Přejít na obsah

NOVÝ SRAZ LETIŠTĚ MIMOŇ


Doli

Doporučené příspěvky

a já si myslím to samý. Dělat neustálý pokusy povede akorát k tomu, že to už příště nikoho nebude bavit. To není o tom, jestli zejtra v 10 hodin bude momentálně sucho a chvíli jasno, ale o tom, že celkově je počasí na hovno, je zima, na letní to není a to, že tam dojedu zahnojenej, je prakticky jistý. A o tomhle je asi ponejvíc řeč. Takže za mně : určitě ne.

tak si nám to tady vysvětlil, bereme to v potaz, prostě ty nejedeš, kdo bude chtít tak pojede, a něco jako že to někoho přestane bavit je úplnej nesmysl (možná tebe)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak si nám to tady vysvětlil, bereme to v potaz, prostě ty nejedeš, kdo bude chtít tak pojede, a něco jako že to někoho přestane bavit je úplnej nesmysl (možná tebe)

no myslím, že jsem nebyl sám, kdo tohle naznačil. A ten, kdo to tady naprosto nesmyslně tlačí za každou cenu jseš mimochodem zrovna ty. Takže dobře, že ses ozval, protože zrovna třeba tobě to bylo určený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak u nás v Bílině ( na půl cesty mezi Teplicema a Mostem ) dnes celej den slunečno a polojasno, ani kapka, silnice suché, okolo +6. Dokonce sme s bráchou ještě mezi 18:00 až 19:00 umyli auta. Rozhodnu se až ráno podle webkamery z Mimoně - to že je u nás hezky neznamená, že tomu tak bude i o 100 km dál v Mimoni. Ráno vstanu, kouknu z okna a na net a podle toho se rozhodnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no myslím, že jsem nebyl sám, kdo tohle naznačil. A ten, kdo to tady naprosto nesmyslně tlačí za každou cenu jseš mimochodem zrovna ty. Takže dobře, že ses ozval, protože zrovna třeba tobě to bylo určený.

se neperte ne....jo já teď nebejt v práci....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uvidim jak bude zitra ale i ted pres noc je i u nas nad nulou a mame to 500m.n.m takze tajou posledni zbytky snehu a uz od turnova neni po snehu ani pamatky...navic se odpoledne protrhali mraky tak snad to bude zitra taky takovy...

Zaverem to vidim tak , ze nikdo zatim akci nezrusil, kdo bude chtit prijede a basta kdo ne tak at nejezdi..

...uvidim rano a kdyz vydrzi pocasi a nekteri ostatni pojedou taky nevidim duvod proc bych nedorazil...

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, a jak to tam bude vypadat zhruba tak časově?? To se pojede ráno na letiště a potom ještě někam jinam, nebo celou dobu někde tam?? V deset to totiž vůbec nedávám, tak jestli má cenu přijet třebas někdy v poledne, nebo to už bude po všem :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přiznám se že to nevidím dobře, počasí nicmoc a na těch sr..kách to je o ničem...

Co to placas v boleslavi zadnej snih neni je to nizina..

...no minule sme se sjizdeli i kolem 11hod... chvily jsme byli na letisti pak se jelo na obed ho hospody a ak kdo chtel tak jeste na letiste...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co to placas v boleslavi zadnej snih neni je to nizina..

...no minule sme se sjizdeli i kolem 11hod... chvily jsme byli na letisti pak se jelo na obed ho hospody a ak kdo chtel tak jeste na letiste...

jj, jak říká Jaster. Sýrovej trojboj mužu jen doporučit :kol-34:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kluci kluci... neřešte tu zda je zima, nebo zda přijedete naleštěný na letních... tenhle sraz je hlavně o tom poznat lidi, se kterýma si každý den píšete tady na fóru! ;) na vočumování aut bude ŠkodaHome sraz, ne? tak zkuste přijet v co nejhojnějším počtu... nabíjim foťák a kameru! kol5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...