Přejít na obsah

LEDky od MR. Stöckela


superfatty

Doporučené příspěvky

Kdypak bude dalsi termin pro objednani? Vzal bych par kusu. A pak dalsi dotaz - jak moc se ty SuperFlux LED hrejou pri dlouhodobem zatizeni - jsou chladny nebo max. jako zarovka? Diky moc.

tak viz SZ ale i pro ostatní... LEDky se neohřívají vůbec, jsou prostě LEDově chladné, normální frigidní feny sou to lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže LEDky od Mr. Stockera už začínají zlobit a nefungují. Dneska ráno mi LEDka v zrcátku u řidiče začala místo svícení blikat. Bliká v intervalu cca 2x za sekundu. Takovej pomalej stroboskop. To samé začala dělat ta malá Ledka v osvětlení interiéru ve stropě.

Jsou to šmejdy. Prvně je poslal bez odporů a teď začínají zlobit. Takže životnost je cca 2 měsíce. Za 3000,- super kup.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže LEDky od Mr. Stockera už začínají zlobit a nefungují. Dneska ráno mi LEDka v zrcátku u řidiče začala místo svícení blikat. Bliká v intervalu cca 2x za sekundu. Takovej pomalej stroboskop. To samé začala dělat ta malá Ledka v osvětlení interiéru ve stropě.

Jsou to šmejdy. Prvně je poslal bez odporů a teď začínají zlobit. Takže životnost je cca 2 měsíce. Za 3000,- super kup.

asi studenák na tom odporu, blikání dělá elekronika auta, led bud je OK a svítí nebo je KO a nesvítí vůbec

samotná LED je nezničitelná pokud netrpí přepětím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to tu tak pozoruju, ještě štěstí, že jsem je bral už dávno. Kdy že jsme je objednávali? ......... září říjen loňského roku?

Klepy klep ........... zatím svítí a nezlobí ;)

Ahoj RoDe,

máš recht že ty moje taky držej jak přibitý, no bohužel se teď párkrát stalo, že prostě začnou blikat..

mám tu Superb stropní lampu a pořád nejsem schopnej to namontovat.. sakra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Takže LEDky od Mr. Stockera už začínají zlobit a nefungují. Dneska ráno mi LEDka v zrcátku u řidiče začala místo svícení blikat. Bliká v intervalu cca 2x za sekundu. Takovej pomalej stroboskop. To samé začala dělat ta malá Ledka v osvětlení interiéru ve stropě.

Jsou to šmejdy. Prvně je poslal bez odporů a teď začínají zlobit. Takže životnost je cca 2 měsíce. Za 3000,- super kup.

NESMYSL,

byl jsem prvni v Cesku, kdo je do sveho auta dal a zde o tom informoval (taky je zde jinde o tom zalozen thread), mam je v aute tedy skoro rok (od 19.4.2007), auto stale jezdi, a zatim me asi pred 14 dny prestala svitit jen jedna v kufru (mozna vypadla)... Takze co se tyka spolehlivosti, jsem docela spokojen, nikdo jiny s nimi zde tak dlouho nejezdi. Asi jsi natrefil na ojedinely vadny kus... Mam to osazene komplet s vyjimkou zrcatek, kde se me to zdalo malo svitive.

A nejsem zadny placeny Stockeluv agent, zadny byznys s tim nedelam :-) I kdyz jsem mu tehdy delal za slevu jisteho prvniho pokusneho kralika, do O2 je jeste tehdy neprodaval, az pote udelal pro O2 konkretni nabidku a set... Je ale samozrejme mozne, ze kvalita s prodanym mnozstvim sla dolu, o tom ale pochybuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

to Omicrona: můj interiér je stále bez závad.. aleee bohužel už je to tak, že Mr. Stöckel nebo jeho dělníci, to začínají sekat jak na běžícím pásu a proto si myslím, že s tím souvisí ta zvýšená poruchovost..

pro všechny: řešení je následovné.. poslat mi zpátky a já Vám to kluci vyměním kus za kus.. nic jiného pro Vás udělat nemohu.. teď navíc čekám už od 16tého březence, kdy jsem zaplatil za zboží, které ještě nepřišlo..

tak takhle se věci mají.. aby jste měli přehled.. :o

ps: ta výměna platí i pro Omicrona ačkoli je ode mě nemá.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Popozen ho, lumpa, takovej odber mu delas a on s timhle pristupem na tebe? :) Je to peklo neco organizovat/zarizovat pro ostatni, nevdecna pracicka, tak drzim palce, at se nemcik polepsi :)

teď navíc čekám už od 16tého březence, kdy jsem zaplatil za zboží, které ještě nepřišlo..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...