Přejít na obsah

Help - záslepka zámku


TomasW

Doporučené příspěvky

Ahoj,

tak včera se mi nějaký dobrák vlámal do auta přes zámek u spolujezdce (naštěstí nestihnul nic sebrat - někdo ho vyrušil). Do auta se dostal "klasicky" tzn. vylomil zámek a ten je teď vykuchaný a umělo hmotný držák zámku vedle kliky čouhá ven :-( Existuje nějaký záslepka, která se jen nacvakne místo původního zámku?? Abych nemusel kupovat nový zámek - stačí jen u řidiče a v kufru.

Díky Tomas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem to samé na Fabii, někdo mi pocuchal zámek a nic! No kámoš mi dal ty kostičky, co jsou u zadních dveří! U Fabie jsem zaslepil i řidiče, takže se pak spoléháš na dálkové ovládání! U Octavie to mám to samé, akorát mi zůstal kufr!

Editováno: , autor: olisoft
citovanie predchadzajuceho prispevku
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže jen ta záslepka je na prd. Pak to má zloděj za 3s otevřené - takhle jsem přišel o rádio. Je třeba ještě zalepit (silikon + plíšek), nebo lépe ubrousit tu drážku, co do ní zámek zapadá, jinak se to dá jednoduše otevřít šroubovákem ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

osobně tu drážku vrtám vrtákem a pak lepim pětikorunu na spešl lepidlo. Pokud máte už faceliftové zámky (ještě jeden torx, co drží zámek/záslepku) doporučuji jej nahradir delším, který po navrtání záslepky v místě průniku projde skrz ní, takže zloděj pak nestrčí dovnitř ani šroubovák, když už záslepku odvrtá

Editováno: , autor: olisoft
citovanie predchadzajuceho prispevku
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslis ze to zvladnu nejak namontovat?kolik o stoji,nevis priblizne

kolik stojí, to nevím, namontovat jd elehce, sundáš kryt kufru, pak pomocí dvou torxů povolíš zámek, kde starou vložku nahradíš ráslepkou a doporučuju ještě oddělat mikrospínač, který ovládá centrál + packu, která hýbe s mechanismem zámku ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zaslepku na zamok som nasiel na http://www.autoalarmy.sk/katalog/mechanick...enie/safe_plus/

Toto uz ma aj ten predlzeny jazycek. Treba aj potom zlepovat ten vnutorny otvor, alebo to staci tak ako to je? Na Fabii kufor neriesim, musim si len nejako vymysliet núdzový vstup do vozidla. Napadlo ma, že použijem elektromagnet na otvorenie - odskok kufra s napajanim na 9V bateriu. Konektor vyvediem pod dolny plast motora. ak by mi odislo diaľkove, resp. vystavila sa baterka, pohladam konektor a zapojim baterku. Musim ale odskusat, ci bude mat dost stavy na potiahnutie elektromagnetu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
myslis ze to zvladnu nejak namontovat?kolik o stoji,nevis priblizne

Zdravím,

taky jsem řešil zaslepení zámku u řidiče. Záslepka je opravdu k ničemu, to je pro zloděje ještě jednodušší než tam nechat zámek. Já to řešil tak, že jsem vytáhnul zámek (celkem pakárna, klidně poradím postup) a odstranil z něj "díl", který jej spojoval s dalším mechanismem, který tady někteří zalepovali pětikorunou atd. To je sice taky řešení, ale pokud ten zámek budete někdy potřeboval, stačí jen doplnit vyjmutý díl a je to :) Zadní dveře si asi taky nechám jako pojistku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Caute chalani,

mal som takisto zaslepku na dverach vodica,vcera ju elegantne vylupil zlodej.Ten mechanizmus kde su mikrospinace som zablentoval lepidlom na autoskla.Blbost hajzel ho rozleptal nejakym rozpustadlom.Kupil som hned novu zaslepku,ale prave mi trklo,ze zase mi to niekto vydlabe a urobi este vacsiu skodu, tak uvazujem o lepsej taktike.Ten napad rolbara s patkorunou neni zly,ale ked mi to potom niekdo vydlabe a poskodi dvere,cely zamok,hm?

Tu vylomenu zaslepku chcem iba prilepit kauckovym lepidlom,aby tam netiekla voda.

Nebol by najlepsi napad odpojit tie kabliky s tych mikrospinacov,nech toci sroubovakom kolko chce,ale nech mi neposkodi zamok?Otazka je ako bude na to reagovat diagnostika.

Chalani neexistuje alternativa ako bez demontaze tapaciru,by sa dal mechanicky odstavit ten mechanizmus?Ja tam uz tu drazku nemam,asi mam zamok cely v prdeli.Nemohli by ste sem hodit par foto pre lepsiu predstavivost ako to mate riesene vy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

taky jsem řešil zaslepení zámku u řidiče. Záslepka je opravdu k ničemu, to je pro zloděje ještě jednodušší než tam nechat zámek. Já to řešil tak, že jsem vytáhnul zámek (celkem pakárna, klidně poradím postup) a odstranil z něj "díl", který jej spojoval s dalším mechanismem, který tady někteří zalepovali pětikorunou atd. To je sice taky řešení, ale pokud ten zámek budete někdy potřeboval, stačí jen doplnit vyjmutý díl a je to :) Zadní dveře si asi taky nechám jako pojistku.

mozes prosimta hodit ten navod, dikes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...