Přejít na obsah

Sraz OSTRAVSKA a okolí - 16.3.2008


Doporučené příspěvky

Panove,,, drzim palce ,aby vam zitra cela akce vysla ! ... ja bohuzel nebudu nakonec moct dorazit, z duvodu jak zdravotnich, tak i jinych vaznych a bohuzel i smutnych ,,... takze omluvte mou neucast,,

Hlavne hodne fotte urcite bude na co koukat .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já má zítřek našponovaný ,ráno členská schůze Rybářskeho svazu tak do 12 hod a potom honem dolů s oblekem hurá do riflí a honem na sraz tak že autičko ani neumyju ani nanaleštím.Přijedu jak jezdím normálně ,páno tak buďte ohleduplní.Neználek

Editováno: , autor: Neználek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Heeeej tebe ja znáááám" ????

alebo

Ty vole co su to za lidi? HEHE lol

Inac dorazim so spinavou karou so skaredymi zimakmi :) Podla toho ma poznate HEHE :)

tak jen zběžná kontrola z hor :)

takže seznámek nedorazí Jeronymo ale zato přijede

AlesTDI

martikk

Takže zítřejší akci, "Hééééééj, tebe já znáááám" ZDAR :palec:

Editováno: , autor: jogofogo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Heeeej tebe ja znáááám" ????

alebo

Ty vole co su to za lidi? HEHE lol

Inac dorazim so spinavou karou so skaredymi zimakmi :) Podla toho ma poznate HEHE :)

tak to si nas asi budou plest protože ja asi taky dorazim se špinavou karou a plechovýma ziomakama :) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ufff, právě jsem skončil s důkladnou očistou a leštěním. Okta je tak vymydlená, jako panička, když jde poprvé :prc:

To by jsi nebyl ty! Zase pracovaly trenky Horsta z TV Shopu? ;)

Jinak se fakt těším, ale dopoledne musím Plechajdu ještě poumývat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to umeju zítra na Shellce, přezuto už mám, ale blbec jsem zapoměl v bezpečnostním šroubu redukci a vzpoměl jsem si na ni až po 5-ti km, takže jsem v prdeli jestli budu muset sundat kolo dřív než seženu redukci novou :doh :doh :doh

Editováno: , autor: Dundee
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jen zběžná kontrola z hor :)

takže seznámek nedorazí Jeronymo ale zato přijede

AlesTDI

Hrábě Fenétti

martikk

Takže zítřejší akci, "Hééééééj, tebe já znáááám" ZDAR :palec:

no tak jede semnou bratranec černá octavie kombi další navíc :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hosi byl jsem tam dneska (sraz TKOZ) a musim rict, ze tolik prachu co tam bylo dneska jsem jeste nevidel.. snad zitra nebude tolik foukat at ty vase vozitka nemate hned jak po prujezdu saharou :)

dnes tam bylo odhadem 100 aut a v pohode se tam vesli vsichni a dalo se tam i sprintovat.. teda byly to pokusy o sprinty :)

Kazdopadne skoro nikoho z vas neznam osobne, az na par vyjimek, tak snad si nejak budem rozumet :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...