Přejít na obsah

Plynové vzpěry octavia combi, dosluhují.


tomina

Doporučené příspěvky

Měnil jsem teď obě plynové vzpěry na OI sedan v bláhově představě, že ty zřejmě původní, když vyměním za nové (neoriginální), tak to bude OK. Ty původní při zavírání dveří ke konci už moc nekladly odpor. Po výměně je to asi to samé (možná ještě horší) ještě s tím, že při otvírání se asi ve 2/3 zastaví a když jim pomůžu, tak dveře katapultují do krajní polohy a zacvičí to celým autem. Kus mě stál 265,- a je to celkem na nic. Večer sem dám výrobce. Brácha má na stejném autě původní (90tkm) a je to úplně něco jiného, než tyto neoriginální nové.

stejna zkusenost... mlatilo to jak svine :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NEvíhoda lacných plnových spier je, že moc vymršia 5 dvere akoby nemali nejaký plochu co pohltý ten náraz na konci ked sa otvoria ale zas sú o dost lacnejsie. V mojom prípadem mi odisli naraz obe a za 1200.- sk jednu nedám tak som si kupil tie lacnejsie za 300,- jednu a služia vyse 1 rok. a kupoval som ich v obchode priamo na skodovky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
V prodejně autodily v Krči jsem si před rokem koupil nové neorigo vzpěry na OI a ze začátku fungovaly skvěle, vyletěly nahoru velkou silou, až jsem měl někdy strach že se díky nim víko vyrve z pantu, ale po roce jsou totálně kaput. Najednou ze dne na den ulpně odešly a to tak, že neudrží víko nahoře. takže scháním nové a raději už originály

Jestli myslíš ty 2ks modrý nápis se silou 550N, tak ty mám od nich taky za 400,-

Koupil jsem je někdy v létě a teď je zima a nedrží mi dveře, když je míň jak 2 stupně nad nulou.

No jo, byly holt levný, ale na krátkou dobu.

První měsíc mi střílely s kufrem do kapoty.

Pak jsem do zadního plastu namontoval 16cm dva středobasy a do zimy dobrý, pak v zimě polokaput jak jsem psal.

Editováno: , autor: Adnots
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám taky osobní zkušenost s firmou pana Gorčáka, a též veskrze kladnou. Prostě když originální (zdůrazňuji slovo orginální) vzpěry dosluhují, je nejlepší je nechat zrepasovat u této firmy, mne to loni vyšlo cca 500 Kč i s poštovným (obě vzpěry) a za tyto peníze prostě nikde adekvátní náhradu nekoupíte!

Náhrady Polsko, Čína, atd nekupujte, nestojí to za to - rány, panty se ničí, strach o prsty, atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vzpěry jsou doma trvaloto 9 dní od odeslání po doručení. Cena 520 kč.

Pan Gorčák nezklamal vzpěry jsou naprosto super :palec2: prostě jako nové origo škoda (měl jsem možnot srovnání ve škodovce)

Jen mě mrzí že jsem nedosta fakturu i když jsem o ní žádal.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
www.aukro.cz sekce auto moto nahradni dily tusim 200kus kamos je odtamtud ma a ok

já je mám taky,sice fungujou ale nemají tu funkci která těsně před uplným vyklopením dveří zpomalí právě to vyklopení prostě jdou pořád stejnou rychlostí až na doraz a kolikrát jsem si říkal,že se mi jednou ty pístnice vyrvou z těch kloubků a proto jsem si radši sehnal originál kde to nemusím hlídat prostě před koncem zpomalej a dojížděj v klidu,ty z aukra už nechci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zdravim, tak jsem chtěl již dosluhující origo vzpěry z OI combi po několika modřinách na hlavě zaslat dle zdejších příspěvků p. Gorčákovi, ale narazil jsem včera na akci u Autokelly cena s dph 417,- za pár od firmy Starline?! Vzhledem k tomu, že jsem to měl v bydlišti a je to v akci o nějakou tu kačku levnější, zkusil jsem je a uvidim.Určitě budu po čase informovat se spokojeností. máte-li někdo zkušenosti napiště mi, dík.

(http://www.autokelly.cz/cz/novinky-cz/novinky/plynove-vzpery-starline/n612)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Cca pred 5mesici jsem nechaval origo vzpery opravit u Gorcaka, byly zpet do 4dnu, po oprave bylo vse OK, ale ted hlavne kdyz je trochu zima tak jdou zas blbe :-( Musim jim hodne pomahat a kdyz zaviram dvere, tak ze zacatku tlumily naraz - ted ne. Takze je to zase na prd. Co me stve od zacatku je, ze se dvere zvedaj vejs nez by mely, pze mi dvere ohybaj antenu coz driv nebylo.... Nevite kolik mesicu je na to zaruka? Papir mi k tomu zadnej nedal, snad bude stacit jen to co vyrazil na vzpery...

Mohu vědět jak dopadla reklamačka, případně nová repase? Taky mně to čeká, v zimě mně to málem umlátilo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...