Přejít na obsah

Jde 799B předělat i na starší auta???


cernas

Doporučené příspěvky

Tak jsem po dlouhé peripetii sehnal jednotku komfortu a to jak mi zde mnozí radili 799B. Když jsem rozebral svoje auto, tak jsem zjistil že tam mám jednotku 799AH s dálkou, ale jelikož jsem nebyl schopen nakódovat ovladač, tak jsem sehnal jinou jednotku. No jo, ale ona tak svorkovnice ( modrá) do té jednotky nešla, tak jsem ji trochu seříznul tak aby pasovala, ale to mi zase vyhuzeje pojistky. Tak už opravdu nevím jak to mám udělat, aby to šlapalo. Poradí mi někdo? Asi bude třeba přepinovat tu svorkovnici, ale jak? Je na to někde návod? Díky moc za rady. Kdyžtak je možné přes mail, či ICQ. Ještě jednou děkuji za rady.

Editováno: , autor: cernas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem po dlouhé peripetii sehnal jednotku komfortu a to jak mi zde mnozí radili 799B. Když jsem rozebral svoje auto, tak jsem zjistil že tam mám jednotku 799AH s dálkou, ale jelikož jsem nebyl schopen nakódovat ovladač, tak jsem sehnal jinou jednotku. No jo, ale ona tak svorkovnice ( modrá) do té jednotky nešla, tak jsem ji trochu seříznul tak aby pasovala, ale to mi zase vyhuzeje pojistky. Tak už opravdu nevím jak to mám udělat, aby to šlapalo. Poradí mi někdo? Asi bude třeba přepinovat tu svorkovnici, ale jak? Je na to někde návod? Díky moc za rady. Kdyžtak je možné přes mail, či ICQ. Ještě jednou děkuji za rady.

A jinak, nějaký úpravy že tam konektor nejde tak ho tady uříznu a on tam půjde jsou dost kamikadze, by sis tím moh klidně něco odpálit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

každý nějak začíná a tím pádem dělá chyby, dělá je na své káře tak co. Horší

když to dělá nějaký debil z origo servisu :kuk:

Právě dávali na satelitu malou epizodku (nějaký němci), maník najel s jaguárem kabrio

do myčky a nechal frajersky svítit světla a všechny okolo bavil. Po vyjetí nemohl

nastartovat, tak obsluha hned naběhla se startovacíma kabelama a že to nahoděj.

To jste měli vidět pánové, zručně to zapojili a frajer šel točit klíčkem, najednou jiskry.

Kabely samo obráceně, ale po prohození to nahodil takže auto přežilo, ale úsměv na rtech

opravdu při odjezdu neměl :wacko:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...