Přejít na obsah

Hoodne zvlastni zvuk 1,6 55kW


tomina

Doporučené příspěvky

Když vás tu tak čtu, tak mám asi stejnej problém takovej divnej zvuk při přidání otáček, nejlépe je to slyšet při zátěži do kopce.Všiml jsem si toho teďka po zime, přes zimu jsme měl pořád zavřený okýnka tak jsem o tom vůbec nevěděl, ale jakmile jsem auto vyvětral za jízdy někde v kopečku tak se to na mě vyvalilo, takovej drnčivej zvuk prsklavej, hodně podobný tomu když byli rozladěný ventily na š120, ale není to přesně ono a dělá to pouze při jízdě třeba do toho kopce nebo po přidání, dalo by se to svíst na ten svod?A bejvá ruplej zespodu nebo je to i na vrchu?Dá se to povařit, když už by to prdlý bylo?Za jízdy není možný definovat odkud to jde a při prošlapování na místě je to normální, budu to muset omrknout. Jinak to že 1.6 55kW připomíná zvukem 1.2HTP to není jenom nějakej blud opravdu to tak vnímám slyšel jsem jich už pár a vždycky jsem si to řek že to je podobný, to vím protože oteč 1,2 má, takže to je s čím srovnat. Prostě to je taková trošku turbínka zvukově. Ale mě to neva, ba se mi to i líbí, krom toho problému co jsem psal výše. V práci bohužel nemáme realplayer abych si nahrávku poslechl, tak až doma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Porad resim ten divnej zvuk.. Tahle 55kW ma uplne jinej zvuk nez jiny benziny, nejaky 1,4 1,6 a jiny benziny i jinych vyrobcu nez VW nejde tak jednoduse poznat na prvni poslech. Jakmile projede kolem tohle auto tak jde na 50m poznat ze se jedna o jeji auto ;-) Oproti 74kW je to diametralni rozdil. Nemoh by mi nejaky majitel 55kW nahrat zvuk a poslat ho sem? Ovsem nekdo kdo si mysli ze ma "normalni" 55kW.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...