Přejít na obsah

vrzání a bouchání


Aischylos

Doporučené příspěvky

Zdravíčko, měl bych jeden dotaz, určitě se s tím už spousta lidí setkala, ale nikde sem neviděl řešení...

Začalo mi na krátké fabii bouchat, nebo klapat zadní plato při přejezdu nerovností...myslíte, že by to šlo nějak podlepit, podložit nebo tak??? Nerad bych jezdil bez něj...:-(( A ještě mi dost vadí počínající vrzání a praskání táhel sedadel a hlavových opěrek v úchytech...nemá někdo nějaký nápad???

Předem moc díky...;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
Taky mám v těch táhlech vraženej papír a občas to přetáhnu silikonem, ale stejně to vrže...a nepříjemně...nikdo netuší jak ty táhla zadních sedadel rozebrat???

To nevim ale dneska se jdu na to podivat....k tomu mi jeste vrze ten plast na patych dveri,nevim jestli je tam spatne dany,ale vypada to jako by tam byl malo dorazeny,zda se mi to nebo ne?taky tam mate trsku diry a trosku mezeru mezi plasty?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
To nevim ale dneska se jdu na to podivat....k tomu mi jeste vrze ten plast na patych dveri,nevim jestli je tam spatne dany,ale vypada to jako by tam byl malo dorazeny,zda se mi to nebo ne?taky tam mate trsku diry a trosku mezeru mezi plasty?

No tak problém s vrzajícími táhly finálně (po x měsících) vyřešen. Nalepil sem na plast (zadní reprák, plast táhnoucí se od něj dolů) na všechna místa kde se ho dotýká sedadlo v rozumné míře lepící pásku opatřenou z jedné strany jakokdyby pěnovou vatou, která sice drží tvar a může se libovolně mačkat....přátele a TICHO....i bez papírů v táhlech....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zrovna vcera jsem se na to byl zeptat v servisu a on mi tam rekl at si trochu vysroubuju dorazy sedadel a to sponuje operadlo a prestane to cvakat. Neveril jsem mu ale i tak jsem to vyzkousel a fakt to pomohlo. Uz necvaka. Jen nevim jak se zachova doraz az se bude nekdo opirat. Podle me se musi zase vymackat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Mně na to pomohlo jen prostříknutí plastového táhla (a mechanizmu pod ním) pomocí WD40. Trochu jsem se bál, aby tu mastnostu nenasál molitan a neudělaly se na potahu opěradla fleky. Ale po asi 1,5 roce se nic neobjevilo a to jsem to prostříknul pořádně. Další bonus je, že už to nedělá ten nehezký skřípavý zvuk při zaklapnutí opěradla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...