Přejít na obsah

Tuning Škoda sraz Doksy


Doporučené příspěvky

To byl zas jednou povedenej srázek!!! :palec2: Fakt super pohoda a angláni maj moc krásný autí :prc: Taky sem se tam bavil s Bulharama - jeli 2000 km jen kvůli tomuhle srazu - za to si zaslouží obdiv!!! :palec2:

Ty jo kdes byl? Sem tě vůbec neviděl?

Bulhaři jeli 2000km, jeden z Anglánů přes 2150 ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych řekl že ta jedna žlutá Fábie RS,ale Jakub-škodík by ti to řekl fundovaně protože se vyzná a myslím že se s jedním anglánem i svezl.Ale nevím to jistě.Toť můj názor.(hergot,to sem to napsal)

Nejrychlejší byla černá ORS II s pruhama (Makefish)

Z Fabulí to bylo tip top mezi červenou FRS s křídlem (Darrenvrs & Gabrielle) a stříbrnou Fabií ( Jason alias TDIFurby - nápis Hybrid na zadku) ;)

Ta střírná ORS I pocitově teda na 330 koní nevypadala a shodlo se víc lidí...;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt super srazy - jak Doksy tak Plasy. Byli jsme s bráchou na obou - dopoledne Plasy - super účast Octaviánů - přijely dokonce 3 a Doksy taky super - tam jsme byli odpo a Octaviánů prostě hafo - řek bych tak 5. Nebejt Anglánů tak tam nikdo nebyl. Se zas nechám někam nalákat - už ani náhodou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak se tu někdo ptal, kdo byl nejrychlejší. Jel jse s oběma - OI RS 330 PS i OII RS 280 PS a pokaždé sme spolu závodily. Tak ta stříbrná 330 koňovka bylo pro mě ohromné sklamání - troufám si říct, že Škodík se Subaráckym turbem by jí spražil bez problémů - těch ušmudlanej 235 km/h co sme měli na konci - to bylo směšný. Naopak ta černá 280 koňovka ta jela od spoda až do konce - i ve 235 km/h při přeřazení z pětky na šestku kopla a vyrazila a hlavně už v půlce dráhy sme tam měli 250 a vyřazeno a v tu chvíli ta stříbrná 330 koňovka už byla tak dobrejch 50 metrů za náma a ani nás nedojela.

Jinak ty fábie RS lítaly taky slušně, ale nemění to nic na tom, že ani jedna z nich nebyla schopná konkurovat ani jedné z pouze čipnutých O RS jedniček, starty měly super, ale jinak nic. Ztráta fabek na octy byla na konci dráhy dobrejch 50 - 100 metrů a to netřeba komentovat. Podotýkám, že se tadle auta nedají porovnávat - každé je dělané na něco jiného.

Toť můj názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt super srazy - jak Doksy tak Plasy. Byli jsme s bráchou na obou - dopoledne Plasy - super účast Octaviánů - přijely dokonce 3 a Doksy taky super - tam jsme byli odpo a Octaviánů prostě hafo - řek bych tak 5. Nebejt Anglánů tak tam nikdo nebyl. Se zas nechám někam nalákat - už ani náhodou.

klobouk dolů před Vámi, že jste byli na obojím.... jinak co se týče účastí: spousta lidí sedí raději na prdelích a remcají za monitorem na fórech místo návštěv srazů... mi z Plas vyjížděli asi v 21:30 a bylo to super :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fotografie na tuningy.com

Máš štěstí že jsi mě nevymazal lol;)

nj no, karet bylo dost a už nebylo co fotit :angry:

já nevím, zda-li mám ten názor jen já, ale tentokrát nic moc, oproti minulejm ročníkům chabý

Myslim si to samé,nevim jestli je odradilo počasí nebo čím to je?? :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fotografie na tuningy.com

Máš štěstí že jsi mě nevymazal lol;)

nj no, karet bylo dost a už nebylo co fotit :angry:

já nevím, zda-li mám ten názor jen já, ale tentokrát nic moc, oproti minulejm ročníkům chabý

