Přejít na obsah

Vymena desticek a kotouce


ribac

Doporučené příspěvky

mockrát se to tu řešilo,špatně hledáš.

Na povolení třmenu potřebuješ 7 mm imbusák,šrouby najdeš na zadní straně pod plastovou záslepkou,na povolení kotouče pak potřebuješ T25 ale raději si kup ve Škoda servisu nové šroubky,ty stávající jisto jistě nepřežijí výměnu.

Mám MR2002 a na předních třmenech jsem imbus 7mm neměl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mockrát se to tu řešilo,špatně hledáš.

Na povolení třmenu potřebuješ 7 mm imbusák,šrouby najdeš na zadní straně pod plastovou záslepkou,na povolení kotouče pak potřebuješ T25 ale raději si kup ve Škoda servisu nové šroubky,ty stávající jisto jistě nepřežijí výměnu.

Mám MR2002 a na předních třmenech jsem imbus 7mm neměl.

U novějších oct je torx ,ale číslo teď z hlavy nevím :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
mockrát se to tu řešilo,špatně hledáš.

Na povolení třmenu potřebuješ 7 mm imbusák,šrouby najdeš na zadní straně pod plastovou záslepkou,na povolení kotouče pak potřebuješ T25 ale raději si kup ve Škoda servisu nové šroubky,ty stávající jisto jistě nepřežijí výměnu.

Mám MR2002 a na předních třmenech jsem imbus 7mm neměl.

mám 2000 jen na okraj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mockrát se to tu řešilo,špatně hledáš.

Na povolení třmenu potřebuješ 7 mm imbusák,šrouby najdeš na zadní straně pod plastovou záslepkou,na povolení kotouče pak potřebuješ T25 ale raději si kup ve Škoda servisu nové šroubky,ty stávající jisto jistě nepřežijí výměnu.

Mám MR2002 a na předních třmenech jsem imbus 7mm neměl.

mám 2000 jen na okraj

..počítej s tím, že utrhneš šroubek na připevnění kotouče ....mě se povedlo na obou stranách, a naklepával jsem....

V pohodě jdou odvrtat a prořízl jsem závitníkem závit...práce max na 10 min.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mockrát se to tu řešilo,špatně hledáš.

Na povolení třmenu potřebuješ 7 mm imbusák,šrouby najdeš na zadní straně pod plastovou záslepkou,na povolení kotouče pak potřebuješ T25 ale raději si kup ve Škoda servisu nové šroubky,ty stávající jisto jistě nepřežijí výměnu.

Mám MR2002 a na předních třmenech jsem imbus 7mm neměl.

Já mám taky MR 2002 a ten imbus 7mm tam mám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Ahoj vsem, mam 1.9TDi 81kw, při brzdění za sucha mi pulzuje brzdový pedal zpět. Asi špatné brzdové kotouče? Auto mám krátce a měnil jsem desky na všech kolech. Kotuče né. Prosím o radu, slyšel jsem, že na 81Kw jdou brzo do kytek. Dik

Pulzování pedálu je u auta s ABS při prudčím brždění normální.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zaujimalo by ma kto akym sposobom riesi zadny brzdovy piest, ktory je potrebne zatlacit dovnutra ked sa davaju nove platnicky.

Vzdy som to tam nejako zatlacil ale nikdy neviem ci to treba srobovat a sucasne tlacit... ako to robite vy ?

Přesně tak, musíš ho tlačit a zároveň točit. Je na to speciální přípravek, ale jde to i třeba kusem silného plechu o určitých rozměrech. Pístek má v sobě myslím že dvě drážky, aby to bylo za co točit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Zaujimalo by ma kto akym sposobom riesi zadny brzdovy piest, ktory je potrebne zatlacit dovnutra ked sa davaju nove platnicky.

Vzdy som to tam nejako zatlacil ale nikdy neviem ci to treba srobovat a sucasne tlacit... ako to robite vy ?

Přesně tak, musíš ho tlačit a zároveň točit. Je na to speciální přípravek, ale jde to i třeba kusem silného plechu o určitých rozměrech. Pístek má v sobě myslím že dvě drážky, aby to bylo za co točit.

já na to u 1,8 20v použil speciální přípravek, který se nazývá truhlářská svěrka :D a šlo to naprosto v pohodě, ani jsem moc nemusel pístkem protáčet, ono to trochu točilo samo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...