Přejít na obsah

Dodělání a kódování mlhovek s funkcí "CORNER"


karlos3

Doporučené příspěvky

  • o 5 týdny později...

Kluci, mě taky řekli, že mi corner nebude fungovat, mam OCT2 2005... jinak coming home se mi povedlo se známím nakodovat, ale leaving nejde... prý to bude nejspíš záviset na snímači a že musí bít na kolečku pro světla ten AUTO/TUNEL LITE funkce a musí být zapnutá, jinak to asi fungovat nebude... co je na tom pravdy? na jakém principu coming a leaving home funguje? Teď mi jde pouze coming (když přicházím a odemknu auto...) Nějaké rady?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

leaving home bude fungovat, ale pokud nemáš deštový senzor budou se světla rozsvěcovat pokaždé když odemkneš... pokud máš maxidot tak si funkci můžeš zapnout a vypnout, nastavit dobu po kterou to bude svítit

Děšťový senzor mám, akorát je deaktivovanej, protože mi to náhodné midlání skla nevyhovuje. coming mi svítí pokaždé, to je pravda, ale nefunguje mi leaving... když zamknu, nic se neděje. Nemám ten spínač světel s AUTO/TUNEL LITE... prý ta funkce je na tom závislá, že to musí být přepnuté na to AUTO, jinak to nefunguje.. coje na tom pravdy? má to závislost na tom spínači?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to mam nějaké posahané... Když zamknu, tak to nesvítí ani při parkovačkach ani při potkávacích světlech...

Mám nastavené denní svícení na mlhovky, mám fci AMERIKA - ruční brzda zhasne světla, potom mám deaktivovanej dešťovej senzor a nemám kolečko s AUTO funkcí. Tak a ikdyž mám aktivovaný coming home i leaving home, tak mi funguje jen to leaving home a to svítí pořád, ať je tma nebo neni a coming home nikdy nesvítí. Navíc se nám nepodařilo nastavit ani corner a ani pípnutí při zamčení a odemčení auta, ačkoli mám škoda alarm s vnitřním a náklonovým čidlem... fakt už nevim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Ahoj mám octávku 4/2009 a chcem si nakodovať corner. Pomôže mi niekto upraviť kód vopred ďakujem. Predpokladám, že treba upraviť v byte 14 bit 7 z 0na1. Opravte ma prosím ak sa mýlim. Ešte raz ďakujem.

40180ABAD041F1C040080080110001E4050000AE62208D605C0440000000

BCM PQ35 H 020 0538 1K0 937 087

Ipm: 654 WSC 29980

1K0951605D LIN BACKUP HO

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Caute tak ja mam spravnu jednotku spravim toto kodovanie Kódování: 09-Centrální elektrika, kódovaní-07 kód kliknout na Kalkulačka pro dlouhé kódováni, v bytu 23 zvolit z nabídky bitu 3-4 (08) Turn Light via Fog Light a nefunguju nechapem tomu dakujem za radu

:kol-28: tak pardon ja som tam mal 08 takze som neuaskrtol tu polozku nad tym teraz uz je 0C a funguju super

Editováno: , autor: roved
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Omlouvam se vsem co tu jsou jako doma za dalsi otazku ktera se tu v podstate stale opakuje.

Mam Octavii r.v. prosinec 2010. Nemam tuseni co vse lze nakodovat, ale napr. corner bych uvital.

Nemam zdani kde nebo jak toto prekodovat a tedy mne zajima jestli to lze a kolik zaplatim.

Diky vsem kteri mi venuji trochu casu na odpoved.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...