Jump to content
jirkaK

Špatné starty 2.0 TDI PD obecně

Recommended Posts

Cetl sem a zni to zajimave, jestli je pravda co je tam napsane a budem doufat ze to psal nekdo kdo vi, tak konecne chapu co se upravuje, ne strik ale otacky podle kterych je vpusteno palivo. Pak chapu.

Ale v clanku je psane se zmenou startovaci davky se opravuji jen motory ktere jsou jak pise autor vybehane a nestartuji ani za studena, coz v mem a nejen v mem pripade nebyla pravda, ja mel problem jen pri teplem motoru, a take potom autor clanku pise ze se da tento jev odstranit tim ze se pripoji odpor na ...... a tim se uvede RJ v omyl ze motor je studeny a auto opet startuje?? to je trocha divny. Takze se klonim k me verzi ktra zabrala na mojem aute :), doufam ze se autor nebude zlobit.

Dobrý den.

Můžete mi někdo poradit, jestli je někdo v okolí Brna kdo by mi odstranil závadu s teplými starty? Děkuji tel. 733355947

Me padá nafta z válců kdyz auto stojí prez noc tak je sranda to pak natočit. Kamos rikal ze je vyvěva v háji. Nemuzu ji ale nikde na auto kelly najít. Jen palivové čerpadla a stim nic neni. Nevíte někde kde to najít tu vyvěvu? Zajímá me kolik vyjde nova. 2.0 tdi 16 v 103kW

to ani netvrdím  :kol-28:  ....

....veď sa pozri do tabuľky na aké motory to je...a je to aj v popise (103kW)

Ahoj, když jsme u těch startu posledni dobou s emi zacalo stavat ze rano prijdu k auto, a kdyz chci nastartovat otoci to jen jednou motorem a zhebne, vypnu klicek a pak uz chytne normalne...muze to byt starter ?

Článek působí jako trapná reklama s ještě trapnější diskuzí, kterou si autor zřejmě vytvořil sám. Za mě nedůvěryhodný a do motoru bych takovou sračku rozhodně nelil. ;-)

To je jen nějaký amatérský marketing...

Osobně používám VIF (benzín i naftu) několik let a motory i já v pohodě... Ahoj PASAT 

A já to uzavřu - podobné "přísady" bych tady v tomto tématu nerad řešil.

Zdravím, chtěl bych poradit.  Vlastním S Octavia II, TDI PD, 2.0, 103 KW. Jezdím většinou krátké trasy - 10, 20 KM.  V zimním období, když vozidlo stojí / venku / déle jak 3 nebo 4 dny - nenastartuje. V letním období je to lepší, ale i tak poslechově není startování na tzv. drc.   Měnil jsem i baterku, u autoelektrikáře nic nezjistili. / samovolný odběr proudu / Řeším to v zimě přes dobíječku a není při startech problém. Je nějaký jiný způsob než to řešit takhle, abych nastartoval i bez dobíjení baterie ?   Díky za odpovědi.