Přejít na obsah

Superb II


Host V/// RS

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
Superb získává ve světě ocenění: http://skodaoctavia.cz/SkodaAuto/SuperB-Zlaty-Volant.htm

tak tohle nechápu a napadaj mně jen 3 možnosti :

1) mám totální nevkus a nevim, co je pěkný

2) když to hodnotili, muselo to stát prdelí ke zdi

3) hodnotili to chovanci slepeckýho ústavu

Ne, vážně, ze zadního pohledu to auto musí propadnout i v poměrně chabý konkurenci. Taky to zezadu nikde moc neukazujou. Ale to je podobný jako s ženskou, žejo. Tam taky nejde jen o pomíjivou krásu, ale především o duši. :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mně se jinak to auto taky líbí, ale ten zadek je nad moje síly

p.s. víš proč to má takovou nepěknou prdel ? To když se práce na SII chýlily ke konci a až na ten zadek to bylo hotový, tak se designeři z radosti, že už to maj za sebou tak strašně vožrali, že v tom rauši vymysleli tohle. A když se z toho na druhej den probrali, řekli si : no bóže, dyť to zase tak hrozný neni, přece to nebudem předělávat. A tak vzniknul S II.

Takhle nějak si představuju, že k tomu muselo dojít, protože dokurvit tak pěkný auto může snad jen totálně vožralej.

Editováno: , autor: jirkaK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...