POdle fotek co sem koukal na tuningy.com z Doks, tak by to pro mě byl parádní sraz, jeli sme se tam podívat v neděli, jenže já netušil že dorazíme tak pozdě že už tam nikdo nebude, navíc sme měli taky problém to najít

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To byl zas jednou povedenej srázek!!! :palec2: Fakt super pohoda a angláni maj moc krásný autí :prc: Taky sem se tam bavil s Bulharama - jeli 2000 km jen kvůli tomuhle srazu - za to si zaslouží obdiv!!! :palec2:

Ty jo kdes byl? Sem tě vůbec neviděl?

Bulhaři jeli 2000km, jeden z Anglánů přes 2150 ;)

hele byl sem u posledního stánku u těch umývárek - přede mnou stálo červený eRko Street Toys a vedle mě Fabka s WRC křídlem v modrý race metle ;):palec2:

Editováno: , autor: Dakie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to vlastně bylo s tou Mimoní - prej vás odtamtud vyhodili poliši??? :kuk:

V patek no, ale v sobotu a v nedeli uz kluci litali fpohode. :palec2:

Sem totiž dostal echo v pátek když sem jel do Doks, že nemám jezdit do Mimoně - ani sem neměl v plánu tam jet, protože sem čekal, že přijedete do Doks :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To byl zas jednou povedenej srázek!!! :palec2: Fakt super pohoda a angláni maj moc krásný autí :prc: Taky sem se tam bavil s Bulharama - jeli 2000 km jen kvůli tomuhle srazu - za to si zaslouží obdiv!!! :palec2:

Ty jo kdes byl? Sem tě vůbec neviděl?

Bulhaři jeli 2000km, jeden z Anglánů přes 2150 ;)

hele byl sem u posledního stánku u těch umývárek - přede mnou stálo červený eRko Street Toys a vedle mě Fabka s WRC křídlem v modrý race metle ;):palec2:

A proč si prosimtě nepřijel k nám? :doh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To byl zas jednou povedenej srázek!!! :palec2: Fakt super pohoda a angláni maj moc krásný autí :prc: Taky sem se tam bavil s Bulharama - jeli 2000 km jen kvůli tomuhle srazu - za to si zaslouží obdiv!!! :palec2:

Ty jo kdes byl? Sem tě vůbec neviděl?

Bulhaři jeli 2000km, jeden z Anglánů přes 2150 ;)

hele byl sem u posledního stánku u těch umývárek - přede mnou stálo červený eRko Street Toys a vedle mě Fabka s WRC křídlem v modrý race metle ;):palec2:

A proč si prosimtě nepřijel k nám? :doh

páč sem tam byl s dalšíma 8autama.. každopádně se rád poznám s členy fóra, jen by to chtělo sem hodit aspoň fotky ať vím jak kdo vypadá - zatím bych asi poznal Bobíka, amogha a Klácu lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To byl zas jednou povedenej srázek!!! :palec2: Fakt super pohoda a angláni maj moc krásný autí :prc: Taky sem se tam bavil s Bulharama - jeli 2000 km jen kvůli tomuhle srazu - za to si zaslouží obdiv!!! :palec2:

Ty jo kdes byl? Sem tě vůbec neviděl?

Bulhaři jeli 2000km, jeden z Anglánů přes 2150 ;)

hele byl sem u posledního stánku u těch umývárek - přede mnou stálo červený eRko Street Toys a vedle mě Fabka s WRC křídlem v modrý race metle ;):palec2:

A proč si prosimtě nepřijel k nám? :doh

páč sem tam byl s dalšíma 8autama.. každopádně se rád poznám s členy fóra, jen by to chtělo sem hodit aspoň fotky ať vím jak kdo vypadá - zatím bych asi poznal Bobíka, amogha a Klácu lol

někdo ti určitě udělá z té hromadné fotky na letišti popisku kdo je kdo že kluci:-))))
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...