Přejít na obsah

boční lišty na dveřích


misapietro

Doporučené příspěvky

Dneska tak du po meste z prace a proti me jede krasnej bilej Passat kterej ma listy na dverich a obou naraznicich chromove.Mate to taky nekdo na Octe ? Kde se to da sehnat, na kolik to cenove vyjde atd.Diky za prispevky.

Zatím jsem to na Octě neviděl, ale Milotec připravuje nerez překrytí bočních lišt. Zatím je to v přípravě, ale nemělo by to dlouho trvat než to vyleze. Akorát v těch náraznících to bude asi problém...

jak známe všichni Milouštek,tak nebude problem jen v náraznících :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska tak du po meste z prace a proti me jede krasnej bilej Passat kterej ma listy na dverich a obou naraznicich chromove.Mate to taky nekdo na Octe ? Kde se to da sehnat, na kolik to cenove vyjde atd.Diky za prispevky.

Zatím jsem to na Octě neviděl, ale Milotec připravuje nerez překrytí bočních lišt. Zatím je to v přípravě, ale nemělo by to dlouho trvat než to vyleze. Akorát v těch náraznících to bude asi problém...

jak známe všichni Milouštek,tak nebude problem jen v náraznících :)

Nechci Milotec nějak obhajovat, ale co se týče chromovanejch převleků a nerezu tak s tím problémy nebývaj a navíc jsem psal že to budou převleky jen na boční lišty, takže jestli někdo bude chtít i ty v náraznících tak si to musí pořešit nějak jinak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte někdo nějaký fotky, jak to vypadá když sundám ty boční lišty. Chtěl bych je sundat, někde jsem to viděl ale už nevim kde, chtěl bych to vidět na nějakých lepších fotkách. Pro inspiraci a odvahu

Já mám auto momentálně bez lišt na dveřích a zkus se podívat do sekce "Moje auto" na téma "Kokta 55" nebo tak nějak, tam je LX bez lišt. Jinak po sundání tam zůstane prolis na kterej jsem si musel chvíli zvykat, protože mi tam prostě něco chybí. Když strhneš tu lištu tak ti pod ní zůstane lepidlo, který musíš s velkou dávkou trpělivosti a ředidla smýt. Ale já tam stejně dám lišty zpátky, ale až je budu mít od lakýry v barvě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte někdo nějaký fotky, jak to vypadá když sundám ty boční lišty. Chtěl bych je sundat, někde jsem to viděl ale už nevim kde, chtěl bych to vidět na nějakých lepších fotkách. Pro inspiraci a odvahu

Já mám auto momentálně bez lišt na dveřích a zkus se podívat do sekce "Moje auto" na téma "Kokta 55" nebo tak nějak, tam je LX bez lišt. Jinak po sundání tam zůstane prolis na kterej jsem si musel chvíli zvykat, protože mi tam prostě něco chybí. Když strhneš tu lištu tak ti pod ní zůstane lepidlo, který musíš s velkou dávkou trpělivosti a ředidla smýt. Ale já tam stejně dám lišty zpátky, ale až je budu mít od lakýry v barvě...

jj, moje rec, dat to hezky do barvy, aby to licovalo...stihacko, prosimte, vis kolik stojej ty listy...kupoval sis novy facelift nebo si pouzil ty svoje???

este mam v planu laknout ten cernej kousek u zpetnejch zrcatek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte někdo nějaký fotky, jak to vypadá když sundám ty boční lišty. Chtěl bych je sundat, někde jsem to viděl ale už nevim kde, chtěl bych to vidět na nějakých lepších fotkách. Pro inspiraci a odvahu

Já mám auto momentálně bez lišt na dveřích a zkus se podívat do sekce "Moje auto" na téma "Kokta 55" nebo tak nějak, tam je LX bez lišt. Jinak po sundání tam zůstane prolis na kterej jsem si musel chvíli zvykat, protože mi tam prostě něco chybí. Když strhneš tu lištu tak ti pod ní zůstane lepidlo, který musíš s velkou dávkou trpělivosti a ředidla smýt. Ale já tam stejně dám lišty zpátky, ale až je budu mít od lakýry v barvě...

jj, moje rec, dat to hezky do barvy, aby to licovalo...stihacko, prosimte, vis kolik stojej ty listy...kupoval sis novy facelift nebo si pouzil ty svoje???

este mam v planu laknout ten cernej kousek u zpetnejch zrcatek

sada facelift stoji kolem 800kc ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte někdo nějaký fotky, jak to vypadá když sundám ty boční lišty. Chtěl bych je sundat, někde jsem to viděl ale už nevim kde, chtěl bych to vidět na nějakých lepších fotkách. Pro inspiraci a odvahu

Já mám auto momentálně bez lišt na dveřích a zkus se podívat do sekce "Moje auto" na téma "Kokta 55" nebo tak nějak, tam je LX bez lišt. Jinak po sundání tam zůstane prolis na kterej jsem si musel chvíli zvykat, protože mi tam prostě něco chybí. Když strhneš tu lištu tak ti pod ní zůstane lepidlo, který musíš s velkou dávkou trpělivosti a ředidla smýt. Ale já tam stejně dám lišty zpátky, ale až je budu mít od lakýry v barvě...

jj, moje rec, dat to hezky do barvy, aby to licovalo...stihacko, prosimte, vis kolik stojej ty listy...kupoval sis novy facelift nebo si pouzil ty svoje???

este mam v planu laknout ten cernej kousek u zpetnejch zrcatek

Já jsem nakonec koupil nový v AutoKelly, 6-ti dílná sada za asi 600,-, 4 klasický lišty na dveře a dvě krátký na přední blatníky a ještě s docela pěkným nápisem OCTAVIA, ale ten se stejně schová pod lakem, i když znát asi bude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...
  • o 2 týdny později...

Me se to libi bez nich vice, nevim co je na tom socka edition, kdyz spis naopak ty nejnizsi vybavy maji vsechny doplnky v cerne - ale zalezi na chuti kazdeho. No a o jejich funkcnosti to je na delsi povidani, stejne Ti to nekdo omlati vyssima dverma - to mas jedno...prikladam mojeho mazla...odpoledne to nafotim treba lepe, to je foto z leta...

Taky si myslim ze esteticky se to bez list hodi nejvice ke stribrne mozna bile, kde nejde videt extra zlabek, tmave odstiny to moc zvyraznuji

post-14282-1211442903_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...