Přejít na obsah

dělící mříž do Octavie l sedan 98


Sidonius1

Doporučené příspěvky

Ahoj, určitě hodně z Vás jako Já má psa a Octavii sedan. Mříž se do ní koupit nedá, Tu dělají jen do combi a origo stojí kolem 20.000 !!!!!

Zkoušel jsem kufr a zadní sedačky oddělelit sítí do kufru. Ale tu mi dobrmánek brzy začal trhat.

Tak jsem koupil armovací mříž. Tu co se dává na zpevnění do betonu. Koupil jsem s velikostí ok 5x5cm. Stála 320,-Kč.

Dále 2x vingl 15 x 15 cm,široký 1 cm a černou barvu.

Mříž jsem pak flexou po jednotlivých okách vyřezal. Je pak nutno všechny ostré hrany pořádně obrousit.

Mříž má celkem šest řad:

jednotlivé délky řad od spodu:

1 řada-90cm

2 řada-100cm

3 řada-110 cm

4 řada-110 cm

5 řada-100cm

6 řada-90cm

První řada je zasunutá mezi plasty, tak aby mříž nemohla jezdit do stran.Sedí tam na šířku naprosto přesně! Druhá už je těsně nad plasty tak cca 0,5cm.

Na mří jsou ve spodní části navařeny vingly. Každý z nich je pak uchycen dvěma šrouby s křídlouvo matkou a podložkou v plastu kam dosedá víko kufru. Takže i když se mříž vyndá a vloží se do kufru víko tak dirky v plastu nejsou vidět.

Pokud bude zájem vložím sem foto.

Editováno: , autor: Sidonius1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno, nechci Ti kazit radost, pravda ale je, ze bych ve tvym aute nechtel bejt v pripade nehody, takovej celni naraz, no nevim. Pred casem jsem tady v bazaru nabizel tuhle mriz, pravda do kombika, za tisicovku myslim. Upravit ji by asi slo ne? Hlavne je lehoucka, takze te pri nehode neumlati, pokud se utrhne, ta z tech vinglu Te zabije urcite, ale proc hned myslet na nejhorsi, treba pozabiji jenom lidi co pojedou s Tebou, ze jo -_-

Editováno: , autor: Galaxy64
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se podívej jak je uchycená tu co jsi nabízel!!!!! Upravit by nešla, je v rámu a je větší. Nevím jak myslíš,že je ta mříž těžká??? Komplet celá má 0.5 kg! No a při nehodě dopředu nemůže i kdyby se náhodou vytrhla z plastů,protože ji nepustí opěrky.

Nemůžu s Tebou souhlasit. Kritizuješ něco co jsi neviděl.

Editováno: , autor: Sidonius1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se podívej jak je uchycená tu co jsi nabízel!!!!! Upravit by nešla, je v rámu a je větší. Nevím jak myslíš,že je ta mříž těžká??? Komplet celá má 0.5 kg! No a při nehodě dopředu nemůže i kdyby se náhodou vytrhla z plastů,protože ji nepustí opěrky.

Nemůžu s Tebou souhlasit. Kritizuješ něco co jsi neviděl.

No dobra no, :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

výborná práce, docela to i do interieru sedne. Mám sice taky psa, ale poslušnýho, po autě neběhá. Co si budeme povídat, když jí někdy nechám v autě a jdu na nákup, tak je to docela odpodivý a zloděj by do toho snad nevlezl, takovej immodog :t

Taky to může být ale dobrý, když ej nadupanej kufr, že ti při prudkym brždění nevletí nic do auta.

Dobrej nápad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...