Přejít na obsah

Dodělání a kódování mlhovek s funkcí "CORNER"


karlos3

Doporučené příspěvky

Zdravim, mel bych takovy dotaz, predelaval jsem octu na FL, takze mam FL mlhovky. Koupil jsem objimky na ty druhy zarovky (denni sviceni). Za par dni bych mel obdrzet BSG s AJ na konci. Mam MR 05.

 

Akorat moc nerozumim tomu, jak to ted bude fungovat. Pokud se tam strci BSG a nakoduje, tak bude corner fungovat a pouzivat pro prisviceni do zatacky mlhove svetlo? 

 

A ted co s tim dennim svicenim, obslouzi to taky ta moje BSG ? Je mi jasne, ze je potreba nejaka kabelaz, ale kam...? Vedel by to nekdo v Praze dat dohromady?

Vnimam asi problem v tom, ze za prve nemam xenony (takze denni sviceni je mi tak trochu burt, ale kdyz uz tam je, tak bych se nezlobil, aby fungovalo), jenze jak to prepinat, jelikoz nemam ani svetelnej/destovej senzor, aby se to nejak delalo samo...Diky 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím. Mám pár otázek ohledně mlhovek.Jelikož mám xenony,tak mě napadlo,že bych jim ulevil od neustálého denního svícení.Ale nechci dávat na auto nějakej ledkovej bastl.Tak mě napadlosehnet mlhovky s denním svícením (jak je tam ta žárovka navíc),ale mám 2008 a tyhle mlhovky se dávali až po FL.Jdou teda nějak solidně napasovat do starého nárazníku?A když už tam budou,tak funkce corner se jen zapne v řj,nebo se ježtě něco dodělává?

Předem díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, neni tady nekdo z Opavy kdo by uměl nakodovat funkci corner, coming home, leaving home. Byl bych rad kdyby se nekdo nasel. Dekuju za odpoved a pomoc :-) Skoda octavia 2009 facelift, 2.0 Tdi elegance

Editováno: , autor: antonios
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, muzete mi prosim poradit jestli jde nakodovat funkce corner v jednotce 1K0 937 087 R    "octavia 2 face ambiente"

 

  centralni elektrika.bmp

 

     zkousel sem -  40000AB8A00508B040100080110081E4430100AE520081605C8440000040 ale nefungovalo to

 

orig kodovani je - 40000AB8A005089040100080110001E4430000AE524D81605C8440000040

Editováno: , autor: Lukas St
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vyskousel sem jak si psal ale nepovedlo se

policka sem zaskrtnul ulozil napsalo to kodovani prijato nebo nejak tak ale svetla se nerozsvecuji a kdyz sem se potom podival do toho kodovani tak to zaskrtle zas nebylo

 

je mozne treba ze ta jednotka to proste neumi? ale co sem se tak koukal po internetu nebo i tady tak 1K0 937 087 R by to umet mela

 

nejake jine rady prosim jeste nemas?

Editováno: , autor: Lukas St
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Ahoj,uz mi je to trapne psat,je to tu jak v seznamce :-)Mam podobny dotaz,najde se nekdo z Pardubic a okoli kdo ma tu chytrou vecicku a ochotu mi nastavit u Octavie II 2010 vybava elegance corner funkci,zapnuti svetel pri odemceni automibilu a treba i dalsi vychytavky?Dekuji predem.Zdenek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cawte, poprosil by som vas kupil som si bsg jednotku 3CO937049AJ 30 bit. Mam octaviu II 2006 model 2007. Chem sa opytat ze kde sa ta jednotka nachadza v aute, ci je vymena jednoducha, samozrejme by som to uz len dal nakodovat nejakemu elektrikarovi. A hlavne by som poprosil ak by mi niekto z vas napisal presne ake vsetky funkcie tato jednotka podporuje. Dakujem velmi pekne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...