Přejít na obsah

Stahovaní el. oken pomocí DO


Martinoslav

Doporučené příspěvky

Ahoj, všem.

Nechcete to někdo sesumarizovat, udělat z toho pěknej návod na jednu stránku a dát do Instalačních Manuálů!!!!

Těch dvanáct stránek o oknech už je docela řežba a nezávidím tomu kdo to celé čte, i když já už to mám zasebou!!!!

Přední jezdí, zadní Ne bo v nich není proud. :smich: :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
A jak si to prosimtě udělal přes VAG?

Nevim co je VDS-pro. Pod oznacenim VAG 1552, myslim toto. post-37797-1255374897_thumb.jpg

Postup je jednoduchy - pouzil jsem tabulku publikovanou v tomto tematu - presne tu, ktera uvadi, na ktere adrese je jaka hodnota a jak se ma zmenit. To povazuji za velice dulezite, ne jenom udaj o pricteni nebo odecteni urcite hodnoty. Dalsi jeji plus je, ze uvadi nejenom dec ale i hex hodnoty, ktere se zobrazuji.

Takze shrnuto: je to v adrese 46 (komfort) najit na funkci 11 (login), po zadani hodnoty "19283" prejit na funkci 27 (zapis do eeprom). Mozna to bude chtit kodove cislo, to je "12151". Pak uz jen zadavat uvedene adresy se zobrazovanou delkou napr. 8 bitu (v mem pripade) a na ne ukladat nova cisla v dec tvaru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...