Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
johnxx

Zadní kotoučová brzda na 1,6

Doporučené příspěvky

Zajímalo by mě, jaký máte názor.

Dnes jsem měřil tloušťku brzd. destiček a kotoučů na zadní nápravě u mé 1,6 55 kw a zjistil jsem tyto hodnoty:

- brzdový kotouč má 5 mm

- brzdová destička včetně nosné destičky má 12 mm

Asi by bylo na místě vyměnit kotouč, ale nevím jestli tam mám dát ty staré destičky, které jsou podle mého názoru v normě nebo koupit nové.

Co myslíte?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky
    Zajímalo by mě, jaký máte názor.

Dnes jsem měřil tloušťku brzd. destiček a kotoučů na zadní nápravě u mé 1,6 55 kw a zjistil jsem tyto hodnoty:

- brzdový kotouč má 5 mm

- brzdová destička včetně nosné destičky má 12 mm

Asi by bylo na místě vyměnit kotouč, ale nevím jestli tam mám dát ty staré destičky, které jsou podle mého názoru v normě nebo koupit nové.

Co myslíte?

Desky buďto vyměnit a nebo nechat někde na frézce srovnat...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Fakt nevěřím vlastním očím! 5mm??? Co to máš za žiletky! Nový kotouč má 232x9 a minimum je 7 mm, tak na co ještě čekáš?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Fakt nevěřím vlastním očím! 5mm??? Co to máš za žiletky! Nový kotouč má 232x9 a minimum je 7 mm, tak na co ještě čekáš?

Až zahřmí :smich::smich:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Až teď byli nějaké peníze a hlavně je venku jarní počasí na naše miláčky.

Ale potřebuju od vás poradit.Díly bych objednal asi v "krči", ale problém je že nevím co přesně, jaký rozměr. Mám 1,6 55kw, r.v. 98 a domnívám se, že tam kotouče vzadu nebyly seriově dávány. Tak mě teď zaráží, co tam dát.

Padl tady už jeden rozměr kotoučů a to 232x9, předpokládám že to bude asi tento, co tam patří: http://www.autodilykrc.cz/eshop/detail/brz...6e63f5212aac8e6

Destičky jsou už oříšek.Jsou tam buď se signalizací nebo bez. Nevím o co jse jedná a jaké vybrat, doufám že mě poradíte.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Až teď byli nějaké peníze a hlavně je venku jarní počasí na naše miláčky.

Ale potřebuju od vás poradit.Díly bych objednal asi v "krči", ale problém je že nevím co přesně, jaký rozměr. Mám 1,6 55kw, r.v. 98 a domnívám se, že tam kotouče vzadu nebyly seriově dávány. Tak mě teď zaráží, co tam dát.

Padl tady už jeden rozměr kotoučů a to 232x9, předpokládám že to bude asi tento, co tam patří: http://www.autodilykrc.cz/eshop/detail/brz...6e63f5212aac8e6

Destičky jsou už oříšek.Jsou tam buď se signalizací nebo bez. Nevím o co jse jedná a jaké vybrat, doufám že mě poradíte.

Je to tvoje věc - ale 5mm - to jsi prošvihnul celkem o dost - si neměl peníze celý minulý rok ne? ... kotouče tu nabízi sebo, obratem ti je pošle.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

a jaký ty destičky tam teda přijdou.Je to stejné jako na 1,6 74 kw?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se