Přejít na obsah

Octavia II SCOUT


JasteR

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

No jo, Scout se mi moc libi, neni to ale zrovna levny zbozi.

Kdo potrebuje 4x4, muze mit beznou OII Combi 4x4 o dost levneji a to i s jinou motorizaci, nez jen relativne drahe 1.8 TSi a 2.0 TDi.

Ja treba vidam pomerne hodne 1.6 TDi 4x4, coz neni zadnej dynamickej drak, ale jezdi to v pohode a 4x4 to je. No a cena je oproti Scoutu nekde jinde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

28.12 jsem přebíral služebního Scouta. Vkládám jedno foto z prvního výletu za sněhem. Je to moje první zkušenost se 4x4 a jezdím neustále s rohlíkem kam to dojede. Jedná se o 2.0TDI DSG.

Přeji do nového roku spoustu příjemných kilometrů.

post-9343-0-52379800-1325348912_thumb.jp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 6 měsíců později...
  • o 1 rok později...

Seš si jistý? Já právě četl několik recenzí (i rok 2010) a tam se ještě psalo:

 

viz. http://www.autoforum.cz/prvni-dojmy/skoda-octavia-scout-a-rs-po-faceliftu-jeste-lepsi/?2

"zůstal zde prověřený, ale trochu hlučnější turbodiesel 2,0 TDI PD DPF s výkonem 103 kW"

 

nebo (2010) http://autokaleidoskop.cz/Testy/Skoda-Octavia-Scout-2-0-TDI-nikdy-nezklame/

Ale Scout by si jistě zasloužil už novější generaci TD s přímým vstřikem common-rail.

 

Našel jsem pak články i 2011 a tam u psali, že u CR má, tak si právě myslím, že dříve jak 2011 Scout CR neměl.

Editováno: , autor: lukmor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...