Přejít na obsah

palubní deska


stoliver

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Chlapi, ozývá se vám také někomu klepání nebo nějaké cvrkání z oblasti kolem výfuku ventilace u řidiče (viz. obrázek)? jestli jo, nemáte někdo náhodou tip, co by to mohlo být? :help: když to v místech ozačených na obrázku přitlačím, přestane to dělat, ozývá se to hlavně na nekvalitních silnicích,.

post-15933-1244396147_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mi to tam cvrliká a i u spolujezdce. Když to přitlačím, tak mi to taky přestane. Časem se s tím pokusím něco udělat,

zatím jsem nad tím moc nepřemýšlel. Snad by trochu pomohlo to zevnitř něčím olepit, ale nevím, kolik je tam místa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, ozývá se vám také někomu klepání nebo nějaké cvrkání z oblasti kolem výfuku ventilace u řidiče (viz. obrázek)? jestli jo, nemáte někdo náhodou tip, co by to mohlo být? :help: když to v místech ozačených na obrázku přitlačím, přestane to dělat, ozývá se to hlavně na nekvalitních silnicích,.

Chlapi to drnčení dělají ty plastové kryty na boku palubovky, mně to dělalo taky a ono to opravdu vypadalo, že drnčí ty mřížky od ventilace, ale stačilo podložit ten dekl a byl klid. Jinak dekl je v palubovce nacvaknutý stačí ho podebrat dole šroubovákem a odpáčit, potom jsem ho podlepil po obvodě tenkou mechovkou a je klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
zdravím, počkal jsem až budou vyrábět roomstery aspoň půl roku, takže jsem v přesvědčení vychytanosti náběhových vozů počkal do ledna a koupil jsem jej. Nejen že mi neustále svítí osvětlení odkládací přihrádky, teda už ne, jsem odpojil konektor -), nabíhají mi neustále noví a noví cvrčci...

Žádám o radu, do servisu s crvčkama nepojedu, vím, že by to bylo ještě v horším stavu než je to teď. Na fotce jsem zakroužkoval červeně místo, kde to vrže nejvíce, při rozjíždění, v zatáčkách. Poraďte, pokud někdo víte, kde je to třeba podlepit, či jinak upravit. Děkuji

Presne na tom mieste sa mi zdalo, ze to tam vrzga, ale omyl...ako uz niekto spominal je to miesto pod strednou castou palubovky: na strane spolujazdca, kde konci plast tunela od radiacej paky.Ten koniec toho plastu tlacil na vrchnu cast tlmiaceho polystyrenu. Akonahle som ten koniec plastu pretlacil smerom dovnutra na spodnu cast polystyrenu tak...NASTALO BOZSKE TICHOOOOO !!! Uz ma to naozaj vytacal ten zvuk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

crake: Kryt airbagu je v pohode! Stačí vybrať hornú schránku (2 šróby), a uvoľniť 3 šróby, ktoré držia airbag (pozor aby nespadli dovnútra!). Potom opatrne použiť "IUNNDP" (Igorov univerzálny nástroj na demontáž plastov - stará kreditka kol5 ), vycvaknúť ňou plastový kryt airbagu a povytiahnuť hore spolu s airbagom. Potom už len kryt stačí vyháknuť z hákov na airbagu a podlepiť styčné plochy textilnou izolačkou (na foto vidno aj molitan, ale ten som nakoniec odstránil, lebo kryt po nasadení odstával - proste stačí tá textilná izolačka). A bude pokoj. Absolvoval som to, pomohlo to :palec2:

post-140-1258314175_thumb.jpg

post-140-1258314178_thumb.jpg

post-140-1258314181_thumb.jpg

Editováno: , autor: Igor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Poslední dobou mi začalo něco vrzat ve středu palubovky, vypadá to, že je to někde v místě ovládání topení, ale jenom

než se auto ohřeje. Nevíte někdo, jestli se s tim dá něco dělat nebo se to prostě musí nějak přečkat, než se auto vytopí?

Loňskou zimu to nedělalo, ale teď...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zdar mambo,taky mě to dělalo,tak jsem opatrně rozdělal to jak jsou středový ofuky a vypínač výstražných blihkrů a ty ofuky jsem oblepil tenkou molitanovou páskou a :specool: Pak chvílu klid a začal mě drnčet ventilátor topení :kol-25: ,to ale znamená vydělat ven přístrojovku,tak se mi do toho nechce vůbec..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík za tip. :palec2: Zkusim to nějak rozdělat. Je tam nějaká kulišárna, na kterou by jsem si měl dát pozor nebo to jde

v pohodě ven? Ještě se podívám po foru, jestli to tu někde neni. Jinak s tím rozebíráním přístrojovky se ti nedivim. Do

toho by se mi taky nechtělo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No,musíš opatrně,nejlépe nějakým plast.klínem vypáčit rámeček kolem ofuků a potom dostat ven ofuky,což je docela porod.Pak odpojit konektor výstražných blinkrů.Řekl bych,že tady to hledání a odstranování drnčení je jedna z nejhorších prací na autě.Když to dáš do servisu a nemáš tam známý,tak ti to akorát rozdrbou. :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...