Přejít na obsah

Dopravní nehoda


Komárek

Doporučené příspěvky

Jirko :) dík!

Jde o základní počítačovou gramotnost, ale bohužel, ani jeho "telefonický" - tedy ústní projev za mnoho nestojí.

Holt na to jdu nyní z druhé strany: přímo k jednateli firmy. Asi mě nebudou mít rádi, ale na ruhou stranu si platím jejich servis,

který si účtují a pak také si říkám, že kdo si má udělat jiný pořádek ve vlastní firmě, než její majitel, že?? :help:

Ale jinak je to spíše k pláči.. kol103

tak to víš, v každý době se vysokoškolský diplomy rozdávaly všelijak. K tomu bych použil okřídlení rčení, že "takových inženýrů naseru pytel" lollollol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to víš, v každý době se vysokoškolský diplomy rozdávaly všelijak. K tomu bych použil okřídlení rčení, že "takových inženýrů naseru pytel" lollollol

no georgi a věř, že těch novodobých inženýru bys nasral pytle klidně dva. když jsem viděl, co za lojzíky se mnou z tý školy vylezlo....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

buď klidnej, školství jde pomalu, ale jistě doprdele, nabírá se čím dál víc lidí kvůli dotacím a stává se z toho byznys

Přesně, když vidím v práci, jak pár kolegů se drží na soukromé VŠ a jaké jsou na ně požadavky..no potěš. Ve školství mi přijde, že Amerika, náš vzor..já si ještě pamatuju ze školy názvy států států USA (i když určitě ne všechny :)), zatímco v Americe mi přijde, že většina snad ani netuší o existenci nějaké té Evropy..a přijde mi, že k tomuhle stavu postupně spějeme i u nás :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No co jsem mluvil nedávno se starou gardou učitelů z mé univerzity, tak je to prej dneska hrůza. Všichni do jednoho si zoufají, že dneska až na pár vyjímek jsou študáci lempli a vůbec se nedají kvalitativně srovnávat s naší generací. A je to o financích, protože jsou financovaní od kusu, tak si prostě nemůžou dovolit všechny vyházet. Například stejné písemky, které za mých let se psaly z maximálních 100 bodů většinou od 60-100 bodů, tak dneska třeba nejlepší výsledek 32 bodů...(na toto konkrétní číslo z konkrétní písemky si mi stěžoval vedoucí katedry, kterou jsem absolvoval). Za nás bylo 60 bodů minimum pro úspěšné prolezení, a to těch 60 b už byla ostuda. A teď oni stojí před dilema, že by je nejraději vyházeli skoro všechny, ale to prostě nelze.

Editováno: , autor: TomasB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A pokud měl někdo body na max nebo těsně pod a byla to zkoušková písemka, tak občas už třeba udělali to, že nebyla ústní zkouška nutná. A naopak, pokud měl někdo bodů tak tak na prokousání se k ústní zkoušce, tak dostal ještě sodu u ústní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Dobrý mno, tak vrak se mi podařilo střelit jednomu domácímu automechanikovi za 55.000,- Kč, takže stále jsem těch 25.000,- Kč stejnak provařil. Řikal, že to má na rozmontování na náhradní díly, ani nechtěl papíry a techničák, na kterej čekám od leasingovky, takže relativně jsem spokojen. Myslíte si, že bych VT mohl prodat i samostatně? a jak se ty ceny techničáků přibližně pohybují?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

by to chtělo alespoň příčku s VINkem, ale co si budeme povídat, je to divočina a papíry koupí kdo asi ... :feve:

Přesně jak píše Mistr Rolbař..

Koupí je ... zloději... že jo, protože budou moci legalizovat nějakou vlastní "čorku".

Ale jinak díky Komárku za zprávu, jak jsi dopadl.. 55.000,- je dobrá cena a za papíry by to mohlo být dalších 10.000,-

Tak i onak, bourat se prostě nikdy nevyplatí.

Co ten pojišťovák? Byl ochotný se alespoň bavit o finální výši "totálky" nebo jsi to vůbec nezkoušel???

Dík moc za odpověď :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve výsledku je překlepaný VIN stejný, jak dovařená příčka..dneska se i to druhé dá snadno zjistit a pak se jen někdo bude divit, až koupí auto a neprojde evidenčkou nebo v horčím případě se bude vracet z Německa vlakem, protože ta příčka se ocitne na levém autě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve výsledku je překlepaný VIN stejný, jak dovařená příčka..dneska se i to druhé dá snadno zjistit a pak se jen někdo bude divit, až koupí auto a neprojde evidenčkou nebo v horčím případě se bude vracet z Německa vlakem, protože ta příčka se ocitne na levém autě.

:palec2: buď celá kasle nebo nic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně jak píše Mistr Rolbař..

Koupí je ... zloději... že jo, protože budou moci legalizovat nějakou vlastní "čorku".

Ale jinak díky Komárku za zprávu, jak jsi dopadl.. 55.000,- je dobrá cena a za papíry by to mohlo být dalších 10.000,-

Tak i onak, bourat se prostě nikdy nevyplatí.

Co ten pojišťovák? Byl ochotný se alespoň bavit o finální výši "totálky" nebo jsi to vůbec nezkoušel???

Dík moc za odpověď :palec2:

Petře, ten pojišťovací agent se na mě normálně vybod. Volal jsem do pojišťovny ob den a oni mi stále tvrdili, že mi volal a že se nedovolal. Přitom já 14 dní seděl u mobilu a čekal jestli se ozve, či nikoliv. Nakonec jsem tedy volání do pojišťovny vzdal, protože jsem usoudil, že nemělo cenu tam pořád volat, pač bych nakonec provolal víc, než je hodnota vraku:D (joke)

Nakonec mi bratránek co se živí opravami škodovek dohodil kupce, který když to viděl, tak byl ochoten nabídnout 55.000,- (přidal jsem mu k tomu elektrony s ojetými letními pneu) a papíry ho vůbec nezajímali, když sem mu řekl, že je nemám u sebe a musel by čekat spolu se mnou.

Dneska jsem doplatil leasingovce to co na mě chtěli (23.000,- Kč) a upokojili mě, že až budou mít potvrzený peníze na účtu (do 2 dnů), tak automaticky pošlou techničák. Takže snad ho budu do pátku mít.

Jen mě překvapila ta absurdita pojišťováka z Český pojišťovny, kterej radší dělal, že neexistuje než aby na férovku zavolal (jak měl) a domluvil se. Ale 25 tisíc je 25 tisíc a nechtěl bych to nechat tak bejt, ale teď už budu muset, když již auto nemám.

Jezdim Favoritem a je klid - s tim se ani rychle jezdit nedá a v létě to vidim zase na nějakej "koráb" takže to těch pár měsíců mile-rád vydržím lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...