Přejít na obsah

Problém-vrzání palubky


Hanss

Doporučené příspěvky

Zdar všem,

mám jen dotaz: známej má Superb 2.5 TDI najeto 82000km a začalo mu už v létě lupat v palubní desce při zatáčení a při přejezdu nerovností. Od té doby se to dost zhoršilo. Už to lupe jakoby z obou stran palubky a jde to jako zevnitř :help: Neví někdo co to může být??? Je z toho nešťastnej. Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak mám novinku!!!!

Kámoš se byl optat v servisu co a jak a řekli mu, že neni první a že to musej celý vyndat a předělat nějaký držáky a to tak že uplně.... :feve: To je docela mazec ne?? To to nemůžou udělat pořádně už ve fabrice?? To jsem zvědavej kdy to čeká mě :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Tak mám novinku!!!!

Kámoš se byl optat v servisu co a jak a řekli mu, že neni první a že to musej celý vyndat a předělat nějaký držáky a to tak že uplně.... :feve: To je docela mazec ne?? To to nemůžou udělat pořádně už ve fabrice?? To jsem zvědavej kdy to čeká mě :aggressive:

No jas om citaltento topic a hovorim ze estez to enrobi mne ,a vcera si hovorim kua uz to robi aj mne :) Neviete niekto dat obrazok z dielenskej alebo kde to tam je ze ak osa k tomu dostanem a dke to vypodlozit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
Zdar všem,

mám jen dotaz: známej má Superb 2.5 TDI najeto 82000km a začalo mu už v létě lupat v palubní desce při zatáčení a při přejezdu nerovností. Od té doby se to dost zhoršilo. Už to lupe jakoby z obou stran palubky a jde to jako zevnitř :help: Neví někdo co to může být??? Je z toho nešťastnej. Dík

Mam r.v.2002, aj mne to robi ale len v lete. Neprisli ste na postup ako na to ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 8 měsíců později...
Host pan.ucetni
Nazdar,nevedel by tu niekto napisat alebo pastnut obrazok,ktore drziaky to treba upevnit?alebo kam neci dat ? montazny silikonalebo tak aby to nevrzgalo?chystam sa davat dole alubku kvoli tomu

mi to dělá taky myslel jsem, že tam ve výrobě zapoměli šroubovák nebo, že se v té palubce už někdo dloubal než jsem to koupil . A ono je nás více :doh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě to dělalo taky, hlavně když jsem rychleji projížděl zatáčky a občas na velkých nerovnostech.

Nechtělo se mi vyndavat celou palubku a tak jsem vyndal přístrojovku a airbag spolujezdce včetně krytky a mezeru mezi palubkou a hliníkovou vzpěrou která vede skrz palubku jsem vycpal filcem. Je to sice docela makačka ale zabralo to asi tři hodinky a je klid. :palec2::palec2::palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host pan.ucetni
Tak mě to dělalo taky, hlavně když jsem rychleji projížděl zatáčky a občas na velkých nerovnostech.

Nechtělo se mi vyndavat celou palubku a tak jsem vyndal přístrojovku a airbag spolujezdce včetně krytky a mezeru mezi palubkou a hliníkovou vzpěrou která vede skrz palubku jsem vycpal filcem. Je to sice docela makačka ale zabralo to asi tři hodinky a je klid. :palec2::palec2::palec2:

takže si vyndal kastlík a co tam ? já jsem ho měl venku a zádný prostor jsem tam nenašel jsko ´úzký na vycpání . A jak jsi vyndal ten beg? Jako z palubky ven ? to jde ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kastlík ven, a já nejdřív vyndal airbag-spodem (drží ho čtyři šrouby a jedna svorka) a potom vymáčkl tu záslepku co je nad ním.

Nechtěl jsem ji poničit ale jde to vydloubnout i vrchem. Tu krytku drží jenom čtyři perka a pak pásky přišroubovaný k palubce.

Když to obojí vyndáš, uvidíš přímo tu vzpěru na který leží palubka a o kterou vrže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host pan.ucetni
Kastlík ven, a já nejdřív vyndal airbag-spodem (drží ho čtyři šrouby a jedna svorka) a potom vymáčkl tu záslepku co je nad ním.

Nechtěl jsem ji poničit ale jde to vydloubnout i vrchem. Tu krytku drží jenom čtyři perka a pak pásky přišroubovaný k palubce.

Když to obojí vyndáš, uvidíš přímo tu vzpěru na který leží palubka a o kterou vrže.

díky ty Kujóne :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host pan.ucetni
Jj nemáš zač, hlavně když to pomůže :palec2::palec2:

kastliík už mám venku, ale trochu mám obavu z toho bagu :kol-139: a aby tam ta krytka držela pěkně jako dříve víš jak aby to prostě nešlo poznat že byla venku .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host pan.ucetni
S tou krytkou nemusíš mít strach, drží ji čtyři ocelový perka (jde hůř ven než dovnitř)

ok za chvíli půjdu na to . Mám tu na jednoho nervy jak sviňa slíbil mi že pošle nová světla protože se mi moje mlží a serer na mě kecá že je poslal a na poště pořád nic a nebere telefon. Já přední nárazník sundany svěla venku a on kašle klasika . Teď jak přijde balík tak nevím jestli ho přebrat budou tam nebo né ?

Editováno: , autor: pan.ucetni
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok za chvíli půjdu na to . Mám tu na jednoho nervy jak sviňa slíbil mi že pošle nová světla protože se mi moje mlží a serer na mě kecá že je poslal a na poště pořád nic a nebere telefon. Já přední nárazník sundany svěla venku a on kašle klasika . Teď jak přijde balík tak nevím jestli ho přebrat budou tam nebo né ?

Nová světla kvůli mlžení??

To stačí pořádně zkontrolovat popř přetěsnit všechna víčka,taky jsem to řešil ;)

Jo,ale táma zní vrzání palubky,čili omluva...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host pan.ucetni
Nová světla kvůli mlžení??

To stačí pořádně zkontrolovat popř přetěsnit všechna víčka,taky jsem to řešil ;)

Jo,ale táma zní vrzání palubky,čili omluva...

fakt tam žádné držáky nevidím :_icon_smich2:

post-33348-1244665185_thumb.jpg

post-33348-1244665209_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host pan.ucetni
Asi si vyšrouboval nejaký jiný, podle tý druhý fotky to jsou ty dva šroubky co drží vak. (Jsou na desítku klíč)

Jsou jako ze spoda zašroubovaný do tý výztuhy.

tak jsem to vytáhnul teď mi to připadá jednoduché ale to vždy až pak ;)

ale pořád nikde nevidím ty úchyty ;)

post-33348-1244744116_thumb.jpg

post-33348-1244744163_thumb.jpg

post-33348-1244744291_thumb.jpg

post-33348-1244744314_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...