj na strojové tepovanie u kamaráta)

a samozrejme vysávač :) ten patrí k interiéru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...
  • o 1 měsíc později...

Zdravim dnes jsem chtel koupit coyote do interieru a bohuzel ve zline v tescu jej uz nemaji a uz nebyl cas jet jinam tak jsem byl nastvan a prosim vas ten vanis kupujete jaky? tam byly tri druhy v jaky je to nadobe a to je vsechno vanis na koberce nebo pouzivate nejaky jiny na sedacky a strop?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Má někdo zkušenosti čím vyčistit ty bílé středy u RS sedaček a hlavně tapeců? Aby tam nezůstávaly fleky a protože mám výhřevy, tak se mi to moc nechce ani máčet, nějaký tip?

Tak to by mne také zajímalo.Hlavně jestli se to nějak ošetřuje.Protože alcantra vypadá jako špinavá a když se uhladí jedním směrem tak je OK.Stačí ale rukou přejet a je to jako flekaté.Nebo je to normální? :help:

Editováno: , autor: Pavel 5
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Pánové, zdravím Vás a prosím o radu zkušenější.

 

Mám pár měsíců oktávku s jednou nevýhodou, a tím jsou světlé sedačky. Bohužel stačí sednout při dešti do auta a hned jsou fleky. Bohužel vyčistit sedačky hadrem a vodou nejde.

 

Máte někdo zkušenost s čištěním? Co na to pomůže? Pokud možno, aby to šlo v domácích podmínkách. Pokud bych nenašel efektivní řešení, tak bych svěřil auto firmě, která by to vyčistila.

 

Pro představu přidávám fotografii, avšak na ní je ten flek málo viditelný a kdyby to tak bylo doopravdy, tak to ani neřeším. Bohužel především na předních sedačkách jsou fleky častější a výraznější, některá místa jsou tmavá (auto dříve používal řemeslník).

 

Díky za veškeré tipy :-)

post-88233-0-54930900-1399832097_thumb.j

post-88233-0-72500600-1399832108_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...