Přejít na obsah

octavia VS passat


burek

Doporučené příspěvky

cauec chlapi chci se zeptat na neco.dojedu za znamym a bohuzel koupil sracku fiata a aby to nebylo malo stale hani skodovku.teda asi proto ze ji mam.mam OI a porad mele dokola ze to je omrdana verze passata?neco takovyho uz jsem slysel?ale nevim jestli to je pravda.rika mi ze tam jsou mene kvalitni dily,ale ja mu rikam ze ty dily jsou ze stejnyho koncernu ze kvalita musi byt snad nejak rovnocena??jak to teda je?at se snim porad nehadam dokola a nemelem kazdej to svoje.diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně OI nevychází z passatu, ale z golfa IV ;)

Jinak, samo, že některé ND jsou stejné, hlavně elektrika. Taky když jdeš koupit origo čidlo, tak je tam znak škoda, VW, OOOO, seat.

takze to je stejne??porad se hadame jako malinci jardici...ho sere ze mam spolehlivou peknou oktavu a on posranyho fiata co se mu furt sere....tak na me vytahuje ze octavia je lacinejsi passat....proste dily jsou na OI proti passatu kvaitnejsi atžd...uz me to unavuje...mozna to je pravda,ale chci mu rict aspon nejaky rozumny argument jaky je rozdil v techto autech a ze ty dily jsou proste seat VW atd....vse stejny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takovýhle člověk by přestal být mým kamarádem!zrovna s fiatem bych se nevytahoval a jsou i jiné značky se kterými bych se nevytahoval.nechci světit octu,už ne jenom proto že jsem její majitel,ale kvalita je tam znát i když má své nemoci,víceméně spíše dětské,ale to každé auto!jsou zde použitelné díly z golfa IV,ale i passata,spousta dílů pasuje i do seata,nu což je to jeden koncern a s tím my nic nenaděláme,ale spousta věcí bylo vymyšleno v čechách a přesto nesou logo VW.nadruhou stranu at se nad sebou kolega zamyslí,jestli je mu škodovka opravdu tak na obtíž a proč,nebo jestli ho jen štve že bezporuchově jezdíš a on jen spravuje.zkuste si tedy spočítat náklady na kilometr a uvidíš jestli je dobrý fiat nebo škoda!pak ho setřeš!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi takhle:

- máš hodně peněz, koupíš si Audi

- máš dost peněz, koupíš si VW

- máš nadprůměrně peněz, koupíš si Seat

- máš normálně peněz, koupíš si Škodu

Jinak je to koncern, takže některé díly jsou opravdu společné a mezi auty bez problémů záměnné. Tvrdit, že Škodovka používá zbytky a nekvalitní díly, může jenom ignorant nebo tupec!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi takhle:

- máš hodně peněz, koupíš si Audi

- máš dost peněz, koupíš si VW

- máš nadprůměrně peněz, koupíš si Seat

- máš normálně peněz, koupíš si Škodu

Jinak je to koncern, takže některé díly jsou opravdu společné a mezi auty bez problémů záměnné. Tvrdit, že Škodovka používá zbytky a nekvalitní díly, může jenom ignorant nebo tupec!

Zajímavá teorie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi takhle:

- máš hodně peněz, koupíš si Audi

- máš dost peněz, koupíš si VW

- máš nadprůměrně peněz, koupíš si Seat

- máš normálně peněz, koupíš si Škodu

Jinak je to koncern, takže některé díly jsou opravdu společné a mezi auty bez problémů záměnné. Tvrdit, že Škodovka používá zbytky a nekvalitní díly, může jenom ignorant nebo tupec!

a jeste jsi zapomnel:nemas penize koupis fiata :palec2:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podla mna je skoda nad Seatom (ten uz davno nie je "sportovy" ale dodavkovy..."

Možná ano, neřadil jsem to podle sportovnosti, ale podle toho kolik stojí jaká auta - ale můžu se mýlit ;) nemám v hlavně aktuální ceník.

a jeste jsi zapomnel:nemas penize koupis fiata :palec2:

Tak nechtěl jsem vyvolávat zbytečné dusno - každý je spokojený s jinou kvalitou. Kamarád má Bravo a co vím, tak nu nekvete, leje do toho jenom olej a naftu. Naposledy co vím, tak si nechal měnit ložisko na zadním kole, jinak pravidelné dovolené do teplých krajin - takže najeto bude mít opravdu hodně (číslo nevím).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná ano, neřadil jsem to podle sportovnosti, ale podle toho kolik stojí jaká auta - ale můžu se mýlit ;) nemám v hlavně aktuální ceník.

Ja viem, ze to bolo na cenu, ale podla mna Seat celkovo upadol - design je u vsetkych modelov takmer identicky, kvalita interierov a hlavne materialov v nix nejako pokulhava...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za prvé: Octavia vychází z Golfu a s Passatem nemá dohromady nic společného

Za druhé: pokud má nějaká škodovka s Pasatem něco společného, tak je to spíš Superb(to je opravdu "levnější" Passat)

Za třetí: ten tvůj známý by se skvěle vyjímal na serveru www.autorecenze.cz -tam je takových idi..ů kupa

Za čtvrté: mám pocit že je to typická česká povaha-"já mám poruchovýho fiata a ty spolehlivou hezkou Oktávku, no závidím ti ze všech sil, tak ti ji alespoň budu pomlouvat kudy budu chodit"-mám pocit že nejsem daleko od pravdy že?

Jo a k Seatu ještě poznámku-někde jsem četl že teda zrovinka moc nevydělává, ba naopak.Kdo z koncernových značek solidně vydělává a rozrůstá se je právě Škoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to, jak to tu zaznělo - pošli ho do pr..., platforma O je platformou Golfa (je to sice o řád níž, ale tím mu lehce naznačíš, že neví o čem kecá), Passat má stejnou platformu jako Superb. Pak mu pochval design (ten mají taloši kvalitní) a zeptej se ho, jestli ví, kolik jemu shnije celých aut než ty budeš muset měnit jeden díl na výfuku :o))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to, jak to tu zaznělo - pošli ho do pr..., platforma O je platformou Golfa (je to sice o řád níž, ale tím mu lehce naznačíš, že neví o čem kecá), Passat má stejnou platformu jako Superb. Pak mu pochval design (ten mají taloši kvalitní) a zeptej se ho, jestli ví, kolik jemu shnije celých aut než ty budeš muset měnit jeden díl na výfuku :o))

tak to mu reknu!!to stim vyfukem se ti povedlo to mu reknu ty jo!!no ma fiata a jeste feldu no...tak aby nerekl ze si sam hanim automobilku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...