Přejít na obsah

Světla pro denní svícení


MartinRS

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...
Obávám se, že toto pěkné, jednoduché řešení se může nakonec prodražit, protože mlhová světla smějí svítit jen za mlhy a hostého deště!

HOWK. Tom

Když tě zastaví, tak prostě budeš tvrdit, že jsou to světla pro denní svícení a ne mlhovky. Rozdíl mezi mlhovkama a světlama pro denní svícení je asi takový:

mlhovka- svítí jedině a pouze s hlavními světlomety(s potkávacími světly)

světla pro denní svícení- svítí samostatně a vypnou se v případě, že zapneš hlavní světlomety

Toto zapojení, jak je popsáno výše, splňuje podmínku pro denní světla. Takže se nemusíš bát případných pokut za bezdůvodné použití mlhových světel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono asi pujdou jinam dost tezko, jelikoz max vzdalenost od bocniho obrysu vozidla je 400mm, tim odpada maska chladice, takze snad jen delat diru do narazniku

Me napadla frajerina hodit to do zpetnych zrcatek ;) Ale to tusim je taky proti nejakemu predpisu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

počet - dvě na přídi vozidla

na šířku - max. 400 mm od bočního obrysu vozidla a nejméně 600 mm mezi sebou (u vozidel s šířkou menší než 1300mm může být 400 mm)

na výšku - od 250 mm do 1500 mm nad vozovkou.

Tak koukam do zrcatek by to slo, to zni jako vyzva!!! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tvoje zkusenost skonci presne ve chvili, kdy narazis na poldu, kterej vi jak se svetla pro denni sviceni znacej, Kazdopadne tohle pouziti je protizakonne,

co to takhle mám, kontrolovali mě snad už 10x a projížděl jsem kolem hlídek nespočetkrát....nikdy žádnej problém....

Editováno: , autor: 666dia
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...