Přejít na obsah

Jakou máme barvu laku karoserie?


koblih

Doporučené příspěvky

Vonder to asi myslel tak, že je mu na zvracení z toho, že je teprve ve výrobě. Jestli je to jinak, tak to teda taky nechápu. :wacko:

No to byla spíše reakce mé manželky, jelikož jsem se pro černou rozhodl teprve na D1, když jsem jel objednat.

Po příjezdu z toho byla trochu vedle, že s tím jezdit nebude a takové to blablabla....., však to znáte lol .

Však má svoje auto, tak vo co gou že? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bila je paradni a ted hodne v mode. Tu co skodofka dava na SII je uzasna. V sobotu sem byl v Drazdanech v mercedesu a meli tam na jednom AMG matnou bilou. uzasna barva. Zalezi opravdu jen na tvem citu. cervena se nemusi tolik mejt a me osobne se u scouta libi vic, ale auto si kupujes ty. Prolez salony. cervenyho scouta tutove nekde maj, tak si ho nafot, okoukni. Biliho sme jeste nevidel, takze si spis prohlidni nekde obyc R v bile . :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blacky: diky za nazor. Me osobne se vic libi ta bila, ten kontrast s cernejma plastama .... fotky bilyho Scouta jsem nasla jen na autoscout24.de, v CR se jich asi zatim moc neprodalo. Az ho budeme mit tak nafotim, pokud se doma nerozhodne o necem jinym :).

Editováno: , autor: Evelyn
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co taková cappuccino, by se ti nelíbila? Ta by taky nemusela být marná. Je to sice metla, kterou jste vyloučili, ale

mohla by vypadat pěkně.

P.S. Jestli jsi se rozhodla pro tu bílou, tak rozhodně chybu neuděláš, je pěkná a navíc ušetříš za tu metlu.

Editováno: , autor: mambo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mambo: o capuccinu jsme taky uvazovali, ale videla jsem scout v teto barve a nejak mi to nenadchlo.

Igor: Moc diky za fota..mas pravdu, ty mezery jsou videt kdyz je auto svetle... no, ale stejne se mi libi :)

Auto uz je objednane, jen nam bylo receno, ze jeste muzeme behem 1-2 tydnu zmenit barvu tak jsme premysleli o cerveny, ale bila je proste nej B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kombinace světlé barvy a tmavých plastů Scout bude vždy vypadat velmi dobře. Prostě kontrast ;) Jinak špatná není ani modrá Polar, stříbrná Brilliant nebo šedá Satin. Červená Corrida je taky moc pěkná, ale prostě bílá je bílá a teď je ještě moderní, takže není co řešit.

Já sám jsem zvědavej na FII Scout v těchto barvách. Moc se na ni těším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...