Přejít na obsah

Jakou barvu na Fábie II ???


stehlino

Doporučené příspěvky

Tak tohle asi ne. I kdyz, to mas prestrik, nebo polep? A nebo photoshop a genialni cit pro prebarveni :D
To jsem viděl dnes v prostějově. nejsem blázen abych tohle dal na auto. Poslal jsem to fotit mladého a podle boční fotky bych to viděl na polep(prah je dole červený). Asi nachystané na reklamu. ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Ahoj kluci, mám trošku problém. :))

Zítra jdeme objednat Fabie II a za boha nemůžu na něco přijít.

Existuje barva, která je vyloženě šedivá? Viděl jsem těch Fabií několik, dokonce je teď v testu ve Světě motorů v kombíku, ale prostě to je vyloženě světle šedá metalíza. Není to anthracit a neni to ani capucino, ktera je podobna, ale je na prvni pohled do bezova.

Jediny co me napada, ze by to byla jedna z tech stribrnych, ale neni to v materialech poznat.

Fakt me zachrante, hrozne se mi ta seda libi. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno ja mam na FI seda zakladni metaliza, ale jestli se dela jeste i ted to netusim. Jedine co myslim zbyva z toho co jsi napsal je seda satin, jukni do konfiguratoru tam by mela byt. http://cc.skoda-auto.com/cze/cc_1_model.as...sIdentifier=SI2

Ta seda satin, mi osobne prijde spis jako modro-seda. tj vic modra nez seda. na F1 to myslim byl predchudce seda stone a ta byla vic do seda.

Takze bych spis rekl, ze to mohla byt ta stribrna briliant.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je pěkná hned po oranžové ;)
:palec2::palec2::palec2:

Pred problémom akú farbu som stál pred týždňom. Felda dosluhuje, a treba niečo nové. F1 sa mi moc nepáčila, F2 je na tom lepšie. Ale človeka, čo má na starosti zostavu farieb by mali škodováci prepustiť. Výber je žalostnejší ako bol u Felícii.

Výber bol asi takýto: Biela nie, %cierna je pekný tak Superb s chromovými lištami. Modrá škodovácka je hnusná. Kanárikovo žltá nieje môj vkus. Kapučíno je tak nenápadné, že sa stráca. Modrá metalíza je moc tmavá a je to odtieˇň, čo používa Peugeot. Strieborné..... 6 aút z 10 je strieborných....ostala červená - kurňa ten kto miešal červené odtiene bol asi po opici, alebo mal niečo s očami. Jednu tonoval bielou, druhú modrou v kombinácii s čiernou.... Krásnu čerenú má každá značka, vrátane Seatu, ale škodovka nie. Takže som objednal jedinú "nezávadnú" farbu oranžová Tangeríne. V prevedení 51 kW Ambient, alebo Elegance bohužiaľ nieje v SR skladom, tak ešte čakám..... Možno by som sa nechal ukecať na Satin metalízu... ale už som objednal tú oranžovú.

Každý máme iný vkus, preto to neberte, že som sa chcel niekoho dotknúť, ale výber farieb je fakt žalostný.

Editováno: , autor: lubo_1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...