Přejít na obsah

Jezdite jeste na zimakach nebo uz na letnich pneu.


JasteR

Jezdite jeste na zimakach, nebo uz na letnich pneu?  

75 hlasů

Nemáte oprávnění k hlasování v této anketě nebo k výsledkům hlasování. Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

minuly tyden jsem to přezul.., ale je to tak na dojeti.. musim sehnat nove, nějaky tip? uvažuji o goodyear F1GSD-3 ...  zkušenost?

Co mas R15, 16, 17 ?

Treba v R16 205/55 je podle testu nejlepsi Pirelli P7, Bridgestone Touranza ER300 a Continentlal Premium Contact2.

no ten to rok budu na 15..

GoodYear F1 GSD3 se v 15" nedělají

doporučuju Dunlop SP01 nebo Bridgestone ER300

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja jsem jeste na zimakach. Ne, ze bych na letnaky nechtel, ale zadny nemam, tak urputne shanim ;-) Jenze nevim, co koupit - po precteni prispevku o letnakach toho vim jeste min, nez pred jeho prectenim...  :blbec: Takze shanim tip na letnaky na 195/65/15 tak do 2 tisic...

Bridgestone 195/65 R15 91H Turanza ER 300 1750 Kč

Pirelli 195/65 R15 91V P 7 1850 Kč ...ale koupil bych radsi R16na leto.

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem málem přezul, ale potom co jsem včera jel a bylo skoro -1, tak teda ještě vyčkám.... :(

No ja uz mam prezuto, jako asi mnoho lidi.. kdyz bylo i 19stupnu tak zimaky skoro tekly... no doufam ze nebude chumelit, to by me z toho pocasi asi mrdne...

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jeste stale neprezul,ac jsou uz kola doma pripravena...Nebyl cas,nebo nebyl kola komplet..Ale na druhou stranu jsem za to tak trochu rad..Uvidim,jaky pocasi bude o vikendu a kdyztak jeste tyden pockam..Ale je to pruda to cekani... :wallbash:

Editováno: , autor: Martyp
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...