Přejít na obsah

Dodělání a kódování mlhovek s funkcí "CORNER"


karlos3

Doporučené příspěvky

Tak si najdi někoho z okolí s vybavením na diagnostiku a on ti přesně řekne, co se dá u tvého auta nakódovat. Dá se ale říct, že lidi si většinou myslí, že se tam dají nakódovat desítky nových funkcí, ale tak to není, plno věcí už se dá nastavit přímo v MaxiDotu a na diagnostice chtějí lidi většinou jen zapnout Corner a přepnutí Comming home z xenonů na mlhovky. Pak ještě automatické spuštění výstražných blinkrů při nouzovém brzdění, pokud to už není aktivované a to je tak pomalu vše. :)

S někým se domluv, on to "napíchne" a řekne ti co se dá nastavit a co to pak bude dělat. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zdravím zdejší diagnostiky. Mám octavii scout 2010 a aktivoval jsem funkci corner. Při otočení volantu se rozsvítí správná mlhovka, ale když zapnu blinkr, tak se žádná mlhovka nerozsvítí. Pokud je zapnutý blinkr, tak má stále přednost natočení volantu.Kde nastavit prioritu ? Jednotka je 1K0 937 087 J . kod: 40180AB8E00508C040080084110091A4427100AE726D8D605C4500000040. Potřebuji správně upravit kod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Já jsem teď kódoval cornery kolegovy z fóro auto vyrobeno 5/2012 a šlo to bezproblémů

Co se týče 30-bit jednotky, osobně si myslím, e s Cornerem 1500,- je slušná cena, nikdy nebyli levnější ty jednotky.....

Můžete taky zkusim mrknout na Aukro, případně ty vrakáče, jak tu psal kolega výše....

Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím chlapi, vlastním OII FL MR2010 Ambiente Plus a chtel bych zkusit zprovoznit corner funkci. Nasel jsem na youtube.com jak na to "

ale v mé diagnostice není Long Code Helper (kalkulačka) viz obrázek. Mohli byste mi prosím někdo poradit, která čísla mám pozměnit tak, aby mi cornery fungovaly? Číslo jednotky a Long Code je v obrázku pod textem... Diky :kol-24:

post-27647-0-50665600-1355586645_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tomekp - Doporučuji jít na stránky Ross Tech a stáhnout poslední anglickou verzi programu VCDS. Budeš tam mít funkční LCode a tam už to všechno uvidíš. :)

No, ono jde o to, že diagnostiku k dispozici mám, ale není moje, a tak něco instalovat do PC nemůžu :-( Stačil by mi jen nový kód a bylo by vše vyřešeno :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

No, ono jde o to, že diagnostiku k dispozici mám, ale není moje, a tak něco instalovat do PC nemůžu :-( Stačil by mi jen nový kód a bylo by vše vyřešeno :kol-28:

Tak jsem to vyřešil tak, že jsem VCDS nainstaloval do svého PC a cornery jsem zapnul (nezapínal jsem na poslouchání na blinkry a při zařazení zpátečky se rozsvítí mlhovky - to jsem taky nevypínal). Cornery teď fungují, ale vyporozoval jsem, že někdy při zatáčení nesvítí i když by měly (puštěné potkávačky, rychlost do 40 km/h, zatočení o 90°, tma jak v pytli) a pak z ničeho nic, si auto rozmyslí, že by do dalších zatáček mělo přisvítit, tak přisvěcuje... :kol-19: Diagnostika žádný problém nehlásí a dráty taky nejsou přerušené... Nesetkal jste se někdo s tímto problémem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Nazdárek, chci se zeptat, jestli se nedá nějak změnit rychlost při které se corner sepne? Šlo by nastavit aby se sepnuly už při 50km/hod. A další věc, jestli se nedá nějak "navýšit" svícení těch cornerů, protože mi připadá, že to tolik nepřisvěcuje - možná jen pocit - u FL je ten corner hozenej hodně do strany a efekt to má mnohem větší...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...