Přejít na obsah

Osvetlenie interieru


cartmanko

Doporučené příspěvky

Tak lampička nad zadní sedačky Fabia I HB je hotová, hlavně díky Lukasonovi, který přijel a namontoval. Nakonec sem jí musel přilepit, protože packa která jí měla držet nám upadla. Nevypadá to zle a 2 LED panely parádně svítí.

Až bude čas a pamět si vzpomene tak nafotím a vložím foto. Takže Lukáši ještě jednou díky.

Editováno: , autor: Aloof
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zdravim, dufam, ze mi niekto bude vediet poradit. Chcel by som sa opytat ohladom vystrazneho svetla na dverach. Kde moze byt chyba ak mi svieti len vtedy ak dam dnuka kluc, nastartujem a ked vypnem motor a otvorim dvere. Ked je kluc vytiahnuty tak vobec nezapne. Napriklad ked DO otvorim auto, nasadam dnuka, tak nesvieti. Nastartujem, prejdem z bodu A do bodu B, otvorim dvere pri vysadani a svieti. Vytiahnem kluc, uz nesvieti. A ked svieti, svieti aj na spolujazdcovej strane, aj napriek tomu, ze dvere ma zavrete. Stretol sa uz niekto s niecim takym. Ak ano, prosim o radu. Dakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

precetl sem tvuj problem asi trikrat a porad nevim co je teda pricina.

 

kdyz otevres dvere u ricide ci spolujezdce, po odemknuti auta, rozsviti se ti svetylko nebo je zhasnute,... btw.: otevri nejdriv dvere ridice,... pokud bude svitit tak zavri, prejdi na druhou stranu a otevri spolujezdce, pokud bude svitit tak je vsechno OK.

 

odzkousej a dej vedet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ked odomknem DO auto a otvorim dvere, tak nesvieti ani na jednej ani na druhej strane. Ale ked si sadnem, zavriem dvere, dam kluc do zapalovania - dostane prud, otvorim znova dvere, kontrolka sa rozsievieti. Ale na oboch stranach. Ide oto, ze to svieti len ak je kluc v zapalovani. Ked nie je, tak to vobec nerozsvieti. A rozsvietia sa na oboch stranach, aj ked su otvorene len jedny dvere. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Dobry vecer,

Ako prosim vas vyberem/zdemontujem/rozoberem/vymenim ziarovku na lampickach nad zadnymi sedackami na fabii combi 1? Trosku som to aj pacil srobovakom ale sa bojim,ze tam cosi zlomim a budem musiet kupovat nove :-D Pozeral som manual a mam tam krasne nakreslene ako vymenit kazdu jednu ziarovku v aute,dokonca aj tu v odkladacej schranke, ale tieto lampicky tam nie su,chapete? :-D :-D :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 1 rok později...
  • o 3 týdny později...

Zdar hoši. Zítra chci dělat osvětlení nohou. LED pásky už mám. Jen přemýšlím kam to zapojit. Určitě chci aby to bylo jako stropní světlo takže buď za kastlíkem na ty tři kabely (jestli tam tedy vedou, ale psalo se tady že by měli) a nebo to píchnout do bsg jednotky. Prej by to měla být svorkovnice xp4 a pin 1... Je ta bsg jednotka nějak popsaná? Nebo jestli jí někdo nemáte vyfocenou ať vím přesně co a jak... Díky;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám, jen klasický záslepky z červenýho plastu..Zrovna před chvilkou jsem to zapojoval. Sundal kastlík, našel kabely (mimochodem není modro-šedej, jak se tu uvádělo ale je hnědo-žlutej. Plus ještě hnědej a černo-červenej což je kostra). Štípl jsem hnědo-žlutej přes čokoládu spojil s plusem na led pásku a stejně nic... Nevím jestli něco dělám zle (teda určitě něco dělám zle). Elektrika fakt není moje hobby... Asi to hodím na plus od rádia a udělám vypínač.

Odesláno z mého Vodafone Smart ultra 6 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...